Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kilo veren tüm herkesi tebrik ederim
umarım bende haftaya güzel bir eksiyle gelirim

Veremeyen, alanları da tebrik etmeliyiz. Kendimiz için birşey yapıyoruz burda olmak bile tebrik sebebi. Sabit kaldığımız haftalar olacak bunu öyle düşün canım. Haftaya eminim hepsi birlikte gidicek 🫶🏻

Günaydın kizlar . Yoğun bir oluyor benim için. Eski okulumdan ayrılış belgemi aldım . Milli eğitim daha sonra yeni okula geçecem . İnşallah yetisirim tartı için . İşlemleri yapan hoca geç gelince bu saate kaldım . Sabah tartilmadigim için pişmanım şuan 🥺
Hayırlı olsun canım 😘
İki saatten fazla zamanımız var. Baktın uzayacak haber et biraz daha bekleriz. :KK68:

Geçen cuma:77.8
Bugün 76.4
Fark:-1.4 arwengsd arwengsd Elhan Elhan

Bence daha az çıkardım çünkü wcye çıkamadım baktım vakit geçiyor çektim artık susadım çünkü su içmem lazım :)

Eklentiler

• IMG_20240119_113432.jpg
    IMG_20240119_113432.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 19
Günaydın kizlar . Yoğun bir oluyor benim için. Eski okulumdan ayrılış belgemi aldım . Milli eğitim daha sonra yeni okula geçecem . İnşallah yetisirim tartı için . İşlemleri yapan hoca geç gelince bu saate kaldım . Sabah tartilmadigim için pişmanım şuan 🥺

Hayırlı olsun canımcığım yeni okulun ♥️

Eki Görüntüle 3372517
Geçen Cuma : 69.3
Bugün : 68.7
Fark: -600 gr
arwengsd arwengsd
🥰❤️🥰
oyyy Elhanım yaaa :nazar: :KK200:
Veremeyen, alanları da tebrik etmeliyiz. Kendimiz için birşey yapıyoruz burda olmak bile tebrik sebebi. Sabit kaldığımız haftalar olacak bunu öyle düşün canım. Haftaya eminim hepsi birlikte gidicek 🫶🏻
sen çok güzel motive ediyorsun bayılıyorum sana:KK200:
Geçen cuma:77.8
Bugün 76.4
Fark:-1.4 arwengsd arwengsd Elhan Elhan

Bence daha az çıkardım çünkü wcye çıkamadım baktım vakit geçiyor çektim artık susadım çünkü su içmem lazım :)
benim wc olayı da hep ilk öğünden sonradır.. Sabah tık yok :KK48:

Evet ama cok yemek yok bak yıceklerım bellı şimdiden bir küçük kase salata bır ınce dilim pasta bir tane Gül böreği kafi bana 😂 şimdi sıradakı hedef kendı doğum günüme 68 olmak 😂 18 Şubat

Teşekkür ederim kuzum 😍

Kaptanlık gozumu korkuttu bebeyle bu kadar ilgilenemem ben ya ona karar verdım ama kaptanımız da cok guzel vermıs bende ona destek oldum ffestinalente ffestinalente 😍

Sen kac cıktın 😍😂 bu hafta gecersın benı ufak bır tatıl yapıcam 😂
Düz 71 çıktım, geçerim bu hafta, kaç haydi, daha yeni geldin tatilin sırasımı

X