Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun canım, haftaya halledersin, sen yeterki iyi ol

önerebileceğin videolar vs var mı ben de başlamak istiyorum hatta dün attığın videonun tamamını mı yapsam diyorum.eve de alet alsam kullanmam kalır kenarda diye endişem var
ben telefonuma bi video yüklemiştim geçmişte hala onu yapıyorum aslında burada link olarak paylaştım indirin diye ama kimse indirmemiştir tekrar ayarlayım linki paylaşayım olur mu? bir detelefon uygulamaları var tabata diye mesela özellikle onu uyguluyorum. Kilon fazla ise kendini zorlama derim yürüyüş en ideali.. ben 65 ten sonra başladım bu tarz egzersizlere linki ekleyeceğim indir olur mu

çok teşekkür ederim canım yürüyüş yapıyorum canım yanında da az az başlayayım istiyorum.indiririm tabi hafif hafif yapar alıştırırım kendi mi

150 gramcık doğumgününe kadar demiştik -2 yi görüceksin muhteşem keyifle yersin herşeyden

Harika tebrik ederim. Mutlu yılları olsun fındığın
Evet ama cok yemek yok bak yıceklerım bellı şimdiden bir küçük kase salata bır ınce dilim pasta bir tane Gül böreği kafi bana şimdi sıradakı hedef kendı doğum günüme 68 olmak 18 Şubat
Tebrikler papatyacim.
Teşekkür ederim kuzum
Yaa mavi kaptan sende olsan efsane olurmuş bu hafta mavi takım

Pazartesiyi bekliyorum canısı

Oyy maşallah canısı
Kaptanlık gozumu korkuttu bebeyle bu kadar ilgilenemem ben ya ona karar verdım ama kaptanımız da cok guzel vermıs bende ona destek oldum ffestinalente
Noluyor
Tebrikler canım, peşindeyim yinede
Sen kac cıktın bu hafta gecersın benı ufak bır tatıl yapıcam

Sana helal olsun ben olsam uuu içinden bile geçerdim oğluşumun doğum günü olcak ve ben yemicem no

Şey açıkcası bebeyle zor
Normalde denk geldiğime menü yorumlaması yaparım ama kaptan olunca kimseyi atlamayayım diyosun bir ciddiyet geliyor çokta aktif tek tek bulmak zor oluyor ama yine de keyifli.

Hemde nasıl destek oldun muhteşem

Günaydın kizlar . Yoğun bir oluyor benim için. Eski okulumdan ayrılış belgemi aldım . Milli eğitim daha sonra yeni okula geçecem . İnşallah yetisirim tartı için . İşlemleri yapan hoca geç gelince bu saate kaldım . Sabah tartilmadigim için pişmanım şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…