Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlısı olsun canım, birgün nasip olur inşaAllah

Zor olacağını mı düşünüyorsun canım? Sen zaten o yolda emin adımlarla ilerliyorsun
Zorluk zaten var da, yeni programa katılsammı diye düşünüyordum, dün biri sordu, Ahmet bey baştan başlamanıza gerek yok dedi, bende kararımı verdim. 4. Tura katılmayacağım, 9. Seviyeyi burda sizlerin gözü önünde yapacağım inşaAllah
Gerekirse ve sürekli devam ederse 5. Tura katılırım

Üzüldüm kuzum.
Allah şifa versin tedavin sağlıkla sonuçlansin Ankacim. Hava nefes darlığına iyi gelir. Kas ağrısı neden oluyormuş ?Tetkikler ne diyor kuzum?
Çok teşekkür ederim. Valla fibromiyalji denmişti ama bilmiyorum.
Senide oyle Iyiyim cok sukur sen nasilsin 5 gundur burdayim canim
Daim olsun canım. Ben de bi ara bi gelmiştim Apa yapıyordum ama yarıda kaldı bakalım Şubat grubuna katılmak niyetindeyim.
Çok geçmiş olsun canım
Çok sağol canım.
Hayırlısı olsun canım, birgün nasip olur inşaAllah
Aminn canım. Sizin sonuçları merakla bekliyorum.

Apa zor ya sen gel basla burda beraber yarisalim

Bende çok merak ediyorum bu sefer

Tatlım bağışıklığını güçlendirecek gıdalar ye. Doktorunun tavsiyesiyle takviye de alabilirsin. Yine sağlıklı yemekten geçiyor. Ağrı eşiğin bir sebepten düşmüş. Acil şifalar dilerim.

Evet heyecan var bide karne gunu 3 cocugum var yarin karisik biraz acaba 11den sonrami tartilsam diyorum kahvalti saatimde gececek napsam bilmiyorum lapa yapsam arabadami yesem acaba kafamda deli sorular
bir şeyler yersen tartıda çıkar wc den sonra 2 sn de tartılıver:) tatil zamanı esas koşturma vakti oluyor annelerin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…