Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım arkadasin yaşı itibariyle hormon tedavisi görüyor olabilir. Ben 52 yaşındaydım. Hormon testi yapan doktorum süreci uzun uzun anlattı. Bu şekilde tercih ettim beni destekledi.
Ne anlattı azıcık özet yapar mısın . Yan etkisi mi çokmuş. Bu menapoz işleri hakkında pek bilgim yok da . Merak ediyorum doğrusu.

Ne anlattı azıcık özet yapar mısın . Yan etkisi mi çokmuş. Bu menapoz işleri hakkında pek bilgim yok da . Merak ediyorum doğrusu.
Tatlım aklımda kalan bunun doğal bir süreç olduğunu artık doğurganlığın sona erdiğini demişti. Herkeste farklı seyredebilirmis. Hormon tedavisinde östrojen veriliyormuş yeterli olmadıgi için. Bunun sebebi de sıcak basmalari , , vajinal kuruluk, kemik erimesi, uykusuzluk gibi problemleri önlemek içinmiş .Alkol kullanımı var mı diye sordu yok dedim. Benim öyle sıkıntılarım olmadigi için tercih etmemiştim.

Çok güzel bir perşembe menüsü
Gelsin eksiler
Afiyet olsun canım

Esnaf komsum lokma döktürüyor gidipte almadım dayanamam yerim diye
Kapıyı açtı gelip almadin ben getirdim aile boyu dedi Allah kabul etsin dedim aldim bakisiyoruz ve kokuyorlar Allahiiimmm kalorisine bile baktim acaba mi dedim ama biri 150 kalori çöp kalori uzak dur Leyla

Bayılırım hmmmm

Ooofff bu ne yaaa okuldan eve gelince hep hazır olurdu evde reçele bana bana yerdim aaa yanlış okumuşum pişi sandım

Alkollü ne ilgisi var kullanınca ne oluyormuş? Merak ettim.

Alkol genel anlamda sagliksiz ya ama alkolik derecesi icin tabi
Aaa bi ara biri yaziyordu buraya alkol icip gobek eritmek istiyordu
Alkol sevmiyorum nadir içerim. Bundan sonra tatil dışında içmem tatilde güzel oluyor kokteyl alkolsüzde içebilirim temiz bir hayat istiyorum. Zararlı her şeyden uzak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…