Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hiç korkma tatlım. Menopoz olduğumun farkında değilim. Oldum olası sıcağı sevmezdim hala yorgani tepikledigim doğrudur. Annen çok iyi yapmış. Hormon tedavisi vs hepsi yanlış. Sakin huzurlu bir hayat için pozitiflik çok önemli. Genel huyum polyannacilik zaten. Kemik erimesi sağlıklı beslenme sporla alakalı. Genetik de biraz. Sen de sağlıkla gecireceksin inşallah biz koçuz. Enerjik , neşeli menopoz da kimmiş :63:

Menapoza girdin hormon tedavisi hiç olmadın yani öyle mi. Neden yanlış sence ? Arkadaşım da tedavi görüyor ama o daha 40 yaşında da . Bilgim olsun.

Menapoza girdin hormon tedavisi hiç olmadın yani öyle mi. Neden yanlış sence ? Arkadaşım da tedavi görüyor ama o daha 40 yaşında da . Bilgim olsun.
ama o erken girmiş onun tedavisini görüyordur. Erken girmekte çok sakıncalı. Normal yaşın geldiğinde girince tedavi gerektirmez. onun süreci çok farklı inşallah şifalanır :dua:

Canım arkadasin yaşı itibariyle hormon tedavisi görüyor olabilir. Ben 52 yaşındaydım. Hormon testi yapan doktorum süreci uzun uzun anlattı. Bu şekilde tercih ettim beni destekledi.

600 gram vermişim. Yağdan 82,4 kg çıktım.🥰 20240118_135822.jpg

o süreç nasıl geçiyor Elhanım herkes o kadar korkutuyor ki... annem doktora falan gitmeden atlattı sağlığı vs yerinde şükür ama doktora gidip tedavi görenlere bakıyorum kemik erimesi vs var hep
Benim de mens im yok menapoza girmişim öyle didi dr ama geçen regl oldum o ayrı herhalde veda mensiydi 🤣 aşırı sıcak basmaları saymazsak pek bir fark yok

X