Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bir an şok oldum. Ama pişi nasıl yağlı şekerli olur🙈 ben pişi yemem yağlı geliyor . Ama lokma tatlısı şekersiz çayla ne gömerim patimsilizm patimsilizm yolla canım.
Ben gerekli yere yolladim kokusu gitsin diye dukkani havalandirdim🤣 bir de benim yan komşum pastane... O kurabiye kokularini düşünün

18 Ocak menum
Sabah yok.
Öğle 14. 00

2 tuzlu kurabiye
2 şekerli kurabiye
1 poğaça
2 zeytin

Akşam yoğurt kürü yapacağım.

1 Litre ödem suyu ve bol su içmeye devam

Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente

Perşembeye uygun değil ama dengeleyecegim insallah.
Bugün ki kilonu yarina say cuma kacamagi olsun bu

Ben gerekli yere yolladim kokusu gitsin diye dukkani havalandirdim🤣 bir de benim yan komşum pastane... O kurabiye kokularini düşünün
Valla birgün diyetisyene gidiyorum tartılmak için nasıl yeni çıkmış poğaça kokuyor anlatamam karnım da aç odaya girdim kadın dedi bir şey mi oldu yüzünüzün rengi atmış dedim yok poğaça kokusu ve ben çok açım nolur bugün serbest gün yapalım mı ? Kadın şok oldu halime sonra 3 kg yağdan gittiğini görünce tamam dedi bugün serbest ama sadece 1 poğaça ordan çıkıp o pastaneye bir gidişim var ağlayacaktım neredeyse sevinçten 🤣 ah bu pastaneler

Valla birgün diyetisyene gidiyorum tartılmak için nasıl yeni çıkmış poğaça kokuyor anlatamam karnım da aç odaya girdim kadın dedi bir şey mi oldu yüzünüzün rengi atmış dedim yok poğaça kokusu ve ben çok açım nolur bugün serbest gün yapalım mı ? Kadın şok oldu halime sonra 3 kg yağdan gittiğini görünce tamam dedi bugün serbest ama sadece 1 poğaça ordan çıkıp o pastaneye bir gidişim var ağlayacaktım neredeyse sevinçten 🤣 ah bu pastaneler
Yaaaa düşün işte her gün o kokular icindeyim ben🥹

Ben demistim bugun itiraf günü yaptiricam diye shjkl🤣🤣

sabah eliptik yaptım 1 saat bu akşam yürümeyeceğim. Aslında yürüyecektim ama oğlum lokmaları almaya gelince madem öyle bu akşam benimle avm ye geleceksin birlikte turlayacaz dedi kabul ettim :KK48: oralarda kendime mukayet olurum dimi? olurum olurum yaaa olurum.. Bi kahve içerim diye düşünüyorum da kahve de gece gece olmaz dimi

Ben oldum olsası kiloluydum sonra kırdım kafayı günde sadece 3 poğaça yiyip (benim de ciddi bir poğaça sorunum varmış) acayip kilo verdim.Sonrasında 1 gün tıka basa ye ertesi gün lokma koymazdım ağzıma öyle 3 sene kilomu korudum. Evlenirken 48.7 idi kilom. Ama sonra ne oldu hooop önce insülin direnci sonra şekere döndü 🤷‍♀️

Ben oldum olsası kiloluydum sonra kırdım kafayı günde sadece 3 poğaça yiyip (benim de ciddi bir poğaça sorunum varmış) acayip kilo verdim.Sonrasında 1 gün tıka basa ye ertesi gün lokma koymazdım ağzıma öyle 3 sene kilomu korudum. Evlenirken 48.7 idi kilom. Ama sonra ne oldu hooop önce insülin direnci sonra şekere döndü 🤷‍♀️
hormonları alt üst etmişsin o_O başımıza gelene kadar bi yerimiz ağrıyana kadar ne yaptığımızın farkına varmıyoruz:KK50:

Ankamiz yaşıyor ya :dua::KK200:
Apa kızsa da biz seviyoruz Ankamizi :KK60:
İyiyim tatlım. Sağlık sorunlarına şifa dilerim. Hayırdır ne oldu kuzum o_O
Aşksın sen cansın sen😍😍😍
Aralıkta kızımın rapor işleriyle uğraşırken bi hasta oldum. O zamandan beri nefes darlığı ve şiddetli kas ağrısı çekiyorum. Geçecek inşallah bakalım bu gün hava yazdı doktor. 🌷

Üzüldüm canım yaa 😔😔
Ben bir kez kurabiye yedim, bin pişman oldum, hala aklıma geldikçe utanıyorum,
Onun dışında devam, karaciğer temizliğine kaldı 10 gün
İnşaAllah sorunsuz yaparım🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Katılma imkanın varsa katıl, bende hala düşünüyorum nasıl yol izlesem diye
Yaa o kadar çok istiyorum ki karaciğer temizliği aslında. Ama kaçıncı denemem olmuyor nedense hep bi engel çıkıyor :KK43: evde olmayınca açlıklar çok zorladı beni o yüzden devam edemedim. İnşallah kolaylıkla sağlıkla atlatırsın şifa olsun :KK36:

E işte pisinin serbetlisi gibi düşün

Oglana baski uyguladim geldi aldi kurtuldum
Doverim cabuk gel al dedim

Eki Görüntüle 3372096
😂😂😂
Oglusa yarasın 😅😅
dündü kaptanım, kusura bakma tarihi yanlış yazmışım :KK60:

çok da kusursuz değilmişim :KK70:
😘😘😍
Benim diyetisyen de pastane üstünde 😂
Covid sonrası koku kaybı var bende öyle bişi koktu sorunum yok

X