Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkürler kaptanım. Sabah 7 gibi uyudum uyandım uyudum derken saat 12 oldu

İyi yapmışsın
Sen dün gece neden uyuyamadın? Bir sorun yoktu değil mi? Ben uyumuştum o saatte tekrar uyandım Bulut emmek isteyince. O saate kadar uyumazsam ertesi gün beni hastahaneye kaldırmaları gerekir

İyi yapmışsın
Sen dün gece neden uyuyamadın? Bir sorun yoktu değil mi? Ben uyumuştum o saatte tekrar uyandım Bulut emmek isteyince. O saate kadar uyumazsam ertesi gün beni hastahaneye kaldırmaları gerekir
Sorun yok canım. kedimin gözü enfeksiyon onu siliyorum ilaç veriyorum telefona bakıyorum derken. Sabah 5 olmuş neden oldu anlamadım uyuyamadım.

Her vücut farklı gerçekten. Şişirmesi basıl bir şey acaba ben hiç şişmiyor muyum yoksa şişiyorum da farkında değil miyim beni ne şişirir ben hiç bilmiyorum mesela
Benim mide ameliyatı sonrası gelişti canım nohut fasulye çiğ sebzeler bende kolik yapıyor. İnliyorum resmen

Her vücut farklı gerçekten. Şişirmesi basıl bir şey acaba ben hiç şişmiyor muyum yoksa şişiyorum da farkında değil miyim beni ne şişirir ben hiç bilmiyorum mesela
Farketmiyorsundur. Mesela ben 2-3 bardak acılı şalgam içeyim +1 veya daha fazlası garanti. Az da yesem farketmez. Vücut su tutuyor. Tuzu dengelemeye çalışıyor galiba.

Farketmiyorsundur. Mesela ben 2-3 bardak acılı şalgam içeyim +1 veya daha fazlası garanti. Az da yesem farketmez. Vücut su tutuyor. Tuzu dengelemeye çalışıyor galiba.

nee
2-3 bardak acılı şalgam içersen tartıda +1 mi görüyorsun yanlış mı anladım peki fiizksel olarka şişiyor musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…