Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyetler olsun 😍
Simit bence fazla değil sadece dışarıdan bir ürün olduğu için rutin yiyorsan cildin ve iç organların için endişelenebilirim 🙄
Hayır rutinimde yok simit, ekmek bile yok rutinimde nadiren haftasonu kahvaltısında tüketirim bir dilim tam buğday ekmek onun dışında tüketmem🤭🌸🌸

Her vücut farklı gerçekten. Şişirmesi basıl bir şey acaba ben hiç şişmiyor muyum yoksa şişiyorum da farkında değil miyim beni ne şişirir ben hiç bilmiyorum mesela
Mide ve sindirim ile alakali olmali...Salatayi soslayip yarim saat 40 dk bekletip yersem iyi gelir bana hemen dograyip yersem sisirir ki bu hafta hep taze taze yedim bekleyemedim midem üzüldü

17 Ocak Menü
8.00 Kahve
12.00 Dereotlu, yulaflı krep , yeşillik , peynir , zeytin
13.00 Kahve
18.00 İki servis kaşığı pazı kavurması üzeri yoğurtlu, kök sebze salata, bir servis kaşıgi tavuk sote
2 litreye yakın su
arwengsd arwengsd
sibel_84 sibel_84 orticim :KK36:
Oh afiyet şifa olsun 😍😍😍🫶🏻

Eveeeeet ...
Mandalina çayı
Bir mandalinayi karbonatla bir güzel yıkıyoruz. Emin olduktan sonra kabukları soyup içini eşimize yediriyoruz. Bizim işimiz kabuklarla :süslü:
Kabukları bir kupaya veya su bardağına koyuyoruz. Üzerine kaynamış su ekle. Üzerini bir çay tabağı ile kapat.
Ilıdıktan sonra süzüp çay olarak içiyoruz. Sabah akşam iki defa taze demleyip içtikten sonra öksürük, boğaz gıcıklanmasi, balgam ne varsa söküp atıyor.
aaaaa muhteşem yarın yapayım öksürüğüm geçmiyor bir türlü teşekkür ederim canım benim ❤️❤️❤️

X