Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gec kaldım bugun yaa
Eluptikteyim 4. Dakikada daha🙈

Eklentiler

• IMG_20240117_082342.jpg
    IMG_20240117_082342.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 16
Oglan ilkokula giderken bi arkadasla anlaşıp mısır patlatip oyun parkina gittik. Orada yasitlari bir cocuk yaklasti bize bakiyor. Mısır uzattik şey anneme sormam lazim ben şeker hastasiyimda dedi.. o an yikildik😔🤷🏻‍♀️ döndü geldi 1 avuc olabilirmişim dedi🥹 o gunden sonra elimizden geldigince dikkatli olduk

Mthn83 Mthn83 hangi altı çizili kelime, birleşik yapılı sorusunda"Deniz" kelimesini seçen bir yeğenim var. Kronik Türkçe yetmezliği çekiyor. Ortalaması 95 olmasa kapasitesi bu kadar diyeceğim ama :kızgın: :kızgın: :kızgın:
Lisede kelebek' i bileşik sözcük seçen öğrencim vardı. Kel tamam da ebek ne demek diye sorduğumda aydinlanmisti çocuk. Yeğenine bileşiği oluşturan sözcüklerin anlamını sor kuzum. :KK5:

Lisede kelebek' i bileşik sözcük seçen öğrencim vardı. Kel tamam da ebek ne demek diye sorduğumda aydinlanmisti çocuk. Yeğenine bileşiği oluşturan sözcüklerin anlamını sor kuzum. :KK5:
Çocuğa uyak anlatıyorum. "Gideriz, severiz" gibi uyaklı iki kelime söyle dediğimde,
"biliyorum ve yalan" diyor. Kafiye nerede dediğimde yok mu diyor 🤪 kelimenin herhangi bir yerinde tutan harf yok nerdeyse😁😁😁😁

X