Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben yiyebilirim gibi çünkü ayıptır söylemesi bir oturuşta 6 kişilik meyveli pastayı bitirmişliğim vardır
O mide de yer kaplamiyor canım börek filan girince iş bozuluyor 😅😅
2007 profilimi kaybettikten sonra bunu öylesine açmıştım,şimdi dedim doğum tarihimi falan düzenleyim çünkü atmış uydurmuşum bi baktım opps diyor üyeliğiniz iptal oldu bilmem ne hemen whatsaptan mesaj yazdım 1-5 gün içerisinde geri dönüş yapılacak yazdı ben de baskı uyguladım dedim grubumuz var bizim açın lütfen diye açtılar :KK48: ay mideme ağrı girdi bu ne beee gider miyim yahu
Yaramaz çocuk gibisin 😅😅😅
Tekrar hoşgeldin
Katılım formu gerekiyor mu acaba 🙄😂

Ama Erol engin ve Ahmet Özhan hayranıyım, çok severim ikisini de
Zeki mürenle takıları için evlenecektim 🥺
Ben zeki murenin tırnakları hoşuma giderdi çok bakımlı idi hepimiz aynı kişilere hayranmisiz
Ayy Ahmet Özhan bende
O her zaman hafız Yusuf efendi oldu benim için 😅♥️
Hala severim bende
2007 profilimi kaybettikten sonra bunu öylesine açmıştım,şimdi dedim doğum tarihimi falan düzenleyim çünkü atmış uydurmuşum bi baktım opps diyor üyeliğiniz iptal oldu bilmem ne hemen whatsaptan mesaj yazdım 1-5 gün içerisinde geri dönüş yapılacak yazdı ben de baskı uyguladım dedim grubumuz var bizim açın lütfen diye açtılar :KK48: ay mideme ağrı girdi bu ne beee gider miyim yahu
Kizzzzz korkuttun bizi ayyy hosgeldin o kadar alışmışız sana ki bi an dedim şaka mı yapıyor acaba

X