Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun canım senin için de üzüldüm bende depremi yaşadım duvarlar çatladı o sesler çıkmıyor kulağımdan ve her gece korka korka uyuyoruz çocuklarımla gözüm hep bir gümültüde ve avizede tam 9 ay bir odada yaşamak zorunda kaldık bir müddet çok zordu gerçekten rabbim bir daha yaşatmasın bu topraklarda yaşayan insanları korusun allahım

Herkese merhaba, ben 1 ocaktan beri diyetisyenle devam ediyorum hem diyet hem egzersiz şeklinde. Burda da motivasyon için bulunmak istedim maşallah çok aktif bir grup bol eksili kilolar diliyorum herkese ve ilk paylaşımı yapıyorum.
Güncel kilo: 64.55

Bugün ki menüm
15 Ocak ptesi
Kekikli detoks suyu

Kahvaltı: bitter çikolatalı Hindistan cevizi sütlü fındıklı yulaf lapası

Öğlen:yok

Akşam: 4 köfte, yoğurtlu cevizli kereviz salatası

Egzersiz: yok
Su: tahmini 2 lt

Sen hangi sehirdesin canım? . Çok geçmiş olsun size de . Can sagligimiza şükredelim . Geride kalsın bir daha hiç gelmesin o günler inşallah

Ben eksiğim hedef kilom 59
Yaş 29
Boy 1.60

Oldumu şimdi
Resim de isteriz

Serbest günümdü kaptanım

Kizlar ben spor yapmadim ama kaşınan bir eş var onu dövsem spordan sayılır mı? Hadi eşimin kaderi sizin ellerinizde ya da gidip bilgisayarini kapatayim dayagi ben yesem kilo verir miyim
Hiç güleceğim yoktu, sana yardıma gelsek, enişteyi beraber dövsek bizde kilo verirmiyiz

Hoşgeldin canım

Canım benim,çok geçmiş olsun.Zoru Allah'ın izniyle anlatmışsın.insallah en kısa zamanda ağrılarında geçer rahatlarsın

Canım benim,çok geçmiş olsun.Zoru Allah'ın izniyle anlatmışsın.insallah en kısa zamanda ağrılarında geçer rahatlarsın
Amin canım, baya azaldı, uzun süre ayakta kalamıyorum, uzun yürüyüşler yapamıyorum, henüz araba süremiyorum, olsun, çoğu gitti azı kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…