Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kayınvalidenin ellerine sağlık Huzurum sana da afiyet olsun. Zayıflamana yeterli gelmeyecegini düşündüğün yemeklerde porsiyon kontrolü yapmani tavsiye ederim. Dört kaşık ekşili çorbada yapmışsın iki lahmacun fazla ama. Ekşili çorba bildiğim kadarıyla bulgurdan yapılıyor. Yanına tek lahmacun olur sanki.

Afiyet olsun canım Diyetisyen menüsünde helva yazıyor mu

Dediğini her gece uyumadan önce yapıyorum . Hem bir heyecan kaplıyor her yanımı hem de aşırı rahatlamış hissediyorum . Ve her defasında duama seni de ekliyorum
Hedefe odaklan bitanem evi alıp içine yerleştikten sonra ayrıca birlikte dua ederiz. Evi düşünürken beni unutuyorsun . Her şeyi arkana al...

Harikasın işte bu ya... sağlam bir öğün seni hedefine yaklaştiracak. Diğerleri oyalayacak hep bunu düşün.

Afiyet olsun Saracim . Menü , su, spor harika.

Evet ben de aç yattığım gecenin sabahında daha iyi hissediyorum ve tok oluyorum. Demek ki herkeste böyle bir etkisi oluyor.
İyi geceler canım. Allah rahatlık versin inşallah

Ooohhh maydanoz ve limonu kaynattım ben de ödem konusunda çok işe yarıyor. (Bu arada maydanozdan nefret ederim burnumu tıkayıp içiyorum)
Bir de gece yatmadan çörekotu yağı 1 çay kaşığı içiyorum metabolizma hızlandırıyormuş

Maydanoz suyu bende ödem yapiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…