Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok cilginsin Allah razı olsun onlardan ve onları yetiştiren annelerden . Gerçekten o evin sadece kadının olmadığını herşeyin üstesinden onun gelmek zorunda olmadığını ,o çocuğun babaya da ihtiyacı olduğunu idrak eden erkek sayısı az Allah sayılarını artırsın benimki de çok yoruluyor ama yapacak bir şey yok o da öyle yorulmasa ben diye bir şey kalmazdı artık psikolojik olarak özellikle . Mutlaka güzel bakmislardir onlar da evlat sevgisi kacinci yüzyıl da olsa evlat sevgisidir de bizim onların zamanındaki gibi salabilecegimiz, çocukların enerjilerini atabilecegi bir alanimiz yok . Sokak kültürü nereydese kayboldu . Eşimin ailesi geleneksel biraz . 1000 kişilik aşiret hepsi birbiriyle iyi geçinir . Kimse kapı kilitlemez . Çocuklar hep mahallede oynarlar . Biz oraya gidince tatillerde büyük oğlumu gündüz yemek dışında görmüyorum hiç öyle dışarda hep büyük küçük otururlar oynarlar . Bir de eski anneler bizim gibi ellerinde 7 24 telefon araştırıp neyi doğru yapıyorum ne yanlış yapıyorum kafasında değillerdi . Bizim çağımızda çocuk büyütmek çok zor maalesef .

Herkesin farklı bir hikayesi var. Sen tüm gün çocuğa ben baktım deyince kendi anneligim geldi aklıma. O zamanlar çok zordu ama çok da keyifliymiş . Nasıl bir delilikse özlüyorsun sonra.
Çok güçlü bir kadinsin herkes yapamaz senin yaptigini keşke sadece bakmak olsaymiş sen 2 çocukla beraber çalışmışsın da üstüne bir de sorumsuz bir koca

Cok teşekkür ederim cok mutlu oldum vallahi gruba girdikten sonra motivasyon artti ailecek yiyebilecegim bircok seyi ger cevirdim diyebilirim sibelle tanışırız
Keyifle, sağlıkla kilo vermeni dilerim Tomriscim. Bu hafta düzenli menü bildirimi yapıp burada devam etmek istersen cuma günü takımlara girersin. Motivasyon açısından çok faydası olur. Bizimle kaldığın sürece sürprizlere hazır ol.

Afiyet olsun Haticem.
Sınavım derken pişi ve et dürüm yemedim demek mi istedin. Orayı tam anlayamadım.
Menün gayet güzel canım. 10 sucuk halkası fazla gibi.
Saat 10 canım diyetisyen zaten 5 halkaya izin verdi
bravo canım .
.benim koca da yanımda kuruyemişleri götürüyor. Ben de yemiyorum

( Eehhehe daha ne yiyeceksem.)
Olsun bunada dayanmissin

Şurası beni benden aldı, maşallah

İyi geceler hafta sonu çok yoğun geçti gelemedim.
Menümü yazayım
Kahvaltı 12
2 adet tavada az yağlı yumurta
2 ceviz
Yeşillik,domates
1 dilim süzme peynir
Yarım portakal

Ara 17
2 ceviz
Yarım portakal

Akşam 18:30
1 kepçe şehriye çorbası
6 YK nohut
1 kase yoğurt

1,8 lt su
30 dk cardio 300
26 dk pilates 260
1400 adım 140
Toplam 700 p
Elhan Cordelia arwengsd

Kilo anlamında fark edeceğini düşünmüyorum. Sen hangisinde daha kolay geçireceksen onu yap canım. Ben olsam sahura kalkardım. Ne kadar geç o kadar iyi
Allah kabul etsin canım. Sahura kalk bence. Namaz varsa onu da kılar uyursun tabi istersen. Kahvaltı yapmış gibi olacaksın.
Evet kilo anlaminda sormustum .Tamamdir tesekkur ederim oyle yapiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…