Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mavi takım kaptani uzaktan he he diyor gibi hissettim nedense ffestinalente ffestinalente :confused:
Taptaze yeşillikler dolabını doldursun canım. :super:Annen gibi ben de farklı tarifler yapmayı seviyorum. 🙈 kendim yemem izlemeyi seviyorum. Ani gelen misafirlere ne ikram edeceğim derdim olmuyor eminim annen de öyle düşünüyor elimizin altında bir şeyler olmalı içimiz rahat etmez:KK53:. Şu an şekerparem bir tane kaldı aklımdan neler geçiyor. :confused:
olsun Mavi takım bizim can dostumuz :KK200::KK48:torununa oğluna yediriyor kendi de gizli yiyici bence :KK45: işte sen gizli yiyici değilsindir :KK51:

Ömrü sağlıklı olsun anneciginin. :dua::KK200:
Gizli yiyici değilim şu aralar. :olamaz:
Sonra acısı çıkıyor, yeme rahat et :KK53:
bazen hepimiz gizli yiyiciyizdir... Psikoloji çok önemli. açıkça yiyince ayıplanacağını düşünmek... e hani sen diyet yapıyordun ya da zaten kilon çok hala yiyorsun... amin amin hepimize sağlık inşallah :KK60:

Teşekkür ederim ama olmuyor.. ajandama bakıyorum bir yukarı bir aşagı kilom net güzel bir grafigim yok malesef. ilerleme göremiyorum kendimde.. kendim icin bir salata yapacak vaktim olmuyor. sorumluluklarım çok fazla.. Kendimde ilerleme göremeyince kendime inancım gidiyor bütün günüme yansıyor.. Bu zaman dilimi pek uygun olmadı benim için..
Önceden buraya vakit ayırabiliyordum hemen hemen herkesi tanıyordum sporda menude kiloda yarışıp zevk alıp daha da ileri gidebiliyordum ama şimdi dogru düzgün kimseyle iletisim bile kuramadım menulerimi yazamadım.. kilomu bildirip gitmekten de kendim utanıyorum artık..
yani doğru zaman diliminde değilim insa daha dogru zamanda gelicem daha sakin zamanda♥️♥️
🤷‍♀️ beni çok üzdüğünü bil ki ben herkes için üzülmem 😔

Aşağıdaki mesaj 3 Ocak 2020 tarihli
ADINIZ: ( isteğe bağlı )tutku
YAŞINIZ:30
BOYUNUZ:168
KİLONUZ:emin degilim yarin sabah ac karna tartilirim ins(78-79)
HEDEF KİLONUZ:70
MEDENİ DURUMUNUZ:evli

MESLEGINIZ:
öğretmen
ÇOCUK SAYISI:1 (4.5 yasinda)
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?:evet 4 ve 7. Takm
KİLO ALMA NEDENİNİZ: calisma hayatında esnek beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:eek:hoooo coo var hangi birini sayayim:) en temizinden kendimi daha iyi hissetmek icin..

@zipzip

Hiç bilmiyorum ki onu 🙄

Abla kızma bişi diycem
Cuma çıkışı yada bayram namazı sonrası imam yardım kutusu ile kapıda bekler ya öyle hissettim 😍
Bir yorumda benden gelsin ♥️
Aslında gerçekten yapılan doğruların takdir edilmesi çok hoşumuza gidiyor ama hepsine yetişmek zor. Bizi birbirimize mi zimmetlesen yine 😍
Artık gönlünüzden ne koparsa kiminin yorumu , kiminin duası :confused:
Temiz menüler takdir aldığı gibi , kacamakli veya bilinmeden yenilen gıdaların olduğu menüler de güzel bir üslupla yorumlanmali canım. Hepsine yetişmek zor ama hiç dokunmamak da olmuyor
Ortilik listesi yapayım bakalım olduğu kadar faydalanalim. Yakın kiloluları denklestirelim, zimmetleyelim. ☺️
:KK14:

Ömrü sağlıklı olsun anneciginin. :dua::KK200:
Gizli yiyici değilim şu aralar. :olamaz:
Sonra acısı çıkıyor, yeme rahat et :KK53:
Ben de bu defa kalıcı olsun diye girdim bu işe. İnşallah tekrar almam. 4 Kez 25 kilo verdim geri aldım. Sibel Can gibiyim bu konuda bu defa kalıcı olması için ne gerekiyorsa yapacağım. Kendimi tekrar etmekten sıkıldım 🥺❤️🥰

bazen hepimiz gizli yiyiciyizdir... Psikoloji çok önemli. açıkça yiyince ayıplanacağını düşünmek... e hani sen diyet yapıyordun ya da zaten kilon çok hala yiyorsun... amin amin hepimize sağlık inşallah :KK60:
Birer lokmadan nolur ki demeler veya bir seferden bir şey olmaz diyenler çok etrafımızda. :KK17: Biz kahramanız aslında , kiymetimizi bilelim. :super:

İsminden bile belli zorlu olduğu 😊
Hangisini öneriyorsan bir link koyabilir misin? Bir bakayım belki yaparım birşeyler.

Olcak tabii ki. 2 gram kaçamak yaptık diye haftamız bozulmaz 💙

Örnek menü olmasına gerek yok canımcığım. Neyi seni üzdü dur bir bakalım tek tek.

Bir kere kahvaltı 💯
Öğlen: hem et hem ekmek 💯
Akşam: baklagil yemişsin ve ekmeksiz dozunda yemişsin.

Pastası da çilası olmuş işte. Geç olması itibariyle ufak bir pürüz ama bizi yolumuzdan alıkoyacak kadar birşeyi yok. Sadece böyle durumlarda dengeyi daha iyi sağlamak adına gündüzden az ekmekli gidersen bence vücudun onu da tolere edebilir 💙

Suyunu göremedim ama. Suyunu da bol bol içtiysen oh mis.

Ay çokta severim. Benim listemde 1 öğün free. İlk free de evde tantuni yapıcam 🥳 özel bir tarifin varsa açığım 😬 ben biraz kafama göre yapıyorum. O bile çok güzel oluyor 😍

Şifa olsun ödülünü almışsın yola devam 💙

Ohh tertemiz, şifa olsun 😍
Senin geçen hafta listelerin bakıcam aklımda 💙

Açlıkta mısın canım? Ben kaçırdım orayı.

Senin neye ihtiyacın var su için? 😊

Oh tam haftasonuna yaraşır bir menü 💙
Yine de iyi bir gün mü olur? Muhteşem bir gün olur. Haftasonunu böyle geçirebilmek sağlam irade ister. Birde suyunu iç ohh😍
Aylıktayım canım, akreple aynı programı yapıyoruz, o bugün karaciğer temizliği yapacak, ben 2 hafta sonra, yarın açlığı sonlandıracağım

Ben de bu defa kalıcı olsun diye girdim bu işe. İnşallah tekrar almam. 4 Kez 25 kilo verdim geri aldım. Sibel Can gibiyim bu konuda bu defa kalıcı olması için ne gerekiyorsa yapacağım. Kendimi tekrar etmekten sıkıldım 🥺❤️🥰
İnşallah tekrar almazsın canım. :dua:Cok emek harcıyoruz çok. :KK14:
İdeal kiloma indiğimde güzel bir uygulama yapıyordum ona devam edeceğim.
60 kiloya inip kendime 65' e kadar izin veriyordum. 65' e geldiğimde dikkat ederek o aralikta geziniyordum. Kıyafet sorunu da yaşamıyordum. Sınırı geçmemek önemli. Gectiysen hızla alım başlıyor. Kendimi tekrar etmekten sıkıldım deyip üzme kendini canım. Zayıfladıkça mutlu oluyoruz , bir amacımız var o bizi zinde tutuyor. Aslında zevkli bir uğraş içindeyiz zor ama değer bence. :KK60:

Bu ne demek istiyor diye iki kere okudum :KK70: :KK70: :KK70:
Anladın mı sonunda 🤣
Hem diyetisyen desteği hem sağlık buradaki motivasyonla yaza kadar hedef kilona saglıkla ulaşırsın inşallah canım benim 🥰🩷
Ben son beş yıldır oldukça hareketsiz bir yaşam içindeyim.Bu sebeple sağlık sorunlarında yaşamaya başladım ne yazık ki.sık sık yeni başlangıçlar yapmaya başladım ama devamı gelmedi.Uzun zamandır eksi kiloyu bu hafta gördüm.
Çikolata zaafımı bu hafta yendim🤣az da olsa egzersiz yapmaya başladım.Menü paylaşımının faydasını gördüm ve buradaki coşku ve sevgi dolu ortam bana çok iyi geldi 🥰🩵🩷
Menünü ve yaptıklarını merakla bekleyeceğim şekercim😄😘🥰
Bugün hastayım diye anneme geldim yatacağım biraz. Akşam atarım listemi.
Biz orti olduk🤣🤣🤣işi resmileştirdik,tam gaz geliyoruz🤣😄👌🙏🥰😘🩵🩷
:KK19: :KK60: :KK50:
Artık gönlünüzden ne koparsa kiminin yorumu , kiminin duası :confused:
Temiz menüler takdir aldığı gibi , kacamakli veya bilinmeden yenilen gıdaların olduğu menüler de güzel bir üslupla yorumlanmali canım. Hepsine yetişmek zor ama hiç dokunmamak da olmuyor
Ortilik listesi yapayım bakalım olduğu kadar faydalanalim. Yakın kiloluları denklestirelim, zimmetleyelim. ☺️
:KK14:
Sana çok yük olduk çiçeğim istersen isteyen alsın kendine orti ❤️

çok iyi yapıyorsun :KK200: ben bebeklikten obez olduğum için hep oğlum da öyle olur diye korktum ve bu bilinçle büyüttüm ve hep derim sanki belinde kat olmaya başlamış dikkat et diye... hemen aralıklı beslenir düzene sokar
Benim büyük oğlum da kilolu, kilo vermek istiyor ama istediklerini yiyerek 😔
1 hafta dikkat etse diğer hafta salıyor 😔

X