Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Valla mı teşekkürler canım kaptanım 🩵💙🩵💙🩵💙

Tabii. Bu yüzden buraya kaçamakta olsa yazmak çok kıymetli insan normalinin dışında birşey yiyince uff çok yedim sanıyor ama öyle olmuyor aslında 💙

Günaydıın dün dışardaydık akşam yazamadım
Sabah omlet zeytin peynir
Öğle 1 kase kurufasülye
Akşam adana 1 küçük parça yufka, kuru cacık, salata, ayran
Suyu saymadım ama 1.5 lt civarı 💜

Ooo çok güzel 💙 afiyetler olsun.

Cok gecmis olsun canim insan bebegi o durumdayken elinden bir sey gelmiyor ya kafayi yiyor ben de onunla beraber agliyordum 🥺 dün çok kötüydüm parol ictim eşim islak bezle atesimi düşürmeye calisti, gece boyu da terlemişim. Işe de gitmedi bebege o bakiyor insallah daha kotu olmam şimdi iyi gibiyim heryerim agriyor ama olsun. Maskeyle geziyorum, maskeyle emziriyorum şimdilik gecmedi ona insallah da geçmez 🙏🏻 çok sağol önerdiklerin için, reglle denk gelmese iyiydi 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Arkadaşım kendine dikkat et. Bitki çayları iç boğazını yumuşatsın. Eşinin de gitmemesi iyi olmuş çünkü dinlenmeden geçmiyor. Allahım şifa versin, miniği de korusun. Güzel yönünden bakalım sen bu hafta erirsin 🤩

bende 90 kilo idim genç kızlığım böyle geçti gitti :KK51: sen İzmirdesin sanırım?

Ay böyle deyince bir içim buruldu 😢

🧿🧿Günaydın güzel ve fit olma yolundaki tatlı kadınlar 🧿🧿
Sabah 10 bitki çayı
Saat 11 :30 kahvaltı
1dilim ekmek

Birazdan yürüyüşe çıkacağımm 💪🏻💃🏻
arwengsd arwengsd ♥️

Eklentiler

• IMG_20240113_113620.jpg
    IMG_20240113_113620.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 24
çok sağol Elhancım :KK60: ben de elimden geldiğince yorumlayacağım, mavi takımı eleştirelim biraz :KK45:kırmızı takım zaten dikkat edeceği içinnnn..... :KK51::KK28: pazara gideyim de bol bol yeşillik falan alayım yaa dimi yoksa annem bigün pizza bigün haşhaşlı çörek yok tahinli çörek yok pasta revani :KK53: tarif denemeyi seviyorda :KK51: kilolu kendide ikna edemiyorum. Ben az yiyorum bana hareket lazım diyor hayır anne az yiyor olabilirsin ama gevrek kek böreğin azı çoğu olmuyor diyemiyorum küser çünkü o bir başak burcu :işsiz: kardeşim aradı ikea yarına kaldı daha iyi yürüyüşümü yaparım rahatça :KK28:

Ya büyükten küçüğe tüm kadınların su içsem yarıyor modu yok mu çok tatlıyız gerçekten 😂

Su içtiğinde yaradığını sanan kadına asla anlatılmaz onlar no narin kalbi kırılır gerek yok 💙

Rica ederim canım kaptanım. :KK60:
Akıcı, duru, pürüzsüz bir de tatlı bir üslup olunca okumak çok keyifli oluyor. :super:Emekli bir edebiyat öğretmeni bunları keşfettiyse sende cevher var demektir az daha onure ol. :KK66: :KK9:

Operim Bulut' un minik parmaklarından. :KK15:

Ayy 💙
En sevdiğim ders edebiyattı hatta öğretmenimi de çok severdim. Gerçi ben genel olarak öğretmenlerin sevildiği, saygı duyulduğu neslin çocuğuyum. Hep yerleri farklıdır. Masa şiiri vardı kitabımızda onu anlatırdık. Ne anlatmak istemiş, ne yapmış. Ay anılarım tetiklendi 🤩

Hala bile çok severim okuduğum birşeyin üzerinden konuşmayı anlatmayı karşı tarafın düşüncelerini dinlemeyi.

Bu kadar sevmeme rağmen sayısalcı oldum ama olsun benim için hobiydi edebiyat dersleri 😍

İsminden bile belli zorlu olduğu 😊
Hangisini öneriyorsan bir link koyabilir misin? Bir bakayım belki yaparım birşeyler.

Olcak tabii ki. 2 gram kaçamak yaptık diye haftamız bozulmaz 💙

Örnek menü olmasına gerek yok canımcığım. Neyi seni üzdü dur bir bakalım tek tek.

Bir kere kahvaltı 💯
Öğlen: hem et hem ekmek 💯
Akşam: baklagil yemişsin ve ekmeksiz dozunda yemişsin.

Pastası da çilası olmuş işte. Geç olması itibariyle ufak bir pürüz ama bizi yolumuzdan alıkoyacak kadar birşeyi yok. Sadece böyle durumlarda dengeyi daha iyi sağlamak adına gündüzden az ekmekli gidersen bence vücudun onu da tolere edebilir 💙

Suyunu göremedim ama. Suyunu da bol bol içtiysen oh mis.

Ay çokta severim. Benim listemde 1 öğün free. İlk free de evde tantuni yapıcam 🥳 özel bir tarifin varsa açığım 😬 ben biraz kafama göre yapıyorum. O bile çok güzel oluyor 😍

Şifa olsun ödülünü almışsın yola devam 💙

Ohh tertemiz, şifa olsun 😍
Senin geçen hafta listelerin bakıcam aklımda 💙

Açlıkta mısın canım? Ben kaçırdım orayı.

Senin neye ihtiyacın var su için? 😊

Oh tam haftasonuna yaraşır bir menü 💙
Yine de iyi bir gün mü olur? Muhteşem bir gün olur. Haftasonunu böyle geçirebilmek sağlam irade ister. Birde suyunu iç ohh😍
20 minute walk at home canım,keyifle zorlanmadan yapmanı diliyorum💙🥰

Gunaydin kizlar 🥰 anca girebildim . Regl oldum ağrım var imdaat 😁
ayh benim bugün bitti ama ödemler anca 3 güne gider öyle oluyor benim :KK14: Allah kolaylık versin :KK60:
Ya büyükten küçüğe tüm kadınların su içsem yarıyor modu yok mu çok tatlıyız gerçekten 😂

Su içtiğinde yaradığını sanan kadına asla anlatılmaz onlar no narin kalbi kırılır gerek yok 💙
evet ben de öyle yaptım artık ama üzülüyorum da.. çok sık dile getirince her şeyi sen biliyon der çıkar bende geri çektim kendimi :KK45:

🧿🧿Günaydın güzel ve fit olma yolundaki tatlı kadınlar 🧿🧿
Sabah 10 bitki çayı
Saat 11 :30 kahvaltı
1dilim ekmek

Birazdan yürüyüşe çıkacağımm 💪🏻💃🏻
arwengsd arwengsd ♥️
Afiyet olsun rengarenk bir tabak 🤩🤩❤️ dışarısı soğuksa dikkat et hasta olma kalın giyin 😌😌😌

Günaydın canim,çay içmekten çok keyif alır, ilişkimizi resmilestirmekten gurur duyarım🥰💗😘
Aynen öyle canim.Suan ki kilomdan dolayı sağlık sorunları yaşamaya başladım.Surekli yeni baslangiclar yapıyorum ama devamı gelmiyor ne yazık ki.İnsallah hepimiz için bundan sonrası çok güzel olacak.:dua::KK49::KK200:
Canım bende senin gibiyim bir ileri iki geri
Doğruları bildim ama çok yanlışlar yaptım
Şuan diyetisyenle birlikte ilerliyorum. Sen neler yapıyorsun. İstersen gün gün menümü atarım ♥️

Canım bende senin gibiyim bir ileri iki geri
Doğruları bildim ama çok yanlışlar yaptım
Şuan diyetisyenle birlikte ilerliyorum. Sen neler yapıyorsun. İstersen gün gün menümü atarım ♥️

Canım ben senin sürecini çok merak ediyorum. Oldukça yüksek kilolardan buralara gelmişsin. Şimdi diyetle hem koruyor hem de veriyorsun. Bende diyetisyenle ilerliyorum ama yolum daha uzun malum pırlanta ligindeyim hahahja

evet ben de öyle yaptım artık ama üzülüyorum da.. çok sık dile getirince her şeyi sen biliyon der çıkar bende geri çektim kendimi :KK45:

Gerçekçi olmak gerekirse insanın kendisi istemediği sürece ne yaparsan yap ancak ara bozuluyor. Evladın dahi olsa bence bir limit var ve orası geçilemiyor. İlla geçicek dersen de kendine yaptığınla kalıyorsun. Kilo da öyle bir konu.

Bana da öyle geliyor bazen neymiş Bulut kardeşini oyalarmış, oynarmışlar bende kahvemi içermişim 😬
Yok öyle birşey kaptanım gelme bu oyunlara 🤭 evet oyun oynarlar birlikte de sürekli bi bağırış çağırış içinde 😁 ve ayrıca birisinin kakası geldiğinde diğerinin de yiyecek birşeyler isteyeceği tutar gibi gibi, tecrübeyle sabittir 😅

Amin casminim. :dua: Sabırla ulaşacağız inşallah. :dua::KK200: İyi ki bu yolu birlikte yürüyoruz. :KK60:
İyiki meleğimmm 🥰😍

Afiyet olsunnn gece gece benim de canim tavuk pilav cekti 😄😄 bu arada benim ateş tavan titriyorum insallah bebege bulasmaz yoksa halimiz harap 🫠 ondan yazamadim 🤧🤧
Çok geçmiş olsun kaptanım 😔

@gezegenfeza @Ceeeeeeeeeeee @aypare ackerman @Tesnim1903 Jasminium84 Jasminium84 @FitVenus @badem000 @WunderLost @soffty

Mavişlerim 12.01.2024 listenizi göremeden uyuyacağım için bir miktar buruğum ama olsun umarım düzenle paylaşıp bilgi alışverişi yapabiliriz, amiiin 💙
Ahhhh kaptanım çok özür dilerim dün giremedim kk’ya 🥺

Menüm biraz cuma menüsü oldu ve hatta tam anlamıyla cuma menüsü oldu, kaptanlıktan çıkınca kendimi yemeklere saldırırken buldum 😁

12 Ocak Cuma

11.00
1 hurma 1 Türk kahvesi

14.30
2 kandil simidi
3 mandalina

20.00
2 kase yoğurt çorbası
1 çarliston biber
1 havuç
1 elma

Su: 1,5 lt

Yok öyle birşey kaptanım gelme bu oyunlara 🤭 evet oyun oynarlar birlikte de sürekli bi bağırış çağırış içinde 😁 ve ayrıca birisinin kakası geldiğinde diğerinin de yiyecek birşeyler isteyeceği tutar gibi gibi, tecrübeyle sabittir 😅

İyiki meleğimmm 🥰😍

Çok geçmiş olsun kaptanım 😔

Ahhhh kaptanım çok özür dilerim dün giremedim kk’ya 🥺

Menüm biraz cuma menüsü oldu ve hatta tam anlamıyla cuma menüsü oldu, kaptanlıktan çıkınca kendimi yemeklere saldırırken buldum 😁

12 Ocak Cuma

11.00
1 hurma 1 Türk kahvesi

14.30
2 kandil simidi
3 mandalina

20.00
2 kase yoğurt çorbası
1 çarliston biber
1 havuç
1 elma

Su: 1,5 lt

Şuan tekine zor yetiyorum acaba iki tane olsa ve aynı anda ağlasa ne yaparım düşünemedim hajaj yok zaten 3 çocuk istiyordum da geçen gece beni kendime getirdi 😂

Ay böyle cuma menüsüne can kurban 🤩
2 kandil simidi mi bizi yolumuzdan alı koyacak mümkün değil. Bence güzel bir menü olmuş hem de gündüz yemişsin daha ne olsun 💙

Ayy 💙
En sevdiğim ders edebiyattı hatta öğretmenimi de çok severdim. Gerçi ben genel olarak öğretmenlerin sevildiği, saygı duyulduğu neslin çocuğuyum. Hep yerleri farklıdır. Masa şiiri vardı kitabımızda onu anlatırdık. Ne anlatmak istemiş, ne yapmış. Ay anılarım tetiklendi 🤩

Hala bile çok severim okuduğum birşeyin üzerinden konuşmayı anlatmayı karşı tarafın düşüncelerini dinlemeyi.

Bu kadar sevmeme rağmen sayısalcı oldum ama olsun benim için hobiydi edebiyat dersleri 😍
Çocuğun edebiyat dünyası olması ne kadar güzel. :KK36:
Duygularını , düşüncelerini güzel ifade edebilmek karşıyla iletişimin sağlıklı ilerlemesini sağlıyor kuzum. :KK60::KK200:

Çocuğun edebiyat dünyası olması ne kadar güzel. :KK36:
Duygularını , düşüncelerini güzel ifade edebilmek karşıyla iletişimin sağlıklı ilerlemesini sağlıyor kuzum. :KK60::KK200:

Kesinlikle çok kıymetli.

Mesela benim annem çok kitap okurdu. Hep onu elinde kitapla görürdüm. Yarışma yapardık 😍 o bana kitap okumayı kattı. Bana genelde çok okuyosun di mi diyorlar 😂 birde hızlı aşırı hızlı ama hiç bozmadan konuşabiliyorum 😂😂😂😂

Tabi son yıllarda maalesef okumaya ara verdim üzücü. Bir süre sonra yine başlamaya niyet ediyorum.

X