Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben bugün oruçtum

Sahur
2 sb süt
1 dilim ekmek
1 dilim peynir

İftar 18:00
1 kase yoğurt çorbası
1 adet karnıyarık
3 yk pilav
Turşu

21:00
1 dilim kek

Su 1,5 lt
Spor yok

Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente Cordelia Cordelia

Kaptanım ben emziriyorum bilgin olsun menülerim çok diyet menüsü gibi değildir.

Allah kabul etsin canım 💙

Canım benim bundan daha güzel diyet listesi mi olur 😍 dengeli ve sağlıklı, hep böyleyse şayet ben çok beğendim. Benim öğünlerim de böyle. Genelde çorbam ve salatam olur yanında birşey daha yapabilirsem yaparım. Dengeyi çok önemsiyorum belli ki sende de öyle 🤩

Sadece suyu eklemek istiyorum. Birde emziriyorsan 1.5 lt az gelebilir vücuduna. Bende arttırmaya çalışıyorum. 2-3 güne 3 lt ye çıkıp altına inmeyeceğim 💪🏻

Ben bugün oruçtum

Sahur
2 sb süt
1 dilim ekmek
1 dilim peynir

İftar 18:00
1 kase yoğurt çorbası
1 adet karnıyarık
3 yk pilav
Turşu

21:00
1 dilim kek

Su 1,5 lt
Spor yok

Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente Cordelia Cordelia

Kaptanım ben emziriyorum bilgin olsun menülerim çok diyet menüsü gibi değildir.
Allah kabul etsin daydayim. :dua::KK200:
Güzel bir oruçlu menüsü afiyet olsun. :KK60:

Hsjsjjsjs ufacık yazınca etkisi ufalmıyor olabilir 😬😬😬 afiyetler olsun. Bence büyük bir kaçamak olmamış. Birdahakine ya browni ve dürüm tantuni, ya da sadece ekmek tantuni gibi değerlendirilebilir gibime geldi. Ne yaparsak yapalım önemli olan denge 😍

Oiy maşallah 🧿
Öğünler ayrı spor ayrı ♥️
Darısı başıma. Leslieyi gördükçe içinden acaba mı diyorum ama dizlerimi sakatlamaktan da korktuğum için 99 u bekliyorum bakalım ne olacak 😊

Çok net ve sağlıklı bir liste olmuş, afiyetler olsun 😍 hele o adıma bittim 🧿 birde suyu arttırsan uuuu neler olur 🥳
Ayy puan yapmamisim
700 puan Cordelia Cordelia kusura bakma canım 😘

Önümüzde arwengsd arwengsd gibi harika bir örnek var papatya. Yürüyüşünü yaptı, bol bol suyunu içti, 2.5 kg verdi 🧿🧿🧿 biz biraz daha şanslıyız verme konusunda. Ne kadar su içersen o kadar kg verirsin hızlandırır diye düşünüyorum 😊
Kendime ait bir şişe ayarlayayım en ıyısı 😂

12 Ocak
8.00 Hindistan cevizi yağlı, tarçınlı Türk kahvesi
11.00 Yeşil smoothie ( elma, kivi, salatalik, maydanoz, limon)
16.00 Bir servis kaşığı tavuklu pilav, bir servis kaşığı nohut yemeği, bir kase yoğurt, marul yaprakları ( salata yapmaya üşendim)
19.00 Bir mandalina, bir tutam fıstık
İki litre su
Spor yok 🙈
arwengsd arwengsd
Afiyet olsunnn gece gece benim de canim tavuk pilav cekti 😄😄 bu arada benim ateş tavan titriyorum insallah bebege bulasmaz yoksa halimiz harap 🫠 ondan yazamadim 🤧🤧

X