Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrikler arwengsd arwengsd 😍🫶🏻

Simdi mesela ben neler yemissin oncesinde neler uygulamissin gecmise donup bakmak istedim mesajlarindan ama opps diyor gizli😂 neyse vermis tebrikler diyip önümüze bakiyoruz baska care yok😌
Genelde hep ayni şeyleri yedim. 1.5 paket müsli bitirdim bayagi tok tutuyor ve lezzetli hatta fotografini da atayim.
Yagsiz tuzsuz salata, yagsiz tuzsuz haslanmis tavuk, yagsiz tuzsuz makarna 😅 çok su içtim genelde 4 ltden fazla, filtre kahve de çok içtim bayagi tok tutuyor ve bol emzirme o da faydaliymiş

Eklentiler

• 20240112_110935.jpg
    20240112_110935.jpg
    136,8 KB · Görüntüleme: 23

Simdi mesela ben neler yemissin oncesinde neler uygulamissin gecmise donup bakmak istedim mesajlarindan ama opps diyor gizli😂 neyse vermis tebrikler diyip önümüze bakiyoruz baska care yok😌
Screenshot_2024-01-12-11-04-11-542-edit_com.opera.browser~2.jpg
Tatlım burayı tıkla Screenshot_2024-01-12-11-05-15-621-edit_com.opera.browser.jpg
Bu çıkacak Screenshot_2024-01-12-11-05-15-621-edit_com.opera.browser~2.jpg
Burayı tıkla Screenshot_2024-01-12-11-06-22-687-edit_com.opera.browser.jpg
Bu çıkacak
Screenshot_2024-01-12-11-06-22-687-edit_com.opera.browser~2.jpg
Buraya aradığın üyeyi yaz. Tüm mesajlarına ulaşabilirsin.Mesaj sayılarının üzerine tıklayarak tabi ki 🙈

Genelde hep ayni şeyleri yedim. 1.5 paket müsli bitirdim bayagi tok tutuyor ve lezzetli hatta fotografini da atayim.
Yagsiz tuzsuz salata, yagsiz tuzsuz haslanmis tavuk, yagsiz tuzsuz makarna 😅 çok su içtim genelde 4 ltden fazla, filtre kahve de çok içtim bayagi tok tutuyor ve bol emzirme o da faydaliymiş
Daha da eksiler getirsin insallah 🥰 ben de haftaya cok guzel bir eksi bekliyorum kendimden 🥲🙏 Ocak sonu 57 yi gormeliyim🧘🏻‍♀️

Yukarda sağda takip etyanında 3 nokta varya ona tıkla kimler ne yazmışa tıkla oradan yazılan mesajları görebilirsin.

afiyet olsunnn maviş çiçekleriimmm :KK60: :KK200:

çok çok geçmiş olsun canım, sen iyileşmene bak, ne diyoruz her zaman, önce sağlık, gerisi sonra gelir inşallah :KK60::KK200:

afiyet bal olsun çiçeklerimm :KK60::KK200:

motivasyonunu kaybetme canımm sakınn, regl sonrası da bir anda kilo vermiş olacaksın ona odaklan sen :KK60:

çok heyecanlıyımm :KK68:

maşallah diyelim o zaman :nazar::KK200:

afiyet olsun kaptanımm :KK200:

kolaylıklar diliyorum sana canımm :dua::KK60:

ellerine sağlık kaptanımm :KK60:

çok güzel canımm tebrikler :halay::KK60:

şahane bir eksiii ne yaptın sen canımm, harikasın :halay::halay::KK60::KK60:

çok çok geçmiş olsun

şahanesin kaptanım, ezdin geçtin beni yahu bu nasıl bir eksi :KK49::cry::KK60:

kaptanım sipersin tebriklerr, hoşgeldin yamacıma :KK60::KK200:

çok geçmiş olsun canım :KK43:

hç önemli bir artı değil canım, çabucak halledersin sen bunu :KK60:

Allah yardımcın olsun kuzum :KK43:

canımm motivasyonunu kaybetme lütfen, vücudun seninle inatlaşıyor olabilir ama sen daha da inatçı ol ve kazanan da sen ol :KK60::KK49: ki kazanacaksın been çok eminim, ki eksisin yaa sen ona bak :KK60::KK68:
Sağol bebeğim inşallah 🤲❤️
Geçen hafta: 61,50
Bugün: 60,55
Fark: -950 gr
Yüzde: 1,54

Elhan Elhan
@sibel_84

Eki Görüntüle 3368326
🧿Maşallah kaptanıma 🤗😘

takımda ay sonu hedefleri almıştık ona ulaşmaya çalışıyorum :KK200: çabucak ulaşırsın metabolizman hızlı senin maşallah :nazar::KK60:
Bu kadar hizli oldugunun farkinda degildim. Aslinda benim gibi belki bir başkasi yese 64te takili kalmazdi o kesin 🤣 ama hamileyken saglik ocaginda doktor senin kilon yok ödem fazla demişti. Marketten tavuk alip yiyecegine hiç yeme o şişiriyor demisti. Ne kadar doğru bilemicem 🙄😬 bilmiyordum ay sonu hedefi oldugunu ben de özel bir sebebi var sandim 😅 umarim verirsin ay sonuna gelmeden 😇🫶🏻

X