Popüler Konu LenaG ile MasterFit

11 Ocak Perşembe:
Kahvaltı: İki dilim ekmek, bir dilim peynir, beş zeytin, bir yumurta, domates salatalık.
Ara: Bir tanecik cakepop, bir fincan latte.
Akşam: Menüye bak şimdi abla. Börek çorbası, üç tanecik yağlı küfde, yarım zeytinli börek. Bir ÇORBA KASESİ SALATA 🤣

Elhan Elhan

🌟Zeytinli börek mi :mad:ama ben onu çok ösledim🥺
Afiyet olsun Halecim. Akşam öğünü bugün bombayı patlatacak hadi hayırlısı :KK14::KK14:

Sadece ruhunun ağırlığı bu kadar yani. Ruhun ne kadar zayıfmis :KK70:

Boyun kaç abla?
Bu bişeymi önceden 45 filandım,menapoz sonrası olan oldu,en son 66 olunca dur dedim başladım diyete.
Boyum uzun değil zaten 1.61 .
Vücudun bazen ihtiyaç duyuyorr abla
Herhlde normalde öyle çok yemem.

20240112_102721.jpg
Geçen hafta 70,8
Bugün 69,5
Fark 1,3
Elhan Elhan sibel_84 sibel_84

Günaydın hanımlar :)
Geçen cuma 62.6
Bu cuma 62.3
Fark -300

Dünkü menumu okula gidince yazarım
Aslında sağlıklı beslendim ancak bugün dogumgunum olduğu için eşim akşamdan pasta almış
Ben de 1 ince dilim yedim tartıya böyle yansımış.
Perşembe Sabah 61.8 kg dim. 61i görürüm diyordum ama kısmet olmadı belki haftasonu kaçamak olmazsa pazartesi görürüm inşallah

Nice sağlıklı, mutlu, huzurlu, uzun yıllar dilerim canım, doğum günün kutlu olsun 🥰

Geçen cuma 62.6
Bu cuma 62.3
Fark -300

Aslında sağlıklı beslendim ancak bugün dogumgunum olduğu için eşim akşamdan pasta almış
Perşembe Sabah 61.8 kg dim. 61i görürüm diyordum ama kısmet olmadı belki haftasonu kaçamak olmazsa pazartesi görürüm inşallah

Doğum günün kutlu olsun,sevdiklerinle beraber nice mutlu sağlıklı huzurlu yaşların olsun :KK60: :KK200: :KK200:

Geçen cuma 62.6
Bu cuma 62.3
Fark -300

İyi ki dogdun🥰🫶🏻 farkta harika son dk vucuda giren pastaya göre 🤝 afiyet olsun🌸

X