Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bana yaklaşanı fururum dedim ona göree :sopa::sopa: 51.80 :olamaz::skandal::KK53:
Allahımmmm bayılazaaaammmmmmmmm kızzz erim erim eriyorsuunnnnn

Ayy bağa bişiyleerr oliiyyyiiiyyyyy

cody-fall-over.gif

Geçen cuma 66,20
Bugün 66,10
Fark -100 gr
Zerre kaçamak yapmadım hatta kaç gündür açım 😂gerçekten sinirim bozuldu sonuca Regl 5 gün var o etkiler mi bilmem ama yada neden böyle oldu inanın hiçbir fikrim yok 🤷‍♀️ Hevesim inanılmaz kaçtı Kusura bakmayın kaptanlarım böyle olsun istemedim :KK43:
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84

Eklentiler

• IMG_2956.jpeg
    IMG_2956.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 22
Allahımmmm bayılazaaaammmmmmmmm kızzz erim erim eriyorsuunnnnn

Ayy bağa bişiyleerr oliiyyyiiiyyyyy

cody-fall-over.gif
Normale dönsem anında gelir gene kilo,az yiyorum bazen hiç yemiyorum bu aralar tatlıya düştüm hiç bu kadar olmazdım.
Dün az kahvaltı,öğlen sonrası 1 yağsız tost 2 tane şekerpare yedim,2 tanede mandalina.

Geçen cuma 66,20
Bugün 66,10
Fark -100 gr
Zerre kaçamak yapmadım hatta kaç gündür açım 😂gerçekten sinirim bozuldu sonuca Regl 5 gün var o etkiler mi bilmem ama yada neden böyle oldu inanın hiçbir fikrim yok 🤷‍♀️ Hevesim inanılmaz kaçtı Kusura bakmayın kaptanlarım böyle olsun istemedim :KK43:
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84
Her şeyi yapıp sabit veya -0.1 gr verenler kulübü vardı biliyor musun orayı :confused:nereden bileceksin daha önce başına gelmediyse ...
Hoş geldin ❤️ bitanem hiç üzülme. Vücut işini bilir. Sen sadece temiz beslenmeye , harekete devam et. :dua::KK200:

Dünkü menum
Sabah 2 yumurta 2 lokma ekmek ve 2 lokma kaşar

Öğlen ton balıklı salata

Akşam pirincsiz beyaz lahana yemeği
1 dilim ekmek
1 tNe köfte

Ara
İnce dilim yaş pasta
1 bardak çay

Elhan Elhan @sibel_84
Afiyet olsun Bethim. :KK60: Lahanayi daha önce denedin mi? Bazı kişilerde ödem yapıyor. O yüzden bir şey diyemiyorum.

Her şeyi yapıp sabit veya -0.1 gr verenler kulübü vardı biliyor musun orayı :confused:nereden bileceksin daha önce başına gelmediyse ...
Hoş geldin ❤️ bitanem hiç üzülme. Vücut işini bilir. Sen sadece temiz beslenmeye , harekete devam et. :dua::KK200:
Yok bebeğim bilmiyorum ama bugün onu da öğrendim 😅
İnşallah kuzum ben inatçıyım bu şekilde devam 💪 Yakacam o yağları ❤️❤️❤️❤️

X