Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın
Geçen hafta 88.10
Bugun 87.20
Fark 0.9
Hrm regl oldum hem covit zorunlu diyet oldu yani :KK66: Elhan Elhan

Eklentiler

• IMG_20240112_085537.jpg
    IMG_20240112_085537.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 22
Geçen hafta 77.6
Bu hafta 75.7
Fark -1.9
Akşam yatarken de bu kilodayım 🙄
sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan
Tebrik ederim canım harika eksi.
Harika bir eksi Sibelcim ,tebrik ediyorum 🥰
Teşekkürler canım
Kızlar günaydın herkese
Geçen pazar 62.10 ile katılmıştım
Bu sabah 61.60 -500gr Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Tebrik ederim canım eksilerin devam etsin.
Günaydın hanımlar :)
Geçen cuma 62.6
Bu cuma 62.3
Fark -300

Dünkü menumu okula gidince yazarım
Aslında sağlıklı beslendim ancak bugün dogumgunum olduğu için eşim akşamdan pasta almış
Ben de 1 ince dilim yedim tartıya böyle yansımış.
Perşembe Sabah 61.8 kg dim. 61i görürüm diyordum ama kısmet olmadı belki haftasonu kaçamak olmazsa pazartesi görürüm inşallah

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Eksilerin daim olsun canim
Kız kesiyorsun bı yerlerini 😅
Maşallah daim ve kalıcı olsun verdiğin kilolar😍

👏👏👏

👏👏👏👏
Ne güzel eksilerle geliyor takım 🧿
Valla o spora o işkenceye gitmeseydi pes ederdim zaten.
Ne aşısı kızlar ne zaman oldunuz? sibel_84 sibel_84
Ya pandemi döneminde biontech oldum ben iki doz
Tebrikler kaptanım 🧿 ❤️
:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:
Tatile ikinci kaptanlık zaferi ile girmeni dilerim. :dua:
Teşekkürler hocam. İnşallah devamı olur takilmam. Tekrardan 70 leri görmek istemiyorum
11.01 SPOR
ADIM 8500 PUAN 850
İP ATLAMA 300 PUAN 1500
TOPLAM 2350
Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
sibel_84 sibel_84
Eki Görüntüle 3368267
👏👏👏👏👏
12.01.2024
gecen cuma 65,1
bugun 62,8
fark 2,3
bu hafta izne ayrılmak istiyorum kaptanım ailevi zor bir süreçten geçiyorum.
Elhan Elhan
Eki Görüntüle 3368270
Harikasın canım tebrik ediyorum. Ama benden sana tavsiye ara verme verirsen alirsin

Allah kabul etsin canim ,tebrikler 🥰
teşekkür ederimm :KK200:
Bana pismeden yenilen herşey yasakti salata malzemeleri soyulmayan meyveler mesela cilek... karnibahar ve brokoli cok yedim ama iyice pisirdim normalde diri birakirim ama o zaman cok hasladim yaninda da haslanmis tavuk yedim🌸 çok çok sıkı uydum 😑
ahh yeşillik çok severim. :KK61: ben en son 2 yıl önce gitmiştim tekrar kontrole falan gitmedim. o kadar ilaç kullandım hiç bir işe yaramadı :bicak: hatta bence ilaçlar midemi daha da mahvetti

Tebrik ederim canım harika eksi.

Teşekkürler canım

Tebrik ederim canım eksilerin devam etsin.

Eksilerin daim olsun canim

Valla o spora o işkenceye gitmeseydi pes ederdim zaten.

Ya pandemi döneminde biontech oldum ben iki doz

Teşekkürler hocam. İnşallah devamı olur takilmam. Tekrardan 70 leri görmek istemiyorum

👏👏👏👏👏

Harikasın canım tebrik ediyorum. Ama benden sana tavsiye ara verme verirsen alirsin
amacım ara vermek değil canım ama rejim yada başka bişi düşünecek durumum yok bu aralar biraz kafamı toplayıp düzenimi kurmam lazım inşallah almam diyelim

teşekkür ederimm :KK200:

ahh yeşillik çok severim. :KK61: ben en son 2 yıl önce gitmiştim tekrar kontrole falan gitmedim. o kadar ilaç kullandım hiç bir işe yaramadı :bicak: hatta bence ilaçlar midemi daha da mahvetti
Doktor bana mide ilaci ve antibiyotikleri verdi yaninda da boyle bir diyet... Bu diyete tam uyarsan tamamen gecer yoksa bu ilaclara bagimli kalirsin dedi beni coook korkuttu o yuzden uydum. Kendinide yokla ilac icmeyince bi problem yoksa alma ilaci ilerde alzheimer yapar dedi😑 her cumlesi korku dolu gelde uyma😁 Screenshot_2024-01-12-09-24-50-224_com.instagram.android.jpg

Evet aşısız herhalde. Dağın başında o ağaçlar. Bizimkilerin ilgi alanı fıstık ve zeytin olduğu için onlarla pek ilgilenmiyorlar. 😁
Olan kayısıya olmuş,oysa ne güzel olurdu onun tadı aşısı olsa.
Şey biraz fazla alıntılamışım dhjdjdjdk okuyanın gözüne allahım sağlık versin amin 😂😂😂

Amiin. Başta bende bir ne oluyor dedim sonra düşündüm. Bu evladım bana emanet. İçimde taşıdım. Benden daha iyi bilen birisi olamaz onu. Ama bende herşeyi bilemem. Herkese herşeyi sorabilirim, öğrenirim, içime sineni uygularım. (Ciddi sağlık sorunlarında doktorlar 1 numaramdır.) insanlara kalırsa kesik tavuk gibi oraya buraya gidersin gerçekten. Birinin iyi dediğine birisi kötü diyor. Mesela bir doktor ateşli hastalıklarda soğuk kompleks yapılmaz diyor instagramda dün akşam hastahanede kocaman hastane yani doğuk kompleks uyguladılar. Şimdi hangisi? Allahım gerçekten doğru yollarla, doğru insanlarla karşılaştırsın.

Oh çok şükür 🤍
Ben önce 1 ay kadar yeme rutinimi oluşturup birazda kiloları verip sonrasında başlamak istiyorum. Birden hepsine girişince çünkü olmuyor. Süreklilik istiyorum. Nasipse kısmet olursa temmuzda işe döneceğim. Oğlum 25 temmuzda doğduğu için bu yıl tatil yapamadım. Bursaya tıkılıp kaldım 😂 güzel bir tatil sonrası işe başlayacağım. Hayalim o tatile göbeğimi başımı sunu mu bunu mu düşünmeden keyif alarak gidip keyif alarak dönmek 🥳

Muhtemelen bağlamış seni de 😬
Maşallah aman geri gelmesin. Valla eşimin aşırı onu sarsacak kadar ağrısını görmedim acaba eşiği mi yüksek 😑 keyifle yemek yiyemiyor sonrasında hep bir ağrı. O çok üzücü bence.

Bizde de aynısını doktorumuz dedi. Kendisi anam babam usulünde ilerletiyor. Ne yalan söyleyeyim benim de hoşuma gidiyor. 4 aylıktan başlattı tadıma. Ne yiyorsanız verin hafif hafif 2-3 tatlı kaşığı alışsın dedi. İlk tarhana sonra yoğurt dedi. Tatsız tuzsuz şeyler yapıp vermek istemiyorum. Ben yemiyorum ki çocuğum yesin. Lezzet duygusunu uyarıyoruz 😬

Allah iyi doktorlarla karşılaştırsın gerçekten bak ne güzel sevgiyle minnetle hatırlanıyor. 🧿 bakayım ama sanırım sen izmirdesin 🥺

Salata dedin ben elendim, teşekkürler hdjdj
Çok severim salatasız öğünü yememiş sayarım 😬

Doktorumuz diyo ki sen git rus yemeğini ye bakalım ne kadar keyif alacaksın hdjd çocukları anne sütünden direkt haşlamalara geçiriyorlar sonra gelip bu çocuk yemiyor diyorlar. Eee ona alıştı yer mi daha diyo. Bana da o mantıklı geliyor. Uyan şeylerden tadım yaptırıyorum bakalım nasıl olucak? 😊

Zaten organik deyince benim tüylerim diken diken oluyor. Birde bebek ürünü deyince..

Ya bir deterjan mesela bebek kullanamıyorsa ben neden kullanayım? Bana da yazık değil mi? Bebek tarhanası varmış mesela. Neeeden? Daha az baharatlı muhtemelen ama fabrikasyon bir ürün niye tercih edeyim? Annemin yaptığı tertemi tarhanam dururken. Böyle böyle liste uzuyor. Organik tarih için önce organik toprak olacak var mı yok eee o zaman. Bu konu yaralı konum jdjdk
Her ülke kadının çocuk besleme şekli değişik oluyor,bizler illa doktor ne derse onu uygulama tarafındayız.
Tarhana ev yapımı ise güzel olur,annelerin yaptığı zaten süper .
Aaaaaaa niyekine o kadar ağrı çekerken üstelik :KK53::KK53:
0 grubuna bulgur iyi gelmiyor, pirinç arada tüketebilir
Elhan 0 grubu, o yüzden bulgur yedikçe kilo alıyor

A grubuna tahıl iyi geliyor
Akrep A grubu, o yüzden bulgur yedikçe kilo veriyor
O kadar durumu bilmiyorumd genelde şeker hastalrına bulgur veriliyor ya ondan biliyorum.
Yürek olmasın o
Doğru valla ciğerde kimmiş :KK70::KK70:
Geçmiş olsun canım. :dua:
Çok sağol canımcım

X