Popüler Konu LenaG ile MasterFit

11.01.2024

12:00 kahvaltı
1 domates
1 kapya biber
1 yeşil biber
1 dilim süzme peynir
5 zeytin
1 dilim tam buğday ekmek
1 fincan americano

15:00 2 ceviz

17:30 1 tabak kabak yemeği
1 kase yoğurt

2 litre su

adım 5532 - 553 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Jasminium84 Jasminium84

Eklentiler

• IMG_2953.jpeg
    IMG_2953.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 21
Elhan Elhan ay beni görmediniz
Yarın oruç tutmayı düşünüyorum ctesi sabah tartilsam olur mu sahur da su tüketimi fazla oluyor 🙂 yada iftardan hemen önce mi tartilmak gerekiyor ?

Siz daha biliyorsunuz 😌
Önceki yarışmalarda iftardan önce tartılıyordu. Yeni sistemde ben de merak ediyorum Elhan abla ne diyecek.

Menüm
Sabah 1 haşlanmış yumurta 1 dlm ekmek 1kk peynir 15 zeytin

Öğlen 1 dlm çemenli ekmek

Ara baharatlı yoğurt

Akşam 1 tabak etli nohutlu pırasa kereviz yemeği 2 kornişon 1 dlm ekmek

Su 1 lt
Spor 1 saat yürüyüş 60.3 180p. Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
Her öğünü tuzlu bir menü olmuş 🙃 afiyet olsun. Akşam yemeği çok karışık geldi hiç pırasayı nohutlu yapmadım veya kerevizi. Bunları hiç de karıştırmadım. İyi oluyor mu tadı deneyeyim ben de?

Yarın oruç tutmayı düşünüyorum ctesi sabah tartilsam olur mu sahur da su tüketimi fazla oluyor 🙂 yada iftardan hemen önce mi tartilmak gerekiyor ?

Siz daha biliyorsunuz 😌
Oruç tuttuğumuz günler en gec 4-5 gibi bildirim yapılıyordu. Normalde 3 ama yurt dışından katılanlar olduğu için böyle canım.

Her öğünü tuzlu bir menü olmuş 🙃 afiyet olsun. Akşam yemeği çok karışık geldi hiç pırasayı nohutlu yapmadım veya kerevizi. Bunları hiç de karıştırmadım. İyi oluyor mu tadı deneyeyim ben de?
Oooo bizim buraların meşhur yemeğidir.
Özellikle ailene kemikli et, et suyu nasıl yediririm kaygın varsa mutlaka yap. Kereviz pırasanın yoğun aroması et suyu kokusunu bastırıyor canım.
Kemik li et (pöç de olur) kısık ateşte bayağı kaynasın,içine 1 br nohut at. İyice yumuşayana kadar kaynat hem kolojeni çıksın hem nohut pişsin. Sonra ayrı tencerede salça kavur,önce kereviz sonra pırasayı kavur.su olarak bu suyu ekle.et ve nohutu da tabi .bol limon (varsa turunç daha güzel olur .yoksa limonun yanında yarım da portakal sık) Afiyet olsun.🥰

Siz daha biliyorsunuz 😌
Bugün iftardan az önce tartilmayi tavsiye etmiştim görmedin sanırım. :KK51:Yarin takımların yüzdeleri toplanacak. Cumartesinin bir faydası omayacak incizehram. Saat 14.00 gibi tartilabilirsin.

Ben yanlis yere yazmisim yaptiklarimi 🤣🤣

Sabah 1 yumurta 2 mantarla omlet 11.00
12.00 kahve
16.00 salata
18.30 yulaf 1 tatli kasigi fistik ezmesi
3.4 lt su
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia
Ne güzel maşallah azıcık yemişsin
Mantar ne mantarıydı. Hep yumurta mantar ikisi bir arada dokunur gibi geliriyor bana.

Menüm
Sabah 1 haşlanmış yumurta 1 dlm ekmek 1kk peynir 15 zeytin

Öğlen 1 dlm çemenli ekmek

Ara baharatlı yoğurt

Akşam 1 tabak etli nohutlu pırasa kereviz yemeği 2 kornişon 1 dlm ekmek

Su 1 lt
Spor 1 saat yürüyüş 60.3 180p. Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
Afiyet olsun bademim. :KK60:İki kornişon turşu dışında her şey çok güzel. Perşembe günü yemek riskli turşu biliyorsun ödem yapıyor.

X