Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İftar 18:00
Önce detox çay
Çorba
Tavuk sote
Yarım lavaş
Yarım kase aşure
19:45
Kapanış yeşil çay
Jasminium84 Jasminium84 💙
🆘Yarın da niyetli geçirmek istiyorum
Tartı cumartesi sabah olsa olur mu Elhan Elhan 🆘

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-11-19-41-02-056_com.mi.android.globalminusscreen.jpg
    Screenshot_2024-01-11-19-41-02-056_com.mi.android.globalminusscreen.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 18
İyi akşamlar 11 Ocak menü bildirimi 🤗🩵🩵

Sahura kalkmadım
İftarda bir levrek, yanında soğan sarımsak patates, bol yeşillikli bir salata yedim levrekten kızıma da verdim hepsini bitirmedim😊

Birazdan birkaç şey daha yerim gibime geliyor ama. Ben bu bildirimi sonra tekrar güncellerim 😂😂😂

Jasminium84 Jasminium84

10 ocak menüm
10.00 1 dilim tbe hindi füme ve kaşarlı tost. Havuç yeşillik 7 zeytin 1 kivi 1 mandalina
14.30 bir parça sucuklu acılı menemen ( fesang fesang da görüp canim istiyordu uzun zamandir 😅) yeşillik 1 dilim tbe
15.30 1 kahve az kuruyemis
17.30 Firinda kabak mücver 1 kepçe çorba Salata
2 litreye yakın su
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84
Menemen bir kültürdür afiyet olsun canım 😂😂

11 ocak menüm
Sahur 1 dilim peynir 1 yumurtayla omlet 4 çeri 1 salatalık çeyrek avakado 1 buçuk çavdar ekmek
İftar 2 hurma 2 çöp şiş tavuk 6 ince dilim fırın patates iki tane içli köfte bol havuçlu turp salatası
Su 7 bardak daha içerim spor 6342 adım
Elhan Elhan

Elhan Elhan
Birşey soracağım , ben şimdi ayın 20 sinden sonra annemlere kalmaya gıdeceğim 8-9 gün yanı dikkat etmeye devam edıcem salmak yok tabıkı ama tartı aynı tartı degıl farklı çıkar yeme duzenım evdekı gıbı olmaz napıcaz o hafta ne yapabılırız
Tatlım gideceğin hafta seni hazırlığa alırım.Menu ve tartı bildirimine elinden geldiği kadar devam edersin. Geldiğinde devam ederiz. :KK60:

İyi aksamlar🌸

11 ocak Perşembe beslenme listem

10:00
1 yumurta
Ceyrek avokado
30 gr top peynir
Yesillik
1 dilim tambugday ekmek
Yesil ay

13:00
1 mandalina

15:00
5 kaju
5findik
Sütlü filtre kahve

17:40
Yesil salata
100 gr tavuk göğsü

2 lt su ictim

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84

Sabah 40 dk eliptik yaptim Cordelia Cordelia
280 puan

Regl ikinci günü daha kötü hissediyorum ben,dolayisiyla bugun daha agrili sancılı geciyor🧘🏻‍♀️

Eki Görüntüle 3368057 Eki Görüntüle 3368058
Harika bir menü afiyet olsun tatlışım. :KK9: :KK68:

Dogum gunume iki gun kaldi
Esim bu hafta bana izin verdi
CUnku ya ben ya cocuklar delirecektik evde
Dun ciktim spora oyle rahatladim ki cocuk sesi olmadan mis gibi sporumu yaptim rahatladim hafifledim

Bugunde esim gelene kadar cocuklara baktim sonra ona teslim ettim ciktim biraz alisveris yaptim aslinda yuruyus yapacaktim ama yoruldum diye kahveciye oturdum filtre kahvemi iciyorum. Ohh canim kendim ya. Insan kendine deger vermezse cocuklarina ve esinene de yansitiyor vallahi dunya varmis.

Tek basima tatile gidicem bi ara da. Bunaldim cok ikiz buyuten annelere sonra da bana Allah peygamber sabri versin :KK68:
🧿🧿🧿🧿❤️🥰

11 ocak menüm
Sahur 1 dilim peynir 1 yumurtayla omlet 4 çeri 1 salatalık çeyrek avakado 1 buçuk çavdar ekmek
İftar 2 hurma 2 çöp şiş tavuk 6 ince dilim fırın patates iki tane içli köfte bol havuçlu turp salatası
Su 7 bardak daha içerim spor 6342 adım
Elhan Elhan
Afiyet olsun bitanem ❤️ İçli köftenin bulguru inşallah sıkıntı olmaz. :dua:

X