Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugun acayip yoruldum
10bin adim yapacam diye sokagin ucuna gittim geri dondum. Eve geldim marketten kereviz almistim onu pisirdim birde yesillikler curuyordu onlarin hepsini salata yaptim boyle anlattim ama o yesilliklerle ugrasmak cok yordu beni cok fazla yaptim salatayi.
Afiyet olsun canım.
Ot işleri çok zaman alıyor.

Geçen annem bı kısır yapmış 2 YK yedim gözüm düşüyor 😍
Baktım olmayacak kaba koydum buzluğa attım. 2 gün sonra canım isterse olduğu haliyle yiyeceğim yada iyy bu kötü olmuş diyip tavuklara götüreceğim 😅
Ama herkes yerini bilecek. Hepsinin yeri benim midem değil.
(Ayy biri bunları not alsın yoldan çıkarsam tokat gibi çarpsın yüzüme 🙄)

Hahahah ss alınmıştır 😂
Kendine olan saygın ve sevgine bayıldım 🧿

Ayy, fasulye yemeği yapmıştım sebze yiyeyim diye. 2 dk bulutun karnını doyurmaya gittim kocamda toplantıdaydı. O sırada kakası belin çıkmış derken gitmedim nasılsa orda diye oda bakmamış. Yemeğimiz yanmış. Acaba bu yememem için bir işaret mi 😂 çünkü son enerjimle o yemeği yapmıştım 😢

Ayy, fasulye yemeği yapmıştım sebze yiyeyim diye. 2 dk bulutun karnını doyurmaya gittim kocamda toplantıdaydı. O sırada kakası belin çıkmış derken gitmedim nasılsa orda diye oda bakmamış. Yemeğimiz yanmış. Acaba bu yememem için bir işaret mi 😂 çünkü son enerjimle o yemeği yapmıştım 😢
Evren sana yanlis isaret yollamis 🫣 napcan simdi ne yiceniz disardan söylemeyin😁

İyi aksamlar🌸

11 ocak Perşembe beslenme listem

10:00
1 yumurta
Ceyrek avokado
30 gr top peynir
Yesillik
1 dilim tambugday ekmek
Yesil ay

13:00
1 mandalina

15:00
5 kaju
5findik
Sütlü filtre kahve

17:40
Yesil salata
100 gr tavuk göğsü

2 lt su ictim

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84

Sabah 40 dk eliptik yaptim Cordelia Cordelia
280 puan

Regl ikinci günü daha kötü hissediyorum ben,dolayisiyla bugun daha agrili sancılı geciyor🧘🏻‍♀️

IMG_20240111_192718.jpg IMG_20240111_192738.jpg

X