Popüler Konu LenaG ile MasterFit

harikasın canım bende aynen kese kagıdı şişirmece falan oynuyoruz bizde karadut özü bende hala veriyorum çay isteyince sıcak suya karadüt özü katıp veriyorum.
Kola koymustuk adını,sofrada kola iciliyorsa o ondan iciyordu
Tabiii gecen sogukalginligi oldu oksuruk basladi anne menengic yapiyordun bana yapar misin dedi,hemen gidip aldim(macun gibi kavanozda) yaptim ohhh cocukluguma gittim bi an ne guzel gunlerdi dedi tabi bunun arka bahcesi o kadar kolay degil hepsi onlar icin

Öyle bir işlevi olduğunu yeni fark ettim sjdkkdk

Ne güzel aranız iyiymiş valide tarafıyla,o yönden şanslısın.
Bizim dünürlerin eski evlerinde bahçede aüaçlar vardı,ne kayısı yedim oradan şeker gibiydi resmen,hele angelica erikler bvarya kasayla yolladılar kaynatıp içecek yaptım posaylada marmelat miss gibi olmuştu.

Aşısız ağaç filanmı acaba ondan ı kurtlanıyor meyvede.

kesinlikle havluı sabunda efsane ben bu yaşta bile yapmışlığım var anam babam usulü candır
Bide sıcak sıcak yapacan bunu işe yarıyor yani.
Kimmiş bu ciğer yiyen zat.

çok şükür en büyük şansım gerçekten kaynımda öyle hatta öyle severimki oğlumun adını kaynımın adını koydum

Geçen gün bak senin kafanı kırarım dedim mi
sanki oğlunuzun verdiği zekice cevabı gider size de evde anlatır diye sonradan bunu süsleyerek ay nasıl kızılır kii bu çocuğa diye anlatıp araya kaynatmış gibi..
Kızabilirsin kızdığını ,sevindiğini , üzüldüğünü şaşırdığını ifade edebilirsin hocam tabiki hakkındır fakat bunu bir şiddet cümlesiyle ifade edemezsin, etmemelisin...
Allah iyi insanlarla karşılaştırsın yavrularımızı. Oğlun gerçekten çok masum be çok hayal dünyası geniş bi cevap vermiş ama öğretmeninin üslubu

ben öyle bakmıyorum bu duruma yaa biz de öyle büyüdük... iş yerimde tam okulun karşısında o yüzden tanışıklığımda var öğretmenlerle. Bilmiyorum ben şansıma,oğlumun şansına hep inandım güzel kişiler çıktı güzel şeyler oldu hep hayatımızda öğretmen de gerçekten kıracağı için demiyor,anne baba kızması gibi

Sen daha iyi bilirsin tabi tanıyosan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…