Popüler Konu LenaG ile MasterFit

AA kusum nerelerdesin sen . Geçen gecmistin aklımdan . Nasılsınız sen ve bebislerin🥰
Şu ismine bi alışamadım ya 🥲🥲
Kuşumm canımmm 2 hafta anneme ve kaynanama gidip geldim 2hafta bitince evime anca döndüm ama cokkötüydü midem hicbirsey yapamıyodum yiyemiyodum toparlandım çok sükür evime kavuştum evin işide bitmedi vallaha ondan sık sık gelemedim🤭 iyiyizz çok sükürrr ya

Şu ismine bi alışamadım ya 🥲🥲
Kuşumm canımmm 2 hafta anneme ve kaynanama gidip geldim 2hafta bitince evime anca döndüm ama cokkötüydü midem hicbirsey yapamıyodum yiyemiyodum toparlandım çok sükür evime kavuştum evin işide bitmedi vallaha ondan sık sık gelemedim🤭 iyiyizz çok sükürrr ya
İyi olun da biz buralardayiz bebeğim 😍 az kaldı az daha sık dişini geçer yavaştan artık şikayetlerin ,son demleri.

Öyle oldu canim şuan biraz yavaşladı . 70in altına düşmek zorlayacak gibi . Ama boyum 68 benim 65 te fln çok iyi görünüyorum spor da yaptığım için . Ondan sonrası yavaş yavaş da gitse sorun olmaz ❤️
Hedefine fazla birşey kalmamış . Tabi spor sıkılaşmak da çok önemli . Sadece diyetlede olmuyor

Hedefine fazla birşey kalmamış . Tabi spor sıkılaşmak da çok önemli . Sadece diyetlede olmuyor
Evet canım ve ben şiddetle Leslie 30 dk boosted ve ebru şallı 12 dkda 15 santim incel ikilisini tavsiye ediyorum . Elimden geldiğince yuyuruse de cikiyorum . bu hafta çok soğuktu eşimin gelmesi evden çıkmam 8 i buluyor ,en son dayanamadım ara verdim yürüyüşe az hava yumusasin diye ama düzenli olarak ip atliyorum ve bu yazdığım videolari yapiyorum

Ye , sadece sporunu artır derim
Spor yapmıyorum ne yazık ki.
Haftanın dört günü okula yürüyerek gidiyorum ama 🤪😂😂 (10 dk tempolu yürüyüş😂)
Haftada bir temizlik yapıyorum
Sınıfta da hep ayaktayım😂😂
Bunlar sayılır mı 💃💃💃

Evet şalgam havucu🥰 yeniyor tabi ben tam bir havuc canavariyim😋🤤
Ben de severim turuncu olanı rendeleyip limonlayıp yemeyi seviyorum mesela ama mor hiç yemedim artık yiyeceğim 🤭 yarın pazar var hatta gidebilirsem alırım inşallah

Evet canım ve ben şiddetle Leslie 30 dk boosted ve ebru şallı 12 dkda 15 santim incel ikilisini tavsiye ediyorum . Elimden geldiğince yuyuruse de cikiyorum . bu hafta çok soğuktu eşimin gelmesi evden çıkmam 8 i buluyor ,en son dayanamadım ara verdim yürüyüşe az hava yumusasin diye ama düzenli olarak ip atliyorum ve bu yazdığım videolari yapiyorum
Leslie yi sevmedim ben 🙈 eva yapıyorum . Benim herşey göbekte onu eritmeye çalışmam lazım . Ebru şallının videoları yerde yatmalı . Ben yerde yatıp hareket edemiyorum dengesizlik yaşıyorum midem bulanıyor. Benim hareketler hep ayakta olacak. İp atlayamıyorum şimdilik kilolu olduğum için bütün ağırlık bacaklarda oluyor benim için iyi değil. Bende yapmayacağım ya hep bir bahane buldum

Leslie yi sevmedim ben 🙈 eva yapıyorum . Benim herşey göbekte onu eritmeye çalışmam lazım . Ebru şallının videoları yerde yatmalı . Ben yerde yatıp hareket edemiyorum dengesizlik yaşıyorum midem bulanıyor. Benim hareketler hep ayakta olacak. İp atlayamıyorum şimdilik kilolu olduğum için bütün ağırlık bacaklarda oluyor benim için iyi değil. Bende yapmayacağım ya hep bir bahane buldum
Eva nedir canım

PC başından kalkip 100 defa ziplayip mor havuc ara ogunumu yapiyorum🥰 mor meyve sebze gordunuz mu vucuda depolayin🫶🏻🙏

Eki Görüntüle 3366401 Eki Görüntüle 3366400 Eki Görüntüle 3366399 Eki Görüntüle 3366398
Tatlım ben de kıtır hastayım. :rolleyes:Hem bolca çiğnettiriyor hem doymuş hissi veriyor. :super:Mor renkli meyve sebzeler kalp sağlığı için önemli, özellikle de kanser oluşumunu engelleyen bir özelliği var. Ölü hücrelerin vücuttan atılmasını sağlıyormuş . Hatırlatıcı bilgi için çok teşekkürler. :dua::KK60:

X