Popüler Konu LenaG ile MasterFit

IMG_20240109_155446.jpg
Denedim bitanem:KK5:brokolim küçüktü karnabaharla destekledim. :KK68:

Aaa ne güzelde isimlerr güzelde uyumlarr mutlaka koyuluyorr kayınpederimin haberi yok isimden bakalım sorarsa isim neolcak diye söylerizz 🥳🥳🥲
Çok teşekkür ederim çok mutlu olacaktır
Kızımda İnci Zehra, Halil tuğra, Yiğit Erol
Evet çift isim uzun görünüyor ama ben seviyorum Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin güzel heyecanlar hayırlı evlat olsun ismi ile yaşasın

Eklentiler

• IMG_20240109_155924.jpg
    IMG_20240109_155924.jpg
    123,5 KB · Görüntüleme: 19
Evet çift isim uzun görünüyor ama ben seviyorum Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin güzel heyecanlar hayırlı evlat olsun ismi ile yaşasın
Maşallah ne güzel isimler 😍 . Benim kucugumun de yigit koyduk sonra kimlik çıkarmaya giderken anlık bir kararla mert oldu😍 ismini çok seviyorum ama Yiğit de içimde kalmadı değil 🤗 bir tane daha mi doğursam😂😂

tv de bi isim uzmanı 2000 sonrası doğan çocuklarınıza iki isim verin demişti mizac olarak güçlü olmalarını sağlıyormuş

BAna pek uzun gelmedii hepside sayılarıyla uyumlu hatta adıyla yaşasınlar inşaallahh maşaallahhh❤️❤️

selam hanımlarrrrrr 44. saat oruçtan selamlarrrrrr
sbaha biraz doktor işlerim vardı ordan aletli pilatese geçtim anca geldim ama su içemedim bitki çayı içemedim hepsinide akşama yüklemek istemiyorum bugun 1 lt su ile kapanır gün galiba zaten oruçta pek suda istemiyor canım

selam hanımlarrrrrr 44. saat oruçtan selamlarrrrrr
sbaha biraz doktor işlerim vardı ordan aletli pilatese geçtim anca geldim ama su içemedim bitki çayı içemedim hepsinide akşama yüklemek istemiyorum bugun 1 lt su ile kapanır gün galiba zaten oruçta pek suda istemiyor canım
Kız nasıl yapıyorsun hele de bana. Yemeden 44 saat nasıl durdun.

- 1,5 dersek 78,5 diye düşünmemiz gerekiyor
Geçen seferki kıyafetler ne kadar farkediyordu
Aynı kiyafetler aynı beslenme ile gittim abla. Onları sabitliyoruz.
Bugün 78.2 ölçtü 2 kg eksilmiş tam
Ben sabah tartimda 76.7 gördüm ♥️
Ay sonu hedefi olacak gibi
Hem yiyorum hem zayifliyorum 😅

Sabah
Bitki çayı
1 yumurta haşlama
Domates salatalık
Peynir zeytin
2 dilim ekmek

Ara çocukların balık kraker çay 🤫

Öğlen
1 kase mercimek çorbası
Afiyet olsun inci zehracim. :KK68: Saatleri aşağı yukarı belirtmeni rica ederim bir dahakine inşallah. Kaptan etiketleri de lütfen :KK60:ne çok istedim bir de su🙈

X