Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İçimdeki çocuksu duygularım,hayallerim,umutlarim hala tam gaz devam da,yaş ilerledikçe vücut sinyaller vermeye başladı canım🥰
Oooo ne güzel, şimdiden yeni yaşın kutlu olsun, nice sağlıkli ve huzur dolu yillarin olsun canimmmm💗💙💗🙏🥰
Amin canım, hepbirlikte inşaAllah
Eskiden sabah bi kalkardık, yatana kadar oturmazdık, şimdi 1 kg ye yakın hamur yoğurduğum zaman gidip 2 saat dinleniyorum

genel tahlillerim falan yapıldı virüsten sonra sırtımdaki agrı geçmedi ve çarpıntı larım çoğaldı önce fizik doktoru sonra kardiyoloji emar kan tahlili falan filan derken tüm günüm hastanede geçti çocugu okuldanda alıp eve geçtim yemek falan derken bu saati buldu 🤕
Çok geçmiş olsun canım 🥰

Nerede oturuyorsunuz. Bazı eşyalar şans işi , bende hemamaşır makinası hem kurutucu bir arada almıştım 5 yıl içinde 6 7 kere bozuldu . Ben başka istiyorum demiştim itiraz etmişlerdi . Sonradan aynı markanınkini getirmek istediler yine 2. Si bir arada. O sırada da üretimden kaldırılmış o marka başka satıl ıyormus . Mecbur bütün paramı geri verdiler . 2 sini ayrı ayrı almıştım .
Almanyadayım canım, eşim internetten tamirci ilanı verdi, tek bir kişi bile yazmadı, koca şehirde tamirci bulamadık.
Satış sayfasına koydu, kimse yazmadı, resmen bedavaya verecekti, isteyen olmadı, dursun artık, dolap gibi kullanırım dedim, içi dışı tertemiz, tek bir çizik bile yok.
Kaldı elimizde 😔
Daha önceki dondurucu ben gelin geldim geleli vardı, öncesi de bi 10 sene olsa 40 seneliktir, sapasağlamdı

8 Ocak pazartesi

17:30

Haşlanıp bardakla düzleştitdiğim brokolilerin altına ve üstüne kaşar koyup fırınladım, muhteşem oldu, arada yaparım

Su 1 lt
Bikaç yudum kahve, 1 bardak çay

IMG_5241.png
3567 adım 350 puan

Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia

Ben tekrar 😴

X