Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyy cok guzel tarif bunu deneyelim hatta yemek sayfamizda paylasabilirsin🥰🌸
3E9F0BA1-3183-40D8-AB04-6CF6EB07936D.jpeg

Tekrar yaptığımda biraz süsler öyle çekerim, bu biraz aceleye geldi

günaydın hanımlarrrr
herkese bol eksili musmutlu bir gün diliyorummmm harika bir eksiyle uyandım bi göbek atmadığım kaldı :halay::halay::halay:
Dünkü brokoli bana artı getirdi, yada kaşarı, yada regl tam gelmedi, yada az su içtim, yada gördüğüm kabus 😂😔 bende bahane çok

Afiyet olsun menekşem :KK60:

Afiyet olsun canım 😘 Akşam menüsü pürüzsüz ( bana göre 🙈 et sebze birlikteliğine karşı değilim☺️)

Esmusum geçmiş olsun. Çocuklarının bir an önce sağlığına kavuşmasını dilerim. :dua:İki tartı bildirimimiz var canım. Cuma fotoğrafli, pazartesi fotoğrafsiz. Günlük menü bildirimlerini elinden geldiğince paylaşmaya calis inşallah. Ne yediğini bizim görmemizden çok senin görmen önemli. Daha güzel daha sağlıklı ilerlersin.🤗

Afiyet olsun canım 😘 Çok güzel bir menü. :KK5:

Afiyet olsun canım 😘 Çok güzel bir menü. :KK5:

Menü , spor harika canım. Afiyet olsun. :KK60:

Tarif , menü harika. Afiyet olsun fezocum. :KK60:Tekrar yaparsan fotoğrafla menü sayfamızda paylaşalım. :KK5:

Günaydın canım 😘 Güne harika başlamışsın. :KK9:

Mutlu olmana sevindim biz de senin için çok sevindik. :KK5::KK60:Sen sıkıntılardan kurtul buralari sallayacaksin.:rapci:
Tarif mesajın içinde var kaptanım, tekrar yaptığımda süslü foto çekerim, bunu kardeşlerime ve kızıma attım

Günaydııın 🥳

Bizde haberler iyi değil. Ben zaten hastaydım, sabaha karşı Bulutta hastalandı 😢 ateşi çıktı. Çok şükür kontrol altına alabildik. Tabi ben bir yerde perişan, oğlan bir yerde ateşli derken kocam perperişan jdjsk ben şimdi bol bol çorba içmek istiyorum ama diyetim bozulur diye de istemiyorum. Şöyle bir tarhana yapsam şifa niyetine ekmeksiz aralıklarla 4-5 kase içsem ne olur ki 😑 başka türlü atamayacakmışım gibi tek iyi gelen şey çorba.
Sağlık daha önemli bol sarımsaklı karabiberi et suyuna veya tavuk suyu boll limonlu iyi gelir canım geçmiş olsun
Yerim senin tatlı dilini. :KK60: Biz de sensiz bir eksiğiz çok üzülmüştüm mesajını okuyunca. Psikolojik baskı olmasın diye bir şey diyemedim. :KK61:Sikintilar biz güçlü olunca daha kolay atlatılır. Tek başımıza olmaktansa arkadaş desteğiyle olması daha katlanilir. Doğru karar verdin. :KK60:Oldugu kadar bizimle kal. :dua::KK200:Allah yardımcın olsun kara bulutlar gitsin hayatından.:dua:
Sen bir tanesin biliyormusun bunu sana söyleyen çok kişi olmuştur ama ben cok cok kezzz söylemek istiyorum iyiki tanımışım sizleri seni gerçekten acılar paylaştıkça azalıyor çok çok teşekkür ederim canım benim

Günaydııın 🥳

Bizde haberler iyi değil. Ben zaten hastaydım, sabaha karşı Bulutta hastalandı 😢 ateşi çıktı. Çok şükür kontrol altına alabildik. Tabi ben bir yerde perişan, oğlan bir yerde ateşli derken kocam perperişan jdjsk ben şimdi bol bol çorba içmek istiyorum ama diyetim bozulur diye de istemiyorum. Şöyle bir tarhana yapsam şifa niyetine ekmeksiz aralıklarla 4-5 kase içsem ne olur ki 😑 başka türlü atamayacakmışım gibi tek iyi gelen şey çorba.
Rabbim şifa versin canım 🤲🏼

Eşimi işe gönderip tekrar yattım, uyuduktan sonra bi bakıyorum eşim yanımda yatıyor va sayıklıyor, ne dediği anlaşılıyorken şuna sorular soruyum diyorum, ben soruyorum o cevaplıyor, biraz zaman geçince eşim işe gitti bu kim diyorum 😱
Cin olduğunu anlıyorum, okuyorum filan derken kayboluyor😱, demekki gerçekten cinmiş diye daha çok okuyorum, derken uyandım
İyiki benim 4 ayaklı minnoşum yanımdaydı, yine babaanneyi korudu kuzum 😻

Eki Görüntüle 3366258

Tekrar yaptığımda biraz süsler öyle çekerim, bu biraz aceleye geldi
valla nefis görünüyor ellerine ve fikrine sağlık, dengeli bir aperatif olmuş:KK200: düşünsene bunu misafir ya da özel günde yemek tabağına eşlik ediyor mis:rapci:brokoliyi baharatlar ve yumurta ile karıştırabiliriz hmm deneyelim :KK50:

Günaydııın 🥳

Günaydın canım. Çok geçmiş olsun. Benim eşimde hasta. Atesi 39.7 idi. 38 e düştü. Buyuk bi salgın var🥺

X