Popüler Konu LenaG ile MasterFit

08.01.2024

Kahvaltı 11:00
1 tabak yeşillik (kuzu kulağı tere roka minik turp)
1 dilim peynir
1 dilim tam buğday ekmek
1 küçük kase haşlanmış brokoli

15:00 1 kivi 1 elma 1 mandalina

18:00 akşam 2 parça tavuk ızgara
1 kase tarhana çorbası
1 kase brokoli salatası

23:00 1 fincan Türk kahvesi

2 litre su
Adım 6165 - 616 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Jasminium84 Jasminium84

Eklentiler

• IMG_2920.jpeg
    IMG_2920.jpeg
    72,8 KB · Görüntüleme: 18
Fotomu gormedin mi iste 90-95 kilo idim... Hicbir besini kendin icin ulasilmaz ve birdaha yiyemeyecek kategoriye koyma. Ben bunu istedigim zaman yiyebilirim sadece su an tercihim degil. Bir de kendine 5-10 kilo verdiginde olacak bir giysi almani oneririm.. uzun hedef değil kısa hedeflerle ilerle. Ben hep boyle yaptim. Arkadasimda yoktu destek olacak,yazacagim vs... Bura da bizler variz hep paylas🌸

Bence sen 90 kiloykende ışıl ışıl parlıyormuşsun 🧿

Ah yok hiç kısıtlamayı düşünmüyorum. Ben porsiyon ve zaman kontrolü yaparak vermeyi planlıyorum. Mesela şuan ki listemde haftanın 1 öğünü free. Abartmadan tabii ki hasretinse kaldığım şeyi yiyeceğim. Ben sürdürülebilir bir sistemle vermek istiyorum. Ben boğa burcuyum yemek yapmakta yemekte benim için bir hayat felsefesi 😂

08.01.2024

Kahvaltı 11:00
1 tabak yeşillik (kuzu kulağı tere roka minik turp)
1 dilim peynir
1 dilim tam buğday ekmek
1 küçük kase haşlanmış brokoli

15:00 1 kivi 1 elma 1 mandalina

18:00 akşam 2 parça tavuk ızgara
1 kase tarhana çorbası
1 kase brokoli salatası

23:00 1 fincan Türk kahvesi

2 litre su
Adım 6165 - 616 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Jasminium84 Jasminium84

Muhteşem bir gün olmuş 🧿
Ne yiyeceğimi bilmediğim bir gün kullanmak üzere ss aldım 😂

Sağol canım :KK60: :KK68: Çok iyi yapmışsın fikir olur canım 😊bazen insan ne yiyeceğini bilemiyor kurtarıcı olur bu şekilde 😘

Kesinlikle yemek yapmaktan daha zor ne yiyeceğini bulmak. Birde bulayım derken yemem yapma arzunun yokolması yok mu? Sonra duvarlar bana ben duvarlara bakıyorum hdjdk

Teşekkür ederim 🥰 Kore hanimlari hep gozlemimde😏 temiz beslenme spor bol su ve yuz yogasi🌸🙏🧘🏻‍♀️

Teşekkür ederim 🥰

Cok teşekkürler 🥰 arkadaslarim icin surec tam tersi isledi incecik hatunlardi.. bana az zorbalik yapmadilar uzulemiyorum🥲

Evet tabiki🫶🏻 e vitamini cinko magnezyum.
Cildi icten beslemek mesele...

Sinitzeli yerken genelde ustundeki galetalari tirtiklayip ayiriyorum yagi vs hep orada cunku bir daha denk gelirse sende dene🥰
O zaman niye sinitzel yiyoruz beybi?

Kesinlikle yemek yapmaktan daha zor ne yiyeceğini bulmak. Birde bulayım derken yemem yapma arzunun yokolması yok mu? Sonra duvarlar bana ben duvarlara bakıyorum hdjdk
Kesinlikle 😂😂yemek sayfamızda var bizim oradan da fikir alabilirsin canım 🤗

X