Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim 🥰 Kore hanimlari hep gozlemimde😏 temiz beslenme spor bol su ve yuz yogasi🌸🙏🧘🏻‍♀️

Teşekkür ederim 🥰

Cok teşekkürler 🥰 arkadaslarim icin surec tam tersi isledi incecik hatunlardi.. bana az zorbalik yapmadilar uzulemiyorum🥲

Evet tabiki🫶🏻 e vitamini cinko magnezyum.
Cildi icten beslemek mesele...

Sinitzeli yerken genelde ustundeki galetalari tirtiklayip ayiriyorum yagi vs hep orada cunku bir daha denk gelirse sende dene🥰

Evet ben de mümkün olduğunda ayıkladım ama çok inceydi galeta unu ve çok yapışıktı. Az yağ çekmişti. Dışarıda yediklerimiz gibi katman yoktu 😍

Grubumuzun en balıketlisiyim 😂 111.7 ile bugün başladım. Şimdi gidersem onunla kalmam diye riske atmak istemiyorum. Briaz hastayım onun etkisiyle yemek yeme arzum var aslında aç değilim sanırım duygusal açlık bu yaşadığım. Suya vurdum kendimi.
Ah canım ilk başlarda bende de oluyordu kaçamak yapıyordum ama söylemiyordum😬 .söyleyince kızıyorlardı 🙈 Çok spor yapıp dengeliyordum . İlk 1 ay çok zorlandım ama sonra alışıyor vücud. Allah irade versin hepimize cidden zor kolay bir iş yapıyoruz . Kendine cici bak

Evet yapiyorum hepsini😉 filtre kahve kalintilarini kavanozda hindistan cevizi yagi ile karistiriyorum o donuyor scrup olarak kullaniyorum vucutta oneririm hem nemleniyorsun süper🌸

Aaa muhteşem. Sen gerçekten kendini bulmuşsun🤍 adeta Cem Özkük ün kadın versiyonusun şuan gözümde 😬 valla ne yalan söyleyeyim muhteşem bir öneri ama bende onu yapacak istek sanki yok şuan. Biraz kilo vermem lazım onlar için. Bu yanlış biliyorum ama hissim bu yönde 😇

Aaa muhteşem. Sen gerçekten kendini bulmuşsun🤍 adeta Cem Özkük ün kadın versiyonusun şuan gözümde 😬 valla ne yalan söyleyeyim muhteşem bir öneri ama bende onu yapacak istek sanki yok şuan. Biraz kilo vermem lazım onlar için. Bu yanlış biliyorum ama hissim bu yönde 😇
Cem Özkök izleyemiyorum bile cok gereksiz seyler pesinde beni yordugu icin engelledim gormeyim diye😂vallahi oyle değilim herseyi en kestirme en kolaydan yapmaya calisirim. Sabir gerektiren birseyse kısa hedeflerle eglenceli hale getirerek tamamlarim yoksa ben tezcanli sabirsiz dağınık maymun istahli bir koç burcuyum😂😂😂 ve senin hissini anliyorum bi 5 kilo versen havaya girersin

Canim kaptanim sezeryan kolay birsey degil kendine zaman tani cok yorma. Biliyor musun ben de cok iyiyim havasina girip hemen ayaklanmistim ne kötü etmisim...18 sene gecmesine ragmen hala ara ara bir sızı hissederim🥺 lutfen dikkat et🌸🙏
Aslında hareketli birisiyim canım ama bugün hava soğuktu onun mu etkisi oldu anlamadım. İki gündür de okul yanmiyordu okulda diğer günlere göre biraz soğuktu.
TRANSFER SONRASI PAZARTESİ KİLO KONTROL TARTI BİLDİRİMLERİMİZ
🌹💐🌺🌷🌹💐🌺🌷🌹💐🌺🌷

Masterfit Yarışması 99. Etap05.0108.01FarkYüzde
Kırmızı Takım
sibel_84 sibel_84 KAPTAN72.371.95-0.350.48
patimsilizm patimsilizm TRANSFER59.559.9+0.4
@Lavinia_9873.373.55+0.25
@serap91180.080.00
@Margaret Hale72.372.6+0.3
@Akrrep70.871.0+0.2
@deli bir dombili65.164.7-0.4
@ZincirKirma82.4X
Cordelia Cordelia 83.5583.1-0.45
@zeyneppk79.879.80
@s i d e l y a67.2568.8+1.55
@Mthn8377.677.2-0.4
@Tesnim190373.3X
@aysenurt399180.6581.0+0.35
@badem00072.972.90
@Beth1862.663.6+1.0
@Papatyamaviss72.8572.2-0.65
@aypare ackerman62.161.85-0.25
Mavi Takım
@Jasminium8461.561.0-0.50.81
@gezegenfeza TRANSFER74.072.6-1.4
@Ceeeeeeeeeeee66.265.85-0.35
@menekse_kokusu64.264.4+0.2
Busra196 Busra196 73.873.6-0.2
Elhan Elhan 70.269.7-0.5
@fesang71.2569.75-1.5
succulentaski succulentaski 61.261.4+0.2
@Ruveyda-59.759.4-0.3
@TemelinSafinazi63.462.9-0.5
@BLUEDENIZ77.076.1-0.9
@Elagozlu60.760.9+0.2
@pastelfit61.761.6-0.1
@FitVenus62.061.9-0.1
@WunderLost74.1573.75-0.4
@arwengsd64.4562.75-1.7
@inci-zehram71.370.7-0.6
sara_28 sara_28 106.5106.50
HAZIRLIK
@Aomine Daiki68.6568.05-0.6
@Tutku4484.383.9-0.4
E Esmusum 75.4X
@Meryem130688.1X
@yazarhanim35İlk82.0
ffestinalente ffestinalente ilk111.7
@60kiloyum89.989.1-0.8
Eline sağlık hocam. Liste geneli bu hafta verilmiş gibi hep
İple mi yapıyorsun ayrıcasen zıplama tatlım ne olur🫨
Yok canım. Birazı iple birazı ipsiz çocuklarla zipladik durduk.

Herşeyi kendin içim yap. Ben kendimi seviyorum . Vücudumuda seviyorum sağlığım benim için çok önemli. Kendim için kilo vermem gerek de. Senin motiveye ihtiyacın var . Motive çok önemli . Ben başarırım de, burdan da seni motive edelim başarırsın 💪

Ah canım ilk başlarda bende de oluyordu kaçamak yapıyordum ama söylemiyordum😬 .söyleyince kızıyorlardı 🙈 Çok spor yapıp dengeliyordum . İlk 1 ay çok zorlandım ama sonra alışıyor vücud. Allah irade versin hepimize cidden zor kolay bir iş yapıyoruz . Kendine cici bak

😂😂 sporla dengelemişsin sen ama o kaçamak değil ki göz hakkı 😂 onu yemeseydin o sporu yapmayacaktın ne kar ne zarar. Tutmaya çalışıyorum kendimi ama bakalım nasip 😬

İradeyle başa çıkmak gerçekten zorlu bir yolculuk 😇

Herşeyi kendin içim yap. Ben kendimi seviyorum . Vücudumuda seviyorum sağlığım benim için çok önemli. Kendim için kilo vermem gerek de. Senin motiveye ihtiyacın var . Motive çok önemli . Ben başarırım de, burdan da seni motive edelim başarırsın 💪

Teşekkür ederiim 🤍
Bilmiyorum bu kilolara çıktınız mı ama bende sonradan çıktım birkaç sağlık sorunu, düzensiz hayat, dışarıdan beslenme derken. Kendini sevmek ya da sevmemek değil de insana inanılmaz bir ağırlık veriyor. Birşey yapacakken önce insan yorulur muyum acaba diye düşünüyor şahsen ben öyle düşünüyorum 😅 o sebeple öneriyi değerlendirmek içimden gelmedi yorulurum çünkü 😬

Cem Özkök izleyemiyorum bile cok gereksiz seyler pesinde beni yordugu icin engelledim gormeyim diye😂vallahi oyle değilim herseyi en kestirme en kolaydan yapmaya calisirim. Sabir gerektiren birseyse kısa hedeflerle eglenceli hale getirerek tamamlarim yoksa ben tezcanli sabirsiz dağınık maymun istahli bir koç burcuyum😂😂😂 ve senin hissini anliyorum bi 5 kilo versen havaya girersin

Yollar farklı olabilir ama ben o adama bakınca kendisini bulmuş birisini görüyorum. Size bakınca da aynısını hissettim 🤍 darısı isteyen herkesin başına, amiin 😬

Şeyy beni 5 kg toparlamaz çünkü emzirirken 10 kg aldım hsjsj en azından 99 u görmem lazım 😂

😂😂 sporla dengelemişsin sen ama o kaçamak değil ki göz hakkı 😂 onu yemeseydin o sporu yapmayacaktın ne kar ne zarar. Tutmaya çalışıyorum kendimi ama bakalım nasip 😬

İradeyle başa çıkmak gerçekten zorlu bir yolculuk 😇
Benim tiroidlerim çok yavaş çalışıyordu canım sonra kanserde bir tarafını aldırdım . Diğer taraftada çıktı . Pes etmek yok. Tiroidlerim az çalışmasına rağöen ben vermişsen aen hayli hayli verirsin
İlk başlarda sadece yürüyüş yapsan bile veriyorsun . Kendini motive edecek birşeyler bul. Mesela ben Cordelia Cordelia spor yapınca hırs yaptım onu rakibim bildim . Kendime onu örnek aldım bir taraftan. O benim spor idolüm. Beni motive etti . Allah razı olsun . Motive çok önemli onun ve ekip arkadaşlarımın sayesinde verdim . Şimdi yine sizlerin sayesinde vereceğim inşaAllah

Teşekkür ederiim 🤍
Bilmiyorum bu kilolara çıktınız mı ama bende sonradan çıktım birkaç sağlık sorunu, düzensiz hayat, dışarıdan beslenme derken. Kendini sevmek ya da sevmemek değil de insana inanılmaz bir ağırlık veriyor. Birşey yapacakken önce insan yorulur muyum acaba diye düşünüyor şahsen ben öyle düşünüyorum 😅 o sebeple öneriyi değerlendirmek içimden gelmedi yorulurum çünkü 😬
Fotomu gormedin mi iste 90-95 kilo idim... Hicbir besini kendin icin ulasilmaz ve birdaha yiyemeyecek kategoriye koyma. Ben bunu istedigim zaman yiyebilirim sadece su an tercihim degil. Bir de kendine 5-10 kilo verdiginde olacak bir giysi almani oneririm.. uzun hedef değil kısa hedeflerle ilerle. Ben hep boyle yaptim. Arkadasimda yoktu destek olacak,yazacagim vs... Bura da bizler variz hep paylas🌸

Hayırlı akşamlar bende sadece cuma paylaşıyoz sandım haftaya düzene girer inşallah çocuklar hasta onlarla ilgilenmekten dikkat edemedim siteyede giremedim inşallah yarınan sonra daha düzenli ilerlerim

Benim tiroidlerim çok yavaş çalışıyordu canım sonra kanserde bir tarafını aldırdım . Diğer taraftada çıktı . Pes etmek yok. Tiroidlerim az çalışmasına rağöen ben vermişsen aen hayli hayli verirsin
İlk başlarda sadece yürüyüş yapsan bile veriyorsun . Kendini motive edecek birşeyler bul. Mesela ben Cordelia Cordelia spor yapınca hırs yaptım onu rakibim bildim . Kendime onu örnek aldım bir taraftan. O benim spor idolüm. Beni motive etti . Allah razı olsun . Motive çok önemli onun ve ekip arkadaşlarımın sayesinde verdim . Şimdi yine sizlerin sayesinde vereceğim inşaAllah

Şifa her daim sizi kolaylıkla sağlıkla mutlulukla ve neşeyle bulsun 💛

Ay inşallah el birliğiyle halledeceğiz. Ben kk da eski ama aktif olmayan bir üyeydim, yıllarca girmediğimi bilirim. Hamile kalınca bir baktım anneler grupları var oraya girdim. Sonra birdaha kopamadım. Bence yaptığım en doğru şeylerden birisiydi o süreci anlayan, bilen, farklı kültürlerden, yaşantılardan gelen kadınlarla geçirmek. Sanırım sağlıklı beslenme sürecimde böyle olacak. Birlikte olmak gerçekten kıymetli ve önemli.

Teşekkür ederiim 🤍
90 kiloları gördüm daha fazlaya çıkmadan zaten verdim . İnanmazsın belki ama çom yürüyordum ayaklarımın altı acıyordu. Yürüyüş yarışmaları oluyordu. Çok yürüyordum o zaman. Takımım için başarmam lazım diyordum . Benim bacaklarım incedir gövdemdedir bütün kilo göbeğim falan . Yorulmadan birşey olmuyor bir anda değil yavaş yavaş başla .

90 kiloları gördüm daha fazlaya çıkmadan zaten verdim . İnanmazsın belki ama çom yürüyordum ayaklarımın altı acıyordu. Yürüyüş yarışmaları oluyordu. Çok yürüyordum o zaman. Takımım için başarmam lazım diyordum . Benim bacaklarım incedir gövdemdedir bütün kilo göbeğim falan . Yorulmadan birşey olmuyor bir anda değil yavaş yavaş başla .
Ah o yarismalarin bana 40 bin adım attirmisligi var🙈😀 cilginlikti👻

Bilinçli yaklaşıp hemen önlemi almışsınız 🧿
Maşallah ya. Benim de fazlasında gözüm yok ama yürüyüşü hayatıma sokmak istiyorum. Hem kendim için hem de oğlum için. Hergün çıksak şöyle bir 30-35 dk yürüsek zamanla artarda o. Bir sisteme koyamadım. Ama dediğiniz gibi birden herşeye yetişmeye çalışmayacağım o zaman sıkılıyor insan. Hamilelik öncesi bir diyetisyenim vardı çokta memnundum. Onun listeleri var 10 tane kadar. Hepsini ilkinden başlayıp, 2 şer hafta yapmaya karar verdim. Baktım kilom duruyor değiştiricem. Yaparken kendimi huzurlu hissettiğim bir listeydi. Bugün de oturduk eşimle hergün ne yiyeceğiz onu planladık. Ne yiyeceğim derdi olmasın diye. Acelem yok hiç. Eskiden olsa zaman planlardım hemen vereyim hemen gitsin diye. Şuan zaten emziriyorum çok katı şeyler yapamam. Ben sağlıklı beslenmek ve bunun sonucunda da ideal kiloma ulaşıp sağlıklı olmak istiyorum. Hedefim aslında bu. 80 de kendimi iyi hissedersem orda korumaya geçerim, 73 e inerim ama yok devam etmem lazın derim ona da varım. Bakalım bu sefer farklı bir yöntem deniyorum 😂

X