Popüler Konu LenaG ile MasterFit

genel tahlillerim falan yapıldı virüsten sonra sırtımdaki agrı geçmedi ve çarpıntı larım çoğaldı önce fizik doktoru sonra kardiyoloji emar kan tahlili falan filan derken tüm günüm hastanede geçti çocugu okuldanda alıp eve geçtim yemek falan derken bu saati buldu 🤕
Ne oldu ise bize bu kovidden sonra oldu. Geçmiş olsun canım. Benim de kardiyoloji de ayın 18 inde randevum var. Okuyunca yoruldum.

Selamlar
Hala bı halsizlik var. Hareket çok kisitlandi kötü oldu.
Yarın diyetisyen günü
Akşam ara öğünü eklemedi
Menüm sabah kefir
Öğlen yeşil fasulye saat 15 de kahve 5 parça kuru kaysi 10 tane fındık
Akşam 3 haşlanmış but 1 kase mercimek çorbası salata
Şu 500 ml
Hareket yaklaşık 6 bin adım
Bugün yine kolik oldum 🙁
Afiyet olsun canım 😘 Menün çok güzel. Adım da öyle. :KK60: Kolik için tavsiyemi biliyorsun. :confused:
Seni üzgün , bitkin görmeyeyim :dua: Çabuk iyliles eboşum. :KK61:

Tatlım kervan yolda düzülürmüş bilmiyor musun niye kilo almayı bekliyorsun gel motive ederiz bol bol ...ondan çok ne var:KK49:Cok özledim . :KK60: Hoş geldin 🥰 şoku atlattim :KK68:
Abla geri almam çok uzun sürmedi zaten malum direnç ve takıldım ya don lastiği gibi fırladı yukarı :KK70: bende özlediiimm:KK200:

İnanıyorum belki benim de bünyem adapte olacaktır zamanla Yerinden kalkinca göz kararması gibi birseyler yaşadın mı hic
Hayir ama ben cok dengeli verdim haftada 200-300 gr ve saglikli beslenip odullerimi eksik etmeyerek🌸 yüzüm etkil nmesin diye cigdem ve kabakcekirdegi yedim her aksam bi avuc kadar... Uzun acliklar yapmadim bana iyi gelmiyor🌸

Kurabiye, atıştırmalık gibi bir şey mi bu? Ben de yulaflı meyveli yoğurdu seviyordum ama omlet kısmını ben mi başaramadım acaba bilemedim. Rezil mezil ama cidden tok tutuyor bu arada. 😁
Tokluk süresi uzun canım. Yulafi rondoda çekip omletini öyle yap Halecim. Baharat, peynir , maydanoz ekle tadını çok begeneceksin. Rezillikten bu şekilde kurtarabilirsin.

Bu sabah kilom 106.5 kg

Elhan Elhan

Ben unuttum kusura bakmayın lütfen. Tartıldım yazmaya fırsatım olmadı hemen sonrasıda unuttum.
Geçen Cuma 70.8
Bugün 71
Fark -0.2
Elhan Elhan sibel_84 sibel_84

Pazartesı de mı var dı 🙈72.2 tartılmıstım ☺️
Cuma 72.8
Fark -600
sibel_84 sibel_84

Elhan Elhan 61.4 tartıldım eve gelince cuma sabahtan +0.2 😢
Kendim için alintiladim. ☺️

X