Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Neden ne oldu canım?
genel tahlillerim falan yapıldı virüsten sonra sırtımdaki agrı geçmedi ve çarpıntı larım çoğaldı önce fizik doktoru sonra kardiyoloji emar kan tahlili falan filan derken tüm günüm hastanede geçti çocugu okuldanda alıp eve geçtim yemek falan derken bu saati buldu 🤕

Selamlar
Hala bı halsizlik var. Hareket çok kisitlandi kötü oldu.
Yarın diyetisyen günü
Akşam ara öğünü eklemedi
Menüm sabah kefir
Öğlen yeşil fasulye saat 15 de kahve 5 parça kuru kaysi 10 tane fındık
Akşam 3 haşlanmış but 1 kase mercimek çorbası salata
Şu 500 ml
Hareket yaklaşık 6 bin adım
Bugün yine kolik oldum 🙁

genel tahlillerim falan yapıldı virüsten sonra sırtımdaki agrı geçmedi ve çarpıntı larım çoğaldı önce fizik doktoru sonra kardiyoloji emar kan tahlili falan filan derken tüm günüm hastanede geçti çocugu okuldanda alıp eve geçtim yemek falan derken bu saati buldu 🤕
Çok geçmiş olsun canım benim 🙏❤️

Benim yesyeni dondurucum bozuldu 😭😭😭
Tamirci yapamadı, firmadan çağırsak gelip bakması 150 euro
Üstelik bodruma koymuştum, sürekli kullanmadıydım 😔
Eşimde dedi yapılacağının garantisi yok, en iyisi yeni alalım, bu hafta yada haftaya gelecek

Mutfaktaki elektrik eşyalarına 5 yıllık garanti yaptırdık, mutfak dolabını aldığımız adam: ister iyi kullanın ister kötü 5 sene sonra bozulacak dedi, adamlar öyle ayarlıyor ki ne yaparsan yap bozuluyor dedi 😔
Dondurucum 2 seneyi bir ay geçmişti
Nerede oturuyorsunuz. Bazı eşyalar şans işi , bende hemamaşır makinası hem kurutucu bir arada almıştım 5 yıl içinde 6 7 kere bozuldu . Ben başka istiyorum demiştim itiraz etmişlerdi . Sonradan aynı markanınkini getirmek istediler yine 2. Si bir arada. O sırada da üretimden kaldırılmış o marka başka satıl ıyormus . Mecbur bütün paramı geri verdiler . 2 sini ayrı ayrı almıştım .

X