Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cuma günü fazla yürüdüm onun etkisi olabilir canım.. uykum her zamn çok az çocuklardan dolayı 🥲

Kaptanım menumle ilgili düşündüklerini rahatça söyleyebilirsin.. hiç farketmedim aralarının yakın olduğunu.. belki de o etkiledi bilemiyorum karnım baya şiş.. inşallah yarına geçer 🤲

Aa ben seni hatırlatıyorum ben buraya ilk geldiğimde vardın 🤩 57lerdeydin bir de @Kahve __Kokusu vardi ☺️ aklima geldi simdi..

Canım spor puanı yazarken mesela hem leslie puanı yazıp hem de adım puanı mı yazılıyor? Yani toplam adımdan leslie adımlarını çıkartmak gerek di mı?
Tamam bitanem ❤️ gönül rahatlığıyla artık her şeyi söyleyebilirim. Menülerde öğün aralarina bir de akşam öğünü saatine özellikle dikkat ediyorum. İki ana öğün arası dört saat diyorlar ama sağlıklı bir öğün yediysen beş saat acikmaman lazım. Kahve kokusunu özledik evet çok tatlı bir hatundu. 🥺

Tamam bitanem ❤️ gönül rahatlığıyla artık her şeyi söyleyebilirim. Menülerde öğün aralarina bir de akşam öğünü saatine özellikle dikkat ediyorum. İki ana öğün arası dört saat diyorlar ama sağlıklı bir öğün yediysen beş saat acikmaman lazım. Kahve kokusunu özledik evet çok tatlı bir hatundu. 🥺
Öğün araları maalesef hiç özenli değil açıkçası fırsat buldukça yiyorum 😑 ve 3 ana 2 ara gibi yiyorum o çok oluyor 2 ana 2 ara ya düşmeye çalışıyorum 😶

7 Ocak Pazar

11.30
2 yumurtalı peynirli omlet
2 dilim beyaz peynir
7 tane zeytin
Çeyrek simit
5 tane ceviz
Bol roka, tere ve maydonoz

Su: 1,5
Adım: 6.537

Elhan Elhan Cordelia Cordelia sibel_84 sibel_84

IMG_6143.jpeg

Canım mavişlerimmm, alıntıları yaptım ama gözüm çok kötü oldu yine, epey puslu görüyorum o yüzden şimdi yatıyorum dinlendireyim yarın hepinize döneceğim inşallah, öperim hepinizi çooookkkkkkk kocamaaaannnn, kırmızı çiçeklerim sizi de öpüyorum tabii ki ❤️💙😍🥰🥰😘

Aslında çeşit çoktu birkaç kaşık aldım.
Mesela fellah köfte ve makarna salatasından ikişer kaşık aldım. Bir tane dereotlu poğaça bir dilim de patatesli kekten aldım. Dört beş adet sarma yedim sarmalar minik minikti.
Bununla kalsaydım yine iyi olurdu ama sonra tatlılara geçtim 😂😂 2 dilim ıslak kek 😂😂😂 bir dilim muhallebili milföylü bir tatlıdan yedim.
Tek tesellim kahvaltı etmeden gittim ve başka bir şey yemiycem yatana kadar 🙈🙈 şu an bitki çayı içiyorum içine kök zencefil tarçın tane karabiber limon falan da attım bir umut 😂😂😂

Of sefan olsun, yarın dengelersin hiç üzülme, stres yapma zaten dengelemişsin 😊 hemen kilo yapmaz yeterki devamı gelmesin.

7 Ocak Pazar

11.30
2 dilim beyaz peynir
7 tane zeytin
Çeyrek simit
5 tane ceviz

Eki Görüntüle 3365324

Canım mavişlerimmm, alıntıları yaptım ama gözüm çok kötü oldu yine, epey puslu görüyorum o yüzden şimdi yatıyorum dinlendireyim yarın hepinize döneceğim inşallah, öperim hepinizi çooookkkkkkk kocamaaaannnn, kırmızı çiçeklerim sizi de öpüyorum tabii ki ❤️💙😍🥰🥰😘
Afiyet olsun kaptanım. :KK60:
Çok geçmiş olsun bir an önce göz sağlığına kavuşmani dilerim. :dua::KK200:Biz de seni çok öpüyoruz. :KK68:

ADINIZ: Festi diyebilirsiniz 🤍
YAŞINIZ: 31
BOYUNUZ: 176 cm
KİLONUZ: 111,3
HEDEF KİLONUZ: 73 kg
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Mühendis
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Düzensiz beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Şuanda yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Rahat hareket edebilmek istiyorum. Dinç uyanmak istiyorum. Enerjimi kilonun verdiği ağırlık yüzünden kaybetmek istemiyorum. Sanırım en çokta oğlumla oyunlar oynadığımda hızlıca yorulup, nefes nefese kalmamak istiyorum. Dışarı çıkacağımız zaman 6373838 saat acaba ne giysem diye düşünüp olan enerjimide kaybedip kendimi kısır döngülere sokmamak istiyorum.

Elhan Elhan

Bahsettiğiniz form bu değil mi?

Hoşbuldum 🤍 kesinlikle öyle hep o olsun bu olsun bekle bekle ama olmuyor bunca zaman yedik içtik eğlendik tamam artık hsjsj

ADINIZ: Festi diyebilirsiniz 🤍
YAŞINIZ: 31
BOYUNUZ: 176 cm
KİLONUZ: 111,3
HEDEF KİLONUZ: 73 kg
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Mühendis
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Düzensiz beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Şuanda yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Rahat hareket edebilmek istiyorum. Dinç uyanmak istiyorum. Enerjimi kilonun verdiği ağırlık yüzünden kaybetmek istemiyorum. Sanırım en çokta oğlumla oyunlar oynadığımda hızlıca yorulup, nefes nefese kalmamak istiyorum. Dışarı çıkacağımız zaman 6373838 saat acaba ne giysem diye düşünüp olan enerjimide kaybedip kendimi kısır döngülere sokmamak istiyorum.
Tanıştığımıza memnun oldum. :KK68:
Altın ligimiz var yerin hazır festicim. :super:
Hayalini kurduğun kendini çok iyi hissedeceğin kiloya sağlıkla düşmeni diliyorum. Tekrar aramıza hoş geldin ❤️

Tanıştığımıza memnun oldum. :KK68:
Altın ligimiz var yerin hazır festicim. :super:
Hayalini kurduğun kendini çok iyi hissedeceğin kiloya sağlıkla düşmeni diliyorum. Tekrar aramıza hoş geldin ❤️

Ay hadi inşallah hepimiz gönlümüze göre kilolara sağlıkla mutlulukla neşeyle kolaylıkla düşelim 😊 benim planım if yapmak.
Hamilelik öncesi bir diyetisyenle çalışıyordum. Şimdi yine onun listeleriyle başlayacağım. Bakalım inşallah hepimiz için güzel şeyler olur 🤍

Liste uzun gibi ama tabağa koysak çok yer kaplamayacak cinsten. Afiyet olsun canım 😘 Bir tatlı kaşığı fındık ezmesi tatlı isteğini gecirdiyse tabi ki karbonhidratli kacamaklardan iyidir kuzum. :KK60:
Mercimekli karabuğday salatanın içinde yeşillik var mı?
Geçmiş olsun. Burnum akacak gibi deme akmayacak . :dua:
Evet evet kırmızı biber marul domates maydanoz dereotu ekledim az az
Elhan Elhan

Bahsettiğiniz form bu değil mi?

Hoşbuldum 🤍 kesinlikle öyle hep o olsun bu olsun bekle bekle ama olmuyor bunca zaman yedik içtik eğlendik tamam artık hsjsj
Hoşgeldin maşallah o ne güzel bir boy öyle 😍

7 Ocak Pazar

11.30
2 dilim beyaz peynir
7 tane zeytin
Çeyrek simit
5 tane ceviz

Eki Görüntüle 3365324

Hem afiyet hem geçmiş olsun canım. Bu yediklerinle iyi duruyorsun. Ben olsam bayılırdım

7 Ocak
8.00 Zencefil+ sirke+ bal bir bardak su ile karıştırılarak içildi
Arkasından kahve
12.00 Karatay kahvaltısı+ iki wasa
17.00 Yumurtalı ıspanak, yoğurt ( Busra196 Busra196 )
İki litre su
Çay eşliğinde beş altı fıstık , fındık büyüklüğünde iki granola
Jasminium84 Jasminium84
Afiyet olsun kuzumm 😍 bizim de ıspanak yoğurttu. Eşim köy tavuğu hastası biraz da onu yapar mısın deyince menüye eklenmiş oldu😘❤️

Merhabalar motivasyonunuz ve muhabbetinize maşallah 🧿 bende aranıza katılmak istiyorum 😊 tam olarak ne yapmam gerekiyor 🥳

5 aylık taze bir anneyim. Bu zaman kadar yedim, içtim artık sağlıklı beslenmeye geri dönmem gerektiğini düşünüyorum. Mükemmelliyetçi ruhum sebebiyle hep birşeyler tamamlansın diye bekledim ama yok onu beklersem çok bekleyeceğim. En iyisi ufak adımlarla da olsa başlamak. Umarım hepimizin gönlündeki birbirimize desteğimiz sayesinde gerçekleşir 😊
Hoşgeldin canım

X