Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hava yagisli ruzgarli olunca ödem olan var mi 🥲 izmir firtinali yagisli ve benim el ayak goz yuz yumos yumos😂 haftasonu ilk ogunume aile kahvaltisi ile baslarim uyum olsun diye bugun yapamadim midem hala dolu gibi annem de sana krep yaptim yemiyorsun diye bana küstü 😂😂😂😂

6 Ocak Cumartesi

13.30
1 avuç fındık ve üzüm
1 muz

18.30
3 yk pilav
5 yk bakliyat türlüsü
1 kase havuç salatası
1 kase yoğurt

Su: 2,5 lt
Adım: 6.399
Spor puanı: 639

Elhan Elhan
sibel_84 sibel_84
Cordelia Cordelia

IMG_6131.jpeg

Etli kuru fasülye yanlış, iki ayrı protein olduğu için
Etli, yoğurtlu mantı, iskender, çökertme kebabı (ben çok yaparım), kıymalı makarna gibi
Birde ben katı yemeklere (pilav, makarna) soğuduğu zaman donmasın diye tereyağıyla sıvıyağ karıştırıyorum, bu da yanlış
Mesela gün içinde iki ayrı eti tüketmek yanlış, et yediysek yanında tavuk, balık olmayacak
Et yediysek süt ürünü olmayacak
Liste böyle uzar da uzar

Et, sebze, salata
Sebze, yoğurt, salata
Doğrusu böyle
Açıklama için teşekkür ederim canım 😘 Tam uyar mıyım bilmiyorum tabi. 🥺İki ayrı proteini vücut hazmedemiyor mu acaba :işsiz:

6 Aralık Cumartesi
Kahvaltı 11.00
2 h yumurta
Salatalık
7 zeytin
Yarım avokado
1 d kızarmış tost ekmeği
1 d kadar karışık peynir

Akşam 16.00
1 kızarmış mücver
1 kuru dolma
3 kaşık hindi sote
4 kaşık h sebze
3 kaşık yoğurt
2 kuru kayısı

Jasminium84 Jasminium84 Elhan Elhan
Afiyet olsun canımm, su ne kadar içtin onu da yazar mısın 😍🥰

Babam un helvasını somun ekmeğe koyup yer, eskiden, nadiren yerdik, fene deyil, güzel 👍🏼
Ben de öylesini çok severim, övünmek gibi olmasın güzel de yaparım un helvasını 🥲 canım çektiii 🙄😁

Mesaj alınmıştır maviş kaptanım🩵🥰olur tabiki,her öğünde mutlaka yeşillik olacak👌iki kaşık pilav tatlı kaşığıidi 🫣bunun içinde yarım lt su içildi🥰
Süpersin 💙😍

06.01.2024

10:00 1 fincan Türk kahvesi

Kahvaltı 12:00
2 dilim tam buğday ekmek
2 dilim peynir
1 domates
1 tabak roka tere
3 zeytin
3 köz biber

15:00 gibi tamamen merak 2 çatal noodle tadını merak ettim ondan hiç sevmedim zaten yemem bi daha 😂😂

19:00 2 parça fırın tavuk
1 tabak salata

1,5 litre su
Adım 8473 - 847 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Jasminium84 Jasminium84
Canım gayet güzel afiyet olsun, sadece suyunu azıcık arttırabilirsin 💙😍

6 Ocak
8.00 Kahve
11.00 Bir tutam fıstık,
kuru üzüm, ceviz , filtre kahve
16.00 Kabak spagetti , üzerine bir parça ızgara tavuk dograndı , bir bardak ayran
İki litre su
Açım uyumaya gidiyorum.🥺
Jasminium84 Jasminium84
Ahhhh benim canım kaptanımmm o açlık vücuduna nasıl faydalı nasıl iyi gelecek bunu düşün 🎉😍 afiyet olsun 💙🥰

6 ocak menum
10.00 2 yumurta ile mantarlı omlet 5 zeytin Yeşillik havuç 3 ceviz
12.30 1 küçük muz 10 fındık
15.00 3 yk pilav 2 parça haşlanmış tavuk salata 1 dilim ekmek
16.30 1 kahve 1 avuç çekirdek 🫠
18.30 3 ızgara köfte 3 yk yoğurt yeşillik
1.5 litre su
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84
Canım azıcık suyunu arttırırsan şahane olur onun dışında menün güzel afiyet olsun 😍🥰💙

6 OCAK
KAHVALTI 13.20
2 yumurta 2 kaşık yulaf bir avuç ıspanaklı tost
Az koşar koydum arasına
9 zeytin
Yesillik
ARA
2 dilim ananas
AKSAM 19.00
4 5 kaşık et sote
4 ince dilim patates
2 kaşık pirinç pilavı
Turp acı biber
Ayağım dinlensin diye spor yapmadım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Jasminium84 Jasminium84
Market alışverişi arti oglumu kursa götürme filan var ama o kadar
Çok güzel canım afiyet olsun 😍💙🥰

Hava yagisli ruzgarli olunca ödem olan var mi 🥲 izmir firtinali yagisli ve benim el ayak goz yuz yumos yumos😂 haftasonu ilk ogunume aile kahvaltisi ile baslarim uyum olsun diye bugun yapamadim midem hala dolu gibi annem de sana krep yaptim yemiyorsun diye bana küstü 😂😂😂😂
Nemden olabilir mi canım? Nemli hava beni çok şişirir

Dışarı çıkılacak gibi değil burada da. Yağmur, fırtına var. Ödem söktürücüler yardımına koşsun canım. :dua: Annenin krebi noldu merak ettim. :KK51:Minnak bir lokma yesen yine ısrar eder mi kıyamam ona...aynısını ben de çocuklarıma yapıyorum . Trip bizim işimiz. :KK48:

Afiyet olsun canımm, su ne kadar içtin onu da yazar mısın 😍🥰

Ben de öylesini çok severim, övünmek gibi olmasın güzel de yaparım un helvasını 🥲 canım çektiii 🙄😁

Süpersin 💙😍

Canım gayet güzel afiyet olsun, sadece suyunu azıcık arttırabilirsin 💙😍

Ahhhh benim canım kaptanımmm o açlık vücuduna nasıl faydalı nasıl iyi gelecek bunu düşün 🎉😍 afiyet olsun 💙🥰

Canım azıcık suyunu arttırırsan şahane olur onun dışında menün güzel afiyet olsun 😍🥰💙

Çok güzel canım afiyet olsun 😍💙🥰

Nemden olabilir mi canım? Nemli hava beni çok şişirir
Teşekkür ederim kaptanım. :KK68:Sabrettim sabah oldu bile. :KK5:Bu hafta 60' lar ligindeyim inşallah. Sibel kaptanımla kapıyı zorlayacagiz. :confused:

Günaydınnnnn 🥰
Güne müthiş bir artıyla başladım.. 😔 Ne oluyor böyle anlamadım bacaklarımda ödem olmuş. Regl falan da yakın degil anlayamadım :cry:
Geçen hafta bana aynısı oldu tatlım. :işsiz:
Bilmediğimiz bir şeyler oluyor. Sorunu iyi tespit etmek lazım. Dün menunde iki öğün arası az gelmişti bana söylemedim çünkü söylediğim zaman bakıyorum çoğu kişi eksiyle devam ediyor. Öğle ile akşam menun üç saat gibiydi. Onun dışında fezonun dediklerini de bir düşün. Bugünü kahvaltı sonrası sebzeyle geçir . :dua:

X