Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayır olsun çıtırcım ne güzel rüyaymış öyle,sonrada gelen misafirler bu kadar denk gelir yani.
Eki Görüntüle 3364124
Geçen hafta 67.75
Bu hafta 67.25
Fark 500 Gr
Elhan
Harkasın tebrikler

Başlangicin hayırlı olsun Arwencim. Bugün herkesin fotoğrafli bildirim yapması gerekiyor. Kahvaltini yaptıysan yarın sabah saatlerinde tekrar tartılıp paylaşırsan sevinirim canım.
Tamam yarin foto atayim unuttum ya bebekten firsatim olmadi

Hayır olsun çıtırcım ne güzel rüyaymış öyle,sonrada gelen misafirler bu kadar denk gelir yani.

Harkasın tebrikler
Gerçekten o kadar şaşirdim ki misafirler aklımızın ucunda yoktu.
Misafirlerimiz Ankara'dan Fethiye'nin bir köyüne taşındılar . Şehir hayatından tavuklu, keçili , sebzeli köy hayatına geçişlerini ballandıra ballandıra anlattılar ayrıca.

Ay ne güzel

Denk gelmiş rüyanla onların gelmesi.
Kocamın özlediği hayat işte,gel köye taşınalım diyor hep.

Cuma 82.15
Bugün 82.40
Fark +0.350 gr
Kilo almaya devam

Bu konuda istikrarliyimdir
devam rakibem
Olsun arti degil
Geçen cuma 63.1
Bu cuma 62.6
Fark -500 gram

Elhan @pastelfit

Olsun artı degil
Günaydııın hanımlar kilomla yüzleştim geldim burdayııım
62.00 kilomla başlıyorumm şuraları bi temizleyelim çok yağlandı
hayırlı olsun.
Geçen hafta 84,3
Bu hafta 83,55
Fark 750 gram
Oran 0,89

Elhan @blonde ambition

Geçen cuma : 81.55
Cuma: 80.00
Fark : 1.55
Elhan

Gecen cuma 73.1
Bu cuma 73.3
Fark +200
Elhan (Bu hafta hastalıkla geçti düzensiz yedim saat düzenim hiç olmadı haftaya daha güzel olucak ins)
Ama ama artı
Olsun artı degil

Dün çoook yedim düzeni bozduğum için kilo da almış olabilirim tabi.
Geçen hafta: 57.10
Bu hafta: 57.60
Fark:+500 gram
Yüzde: 0,875
Elhan @pastelfit Eki Görüntüle 3364013
Ama ama
Ama ama nasilll
Geçen h. 72.1
Bu hafta72.9
+800
Niye olmadı yaaa....
Eki Görüntüle 3364048

Üzgünüm mavi takım
Elhan
@pastelfit
Kırmızı takım adına iyi ama ama
Geçen cuma 74,4
Bugün 73,8
-600
@pastelfit Elhan

ben de çok önemserim rüyalarımı Elhanımm, hep bana bir şekilde haber gelir onlarla çünkü

o yüzden sabah çok panik yaptım ve hatta çarşamba sabah tartımda 62,7yi gördüğümde de çok endişelendim dedim bir artışa geçiyorum hayırdır gece de böyle bir rüya görünce 59u görmeden durmak yok dedim kendi kendime

çünkü başa dönmek istemiyorum, ne kadar zor verdiğimi bir ben bilirim

bak ben de sana şöyle bir anıımı anlatayım; bir arkadaşım vardı 7 senedir uğraşıyorlardı çocukları olmuyordu, bir gece rüyamda gördüm ki bu arkadaşım hamile ve bizden saklıyor. hemen ertesi gün aradım bu arkadaşımı dedim böyle böyle, hayırdır inşallah deyip kapattık teli, sonra 2-3 hafta sonra öğrendim ki benim ona bu rüyayı anlattığımda kız hamileymiş ve bize henüz söylemiyormuş

bir de geçen aylarda devlet büyüklerimizden birini gördüm, ormanlık bir alanda bununla karşılaşıyordum el sıkışıyorduk falan ben de bunu işle ilgili bir gelişme olarak yorumlamıştım neyse, bir gün eşim geldi bi yerin açılışı var oraya benim de gitmem gerekiyor sen de gel, gittim rüyamda gördüğğüm o devlet büyüğü ve geldi bizimle tokalaştı

Haberci rüyalar olabiliyor bazen.

Ben gördüğüm rüyayı anlatsam yıkılırsın gülmekten resmen posta koymuştum sjksjksjk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…