Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yaaaa noluurr anlatt :KK60:

İsteriz isteriz

Şimdi c.başkanını gördüm tam karşıda duruyor parmak salladım kendisine kızgınlıkla,oda bana bakış attı ben sana sorarım gibilerinden :rolleyes: :rolleyes: ama nasıl bakıyoruz birbirimize varya :skandal::skandal: sonrası bağırarak uyanmak oldu ter içinde kalmıştım :KK76::KK76::KK45::KK45:bide dünürlerde oldu bu rüya sabah anlattım herkes yerlerde ben gülüyorum :KK70::KK70:

Şimdi c.başkanını gördüm tam karşıda duruyor parmak salladım kendisine kızgınlıkla,oda bana bakış attı ben sana sorarım gibilerinden :rolleyes: :rolleyes: ama nasıl bakıyoruz birbirimize varya :skandal::skandal: sonrası bağırarak uyanmak oldu ter içinde kalmıştım :KK76::KK76::KK45::KK45:bide dünürlerde oldu bu rüya sabah anlattım herkes yerlerde ben gülüyorum :KK70::KK70:
kahkaha attımmm ablam yaa çok yaşa e mi :KK70: :KK70:

Diyet listem fesang fesang kürü yap bence kabızlık ve şişkinlik için iyi
20240105_141254.jpg

kahkaha attımmm ablam yaa çok yaşa e mi :KK70: :KK70:
Nasıldı iyiydi demi,benim rüyalar hep böyle :KK70: :KK70: savaş veriyorum resmen.
Bir kerede arabamızı kaçırdım nasıl gidiyom varya,bir baktım nuri alço ve ekibi karşımda :KK45::KK45::KK53::olamaz::KK8::KK8: durdurdular arabayı resmen parçaladılar durun etmeyin yapmayın koçişime ne diyecem derken uyandım :KK31::KK31::KK70::KK70:sonra koçişime anlattım rüyamda tabi gene devam ediyom, adam ne dese senden kıymetlimi araba didiii :KK69::KK69::confused::confused::KK8::rolleyes:

Tam bir kabusmuş :olamaz:

Regl olsa bile tartilsaydin kuzum. Cuma günleri fotoğrafli tartı zorunluluğumuz var. Pazartesi olsaydı dediğin gibi yazabilirdik.Cunku fotoğraf şartı yok pazartesileri. Önümüzdeki cuma gününü bekleyeceğiz mecbur.
O kadar yoğunum ki bunu tamamen unutmuşum şimdi çeksem olur mu biraz fazla çıkar ama okey derseniz atayim 😊

X