Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlım Günaydın ❤️ 56 dakika önce yazmışsın. Kaçırdım seni. 🙈 9.00 gibi ben de çıkacağım inşallah 🥰.
Yarın birlikte.cijariz haber veririm sana kankişim 🤩❤️❤️
günaydın kızlar :KK60:

sabah 4'e kadar uyuyamadım, uykusuzluktan gözlerim kapanmasına rağmen, bir sıkıntı bastı içimi anlatamam, hayırlara vesile olsun inşallah

yeni gelen bütün arkadaşlar hoşgeldiniz, sağlıkla, keyifle bol ve kalıcı kilo vermeleriniz olur inşallah :KK60::KK200:
Hayrolsun canım

Ben özel günlerde rakı ama evdeyken bazen film keyfi yaparken 2-3 bira içiyorum bıraksam eritirim diye düşünüyorum ama bırakmakta istemiyorum :KK70: o yüzden hem spor hem alkl ile dengeleme yapabilir miyim bilemedim...
gün doğumunu görmek istiyorum ama erken uyanmak istemiyorum :KK45: fena bi bağımlılık,yerine başka bişey koymaya çalışsan?
günaydın herkese mutlu haberler aldıgınız güzel bir gün olsun inşallah
tombilibu diye bi karakter var senin adını okuyup profil resmini görünce o geliyor aklıma :KK48: :KK200:

Birazdan olacak tatlışım. :kk77:
Yürüyüşten geldim dinleniyorum. :KK51:
Dün yoğunluktan menü paylaşımı unuttum. Önceki gün de öyleydi. Eksik menü kalmasın diye hep okuyorum bayağı vakit alıyor. o_O
Ondan sordun sanirim yemeği. 🙈 Kaçamak yok kuzum.
Yok hayatım yemek için sordum😂

Ayy ben dünkü menümü yazmadım :skandal:

İnşallah bu hafta 62ler
Sonraki hafta 61ler
Ondan sonraki haftada 60lari gormeyi diliyorum.
Ocak sonunda tatil geliyor o zaman sinir ve stresten geri alirim diye dusunuyorum

Anladim canim kolay gelsin başarabilirsin ne güzel ben bir türlü hayatımdan çıkaramıyorum karbonhidrati
Bende çıkaramam ama azaltabilirsiniz hayat dengedir dengede kaldıkça huzurlu oluyorsun karbonhidratida dengede tutmaya calisacam teşekkür ederim

X