Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cuma 75,300
Bugün 73,200
Fark - 2,100 gr
Bu fark açlık sayesinde oldu

Elhan Elhan @pastelfit
Oyyy gezom süpersin emeklerinin karşılığı tebrik ederim süpersin 👏👏🌻
Yürüyüşe gelecek olan var mı :KK55:
Kargo yüzünden sabah çıkamadım 🙈
Az önce girdim eve bende yoksa gelirdim seninle
Koca dediğin çalışır evde durmaz demi ekürim ne işleri var evde yani :KK49: :KK49: :KK76: :KK53:
Ahhh çok doğru ama gitmiyor iste7/24 evde her daim yanımda offf😒😭
Evet ya ...:KK14::KK14:
Ahhh ekürim ah...:işsiz:benimki bülbül gibi evde bütün gün şakiyor. :KK43:
Ayyy benimki de öyle diyorum jandarma başımdan eksik.olmuyor🤔🫡

Zor sakinleştirdim kaldıramıyorum kucağıma da bide kucak istiyodu şimdi baby tv açtım az sakinlessin diye
Kıyamam ona ben 🤩
Yaaa çok sevindim bitanem. :KK60: Ne güzel anılar biriktireceksiniz . :dua:Cok sağ ol bitanem inşallah bir gün bana da nasip olur. 🤗
🙏🤲🤲aminnn kankişim evlat tan daha tatlı Allah nasip etsin sanada kuzumm

Yaaa çok sevindim bitanem. :KK60: Ne güzel anılar biriktireceksiniz . :dua:Cok sağ ol bitanem inşallah bir gün bana da nasip olur. 🤗
Bambaşka bişi bu ekürim tarifi bile olmuyor inan,bir bakmışsın oğlun evlenmiş torunu kucağına vermiş seninde ne güzel olur. :KK60: :KK200:
Oyyy gezom süpersin emeklerinin karşılığı tebrik ederim süpersin 👏👏🌻

Az önce girdim eve bende yoksa gelirdim seninle

Ahhh çok doğru ama gitmiyor iste7/24 evde her daim yanımda offf😒😭

Ayyy benimki de öyle diyorum jandarma başımdan eksik.olmuyor🤔🫡
Evde oldularmı zor cidden,neyseki eşim abisiyle beraber çalışıyor,emekli olduktan sonra başladı yanında.

Bambaşka bişi bu ekürim tarifi bile olmuyor inan,bir bakmışsın oğlun evlenmiş torunu kucağına vermiş seninde ne güzel olur. :KK60: :KK200:

Evde oldularmı zor cidden,neyseki eşim abisiyle beraber çalışıyor,emekli olduktan sonra başladı yanında.
Arkadaşlarim da senin gibi söylüyor canım. Nasip olsun inşallah 🙏🌹

Merhabalar hanımlar yeni katılımcı katilabiliyormu nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz
Hoş geldin canım :KK68: Tabi ki katılabilirsiniz.
İlk sayfamızda katılım formumuz var onu doldurup paylaşirsaniz üyemiz oluyorsunuz. Sonraki aşamalari taniştiktan sonra minik minik anlatırız. :KK5:

X