Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoş geldin Liros. :KK68: Bölgesel yağlanma sağlıksız beslenme sonucu oluşuyor. İdeal kilonuza geldiğiniz anda fiziginiz istediğiniz şekle girecektir. Spor yapan arkadaşlarımız mesajınızla ilgili ayrıca detaylı bilgiyi de verecektir. Sayfa olarak önceliğimiz kilo vermek bunu da sağlıklı beslenme ve sporla gerçekleştirmeye çalışıyoruz..

Aynı kilodaydik cuma günü :KK5: Beraber yürüyelim tamam mı? Yalnız ben öyle kilo kilo eksilemiyorum. :KK14:arayi çok açma yeter bir seslenme mesafesi olur yani :rapci:
❤️ Evet 72 lerde bir ara buluşmuştuk sonra benim izinler olup durunca yollar ayrıldı :) şimdi de 69 da tekrar buluştuk ama benim şuan ödem vs. Geri oldu ve direnç de göstere bilir canım ondan arayı zaten açamam hatta yine cuma biraz geride kalabilirim .
Sonra tekrar 68 ler de yine yakalrım ama :)
Bir tavsiyen var mı acaba? Spor yapıyorum (yeni ve alt karnım var) fakat menü konusu hakkında 0 bilgiyim :KK43:
Karını en güzel eriten besin yoğurt canım bol bol yoğurt yemelisin ve en çok göbek ya0an şeyde hamur işi, karbonhidratlardır onlarıda kesmelisin.
Spor olarak da alt karnı bisiklet sürmek gibi bacak hareketi ile yapılan egzersizler şekillendirir, sıkılaştırır. Suguat, bacakları karna çekip bırakma, pedal çevirme gibi alt karın egzersizleri düzenli yapabilirsin canım.

2 Ocak
KAHVALTI 12.45
2 yumurta
1 dilim ekmek
Yeşillik
Zeytin 7
ARA
Biraz kalın bir dilim ananas
Sade kahve
AKSAM 17.15
Fırınlanmis karnabahar
Yoğurt
SPOR
9056 adım 900p
Aksam biraz kol sırt karın çalışmak istiyorum yeniden yazarım yapabilirsem
Elhan Elhan Cordelia Cordelia blonde ambition blonde ambition

Eklentiler

• Screenshot_20240102_174226_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240102_174226_Samsung Health.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
ADINIZ: Ulaş diyebilirsiniz:)
YAŞINIZ: 42
BOYUNUZ:1.58
KİLONUZ: tartılmıyorum( lütfen beni böyle kabul edin) kıyafetlerimden 67 kilo olduğumu tahmin ediyorum.
HEDEF KİLONUZ: Kısa hedefim 62
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Duygusal yeme atakları.
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Kronik Anemi, ritim bozukluğ( ilaç kullanıyorm)
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı olmak için, nefes alabilmek için ve evlatlarımın bütün anlarına şahit olabilmek için:)

Napacayiz kankim :işsiz:
Ben çözüm bulamadım canım sen bulusan banada söyle adama diyorum dışarı cikicak misin yok diyor yarım saat sonra ben şuraya gidicem diyorum adam benden önce giyiniyor bende geliyorum diyor ayyyy cildircammmm
Bambaşka bişi bu ekürim tarifi bile olmuyor inan,bir bakmışsın oğlun evlenmiş torunu kucağına vermiş seninde ne güzel olur. :KK60: :KK200:

Evde oldularmı zor cidden,neyseki eşim abisiyle beraber çalışıyor,emekli olduktan sonra başladı yanında.
Çok şanslısın canım benim yalniz bir laf vardır çok dogru birine beddua edeceksen kocan evden çıkmasın diye et derler 😀☺️

Ben çözüm bulamadım canım sen bulusan banada söyle adama diyorum dışarı cikicak misin yok diyor yarım saat sonra ben şuraya gidicem diyorum adam benden önce giyiniyor bende geliyorum diyor ayyyy cildircammmm

Çok şanslısın canım benim yalniz bir laf vardır çok dogru birine beddua edeceksen kocan evden çıkmasın diye et derler 😀☺️
Vallaha ne güzel söz öyle,aklımda kalsın lazım oldumu söylerim hemen :KK53:

ADINIZ: Ulaş diyebilirsiniz:)
YAŞINIZ: 42
BOYUNUZ:1.58
KİLONUZ: tartılmıyorum( lütfen beni böyle kabul edin) kıyafetlerimden 67 kilo olduğumu tahmin ediyorum.
HEDEF KİLONUZ: Kısa hedefim 62
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Duygusal yeme atakları.
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Kronik Anemi, ritim bozukluğ( ilaç kullanıyorm)
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı olmak için, nefes alabilmek için ve evlatlarımın bütün anlarına şahit olabilmek için:)
Hosgeldin canım bur öğretmenimiz daha oldu grupta baya bi öğretmen var bol eksiler diliyorum

X