Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hii ben sadece yılbaşına kadar diye bu aylık hedef aldınız sanmıştım öncesini bilmediğimden.Şimdi oldu her ay sonu için hedef belirliyoruz süper :KK50: :KK5:
Öncesi yoktu yılbaşı için başladık ama toplu hedefe ulaşmak daha kolay oluyor. Hem aylık hedefin olması daha inandırıcı hale getiriyor ♥️

🧿🧿🧿MAVİ TAKIM🧿🧿🧿

İyi pazarlar mavi boncuklar💙 Bugün mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışalım. Daha zararsız salata tarzı yemeklere yönelelim, o zaman daha az kalori ile atlatırız günü. Ben biraz meze salata vs hazırladım çocuklar da seviyor. Pasta tatlı vs yok🫠 Yeni sene hepinize sağlık, mutluluk, huzur getirsin; kiloları götürsün inşallah 🙏

Busra196 Busra196
Mthn83 Mthn83
gezegenfeza gezegenfeza
@Beth18
@badem000
Elhan Elhan
60kiloyum 60kiloyum
Tesnim1903 Tesnim1903
@Meryem1306
@muhendishanim98
@aysenurt3991
@kayipdunya
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
@Lavinia_98
Aynı dilek ve duygularla kaptanım. :dua:

Kizlar dün geceden beri hastanedeyiz bebeğimin ateşi düşmüyor 39 karda geziyor salgın varmış 37.5 u görünce Sabah eve gönderdiler kuzum uyurken ağlıyor uyanik ağlıyor hicbirsey yediremiyorum dua edin kolay atlatalım
Bu arada çocuk.acil dolmuş çok fenaydi
Geçmiş olsun canım çok üzüldüm. :dua:Bir an önce sağlığına kavuşmasıni dilerim. Gecikmeden götürmüşsünüz yavrucagi çok şükür. Allah yardımcınız olsun. :dua:

EKG çekildi hocam. Sonrasında hemen kan sulandirci verin dedi Dr. Ama tansiyonum yüksekti. EKG de bir sıkıntı çıkmadı dedi doktor. Röntgene gectik akciğerde mi sikinti var diye. Cigerlerde temiz çıktı. Kanda da sıkıntı gözükmüyor dedi doktor iki kere kan alındı. Ama kardiyoloji görsün mutlaka dedi. Bakalım müsait bir zamanda gideceğiz artık
Geçmiş olsun canım benim ihmal etme sakın git kardiyolojiye
Ya çok teşekkür ederim ❤️ sizede sağlıklı mutlu bir yıl diliyorum ♥️
Mutlu sağlıklı yaşların olsun canım
Kizlar dün geceden beri hastanedeyiz bebeğimin ateşi düşmüyor 39 karda geziyor salgın varmış 37.5 u görünce Sabah eve gönderdiler kuzum uyurken ağlıyor uyanik ağlıyor hicbirsey yediremiyorum dua edin kolay atlatalım
Çok geçmiş olsun canım benim tez zamanda şifasını bulsun insalahh kızın

Selamlar kızlar ayy totom yeni yer gördü anneciğimi banyo yaptırdım çamaşır yika as topla pazara git gel yoruldum
Herkese sağlıklı mutlu huzurlu baris dolu ve tartilarda bol eksiler göreceğimiz bir yıl olsun insalahhh ❤️❤️
🤲🙏❤️
Sihhatler olsun anacığına . :dua: Ellerine sağlık bitanem ❤️. Güzel dileklerin için teşekkürler 🌺

Rahatsızlık demeyeyimde açlıktan olduğunu düşündüm ben. Dün bitirmeme rağmen çok üşüdüm. Kabızlığım da zirvedeydi. Böyle acaip halsizdim. Gece sabah oldu sanıp 11:00 görünce aa dedim az uzanayım dediğimde uyumuşum demekki.
Ben hiç erken yatmadım Eylülden bu yana. Hatta ilk günler nöbet bekliyordum artık sızıyodum resmen. Sabah erken uyanıyordum.
Sabah kalkamadıpım travmasını yaşayınca. Bu travmayı nasıl atlatırım bilmiyorum :KK61:
Gündüz çok yorgun olunca oturduğum yerde koltuğuma yaslanıp gözümü kapatıyorum. Uyuma asla yok yani.
Nefes filmi aklıma geliyor hep.
"Uyursan ölürsün" diyordu komutan.
Düzene girer inşaAllah 🤲🏼

Akrep dün gece fenalaşmis, Leyla sabah beşe kadar uyuyamamis hastalığının da etkisi var tabi, sonra fezocum dörde kadar uyuyamamiş. Ben yazmadım ama Şakir atağı geçirdim . Dün bahçeye indim çok kötü oldum gece kaç kere uyandım huzursuzdum kuzum. Bir tuhaflık var dün gecede. :işsiz:Çok geçmiş olsun inşallah ciddi bir şeyin yoktur. :dua::KK200:
Çabuk atlatmanı dilerim kaptanım, sadece gece deyil bende sabahta devam etti
Kurabiye yedim 😭😭😭

Rahatsızlık demeyeyimde açlıktan olduğunu düşündüm ben. Dün bitirmeme rağmen çok üşüdüm. Kabızlığım da zirvedeydi. Böyle acaip halsizdim. Gece sabah oldu sanıp 11:00 görünce aa dedim az uzanayım dediğimde uyumuşum demekki.
Ben hiç erken yatmadım Eylülden bu yana. Hatta ilk günler nöbet bekliyordum artık sızıyodum resmen. Sabah erken uyanıyordum.
Sabah kalkamadıpım travmasını yaşayınca. Bu travmayı nasıl atlatırım bilmiyorum :KK61:
Gündüz çok yorgun olunca oturduğum yerde koltuğuma yaslanıp gözümü kapatıyorum. Uyuma asla yok yani.
Nefes filmi aklıma geliyor hep.
"Uyursan ölürsün" diyordu komutan.
geçmiş olsun Akrepcim

Geçmiş olsun canım. Dün gece bende acildeydim ortalık çok fena dediğin gibi.
Geçmiş olsun canım benim ihmal etme sakın git kardiyolojiye

Mutlu sağlıklı yaşların olsun canım

Çok geçmiş olsun canım benim tez zamanda şifasını bulsun insalahh kızın
Randevu bulduğum ilk an gideceğim inşallah canım.
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼
Sağol canım benim

X