Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba kızlar bugün benim doğum günüm bana böyle bir çiçek geldi acaba bakımı nasıl olur saksıyı değişmem mi lazım bilemedim internetde çok bilgi bulamadım. Konudan çok bağımsız ama 🤭Eki Görüntüle 3361308
İyiki doğdun o zaman. Çiçeğin gibi güzel şirin olsun ömrün🎂🍒🍭

Bu arada bizim kaptanın kaptanlığından haberi yok sanırım 😂 @blonde ambition
Çok yoğunmuş. Gelene kadar ben bakıyorum canım.
Hazır ol kaptan gelene kadar sopa hazır :KK25:
Cumartesi menüsü
Kahvaltı 11
1 TB ekmeği
3 YK menemen
1 minik kıymalı börek
1 dilim peynir, 2 ceviz,3 zeytin
Domates, maydonoz

Akşam 18:30
Fırında somon
1 orta boy patetes
Salata

2,5 lt su

3300 adım 330 p
30 dk cardio 300 p
200 zıplama 250 p
Toplam 880 p
@Elhan @Cordelia @blonde ambition
Sabah minik böreğe takıldı gözüm ama akşam güzelmiş ve de en önemlisi erkenmiş. Sporların harika ötesi.
Beğendim gününü, daim olsun:KK68:

Son düzenleme:
🧿🧿🧿MAVİ TAKIM🧿🧿🧿

İyi pazarlar mavi boncuklar💙 Bugün mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışalım. Daha zararsız salata tarzı yemeklere yönelelim, o zaman daha az kalori ile atlatırız günü. Ben biraz meze salata vs hazırladım çocuklar da seviyor. Pasta tatlı vs yok🫠 Yeni sene hepinize sağlık, mutluluk, huzur getirsin; kiloları götürsün inşallah 🙏

@Busra196
Mthn83 Mthn83
@gezegenfeza
@Beth18
@badem000
@Elhan
@60kiloyum
@Tesnim1903
@Meryem1306
@muhendishanim98
aysenurt3991 aysenurt3991
@kayipdunya
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
@Lavinia_98
Bizde yılbaşı vs falan yok eşim gezide zaten dun neyse bugün o oglusla takılıp 12 bile olmadan uyuruz muhtemel o yüzden benim için kolay geçer diye düşünüyorum 🤣

Şubat'ta istediğin hafiflige kavuşmani dilerim Dombilim. Sen kararlı olduktan sonra ulaşacağına da eminim . :dua::KK200:İyi ki tanışmışız. :KK60:
İyiki kaptanellam iyiki tanımışım sizleri inşallah hep birlikte güzel hedefleri günleri göreceğiz 🥰

🧿🧿🧿MAVİ TAKIM🧿🧿🧿

İyi pazarlar mavi boncuklar💙 Bugün mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışalım. Daha zararsız salata tarzı yemeklere yönelelim, o zaman daha az kalori ile atlatırız günü. Ben biraz meze salata vs hazırladım çocuklar da seviyor. Pasta tatlı vs yok🫠 Yeni sene hepinize sağlık, mutluluk, huzur getirsin; kiloları götürsün inşallah 🙏

@Busra196
Mthn83 Mthn83
@gezegenfeza
@Beth18
@badem000
@Elhan
@60kiloyum
@Tesnim1903
@Meryem1306
@muhendishanim98
aysenurt3991 aysenurt3991
@kayipdunya