Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi haftalar hanımlar.
Çok fena artı çıktım, insan üstü bir artı çok özür dilerim.
Cuma 61,2
Pazartesi 63,1
Fark +1.900

Wilma11
Elhan
Anlaşıldı, senin sular da yaramaz bugün, evden çıkmak istemiyorlar, e onlarda haklı sıcak sıcak duruyor içerde, dışarı çıkıp ne yapacak bu soğukta

Elhan

nerdesin kaptanım
Acaba bugün mü spora gidiyorum dedin, dün mü?
Sabah sabah WhatsApp, Telegram, burası derken 100 küsür mesaj olunca, saatlerimi, günlerimi karıştırdım

Artılar cumaya sek eksiye döner
Hiç endişen olmasın canım kaptanımm
haftasonu muhakkak bir artı görüyorum ama cumaya eksiye geçeceğim inşallah

çok geçmiş olsun kaptanım

Çok geçmiş olsun canım
A.ı neden yaptırdın, olanlar daha zor geçirdiklerini söylüyor
sağol canımm

benim kızlar çok sık hastalanıyorlar, eşim de bir doktordan duymuş grip aşınızı yaptırın muhakkak diye, onları yaptırırken biize de yaptırdık, eşim kafasına birşey koydu mu çok fazla lafa söze izin vermeyen tiplerden

Çok geçmiş olsun canım benim
sağol tatlımm benimm

Seneler önce benim eşimde tutturdu dr gidin grip aşısı olun diye, çocukları aldım götürdüm, bizim ev doktoru: ben kendi çocuklarıma yapmadım deyip bir bakış atınca bende yaptırmadan döndüm, o bakışın altında kendimce aşının iyi bişey olmadığı manasını çıkardım ve o yıl ve takip eden yıllarda aşı olanların hiçbirinin memnunum dediğini duymadım.
Size iyi olur inşaAllah

Dilediğin gibi ilerler umarım süreç, şifa olsun

faydasını görmesek bile inşallah zararını görmeyiz canım

Elhan

nerdesin kaptanım
Acaba bugün mü spora gidiyorum dedin, dün mü?
Sabah sabah WhatsApp, Telegram, burası derken 100 küsür mesaj olunca, saatlerimi, günlerimi karıştırdım
Fezom sabah kedim rahatsizlandi. Kusmaya başladı. Ağzından kan gelince korktum. Şu an klinikte tekrar tedavi altına alındı. Kanına bakıldı . Bağışıklığı düşmüş. Serum veriliyor. Bekleme dediler eve gonderdiler beni. Yerimde duramıyorum. İyileşmesini diliyorum. Migi kaptan Wilma11 bildirim göndermedi . Tabloyu hazırlamayı sona bırakayım en azından kaptan sonuçlarını açıklayayım dedim o da olmadı. Durumlar iyi değil . Ümidimi kaybetmek üzereyim.

Aaa yeni gördüm ameliyattan kaynaklı bir komplikasyon acaba Rabbim safi ismiyle şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…