Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Nasıl dayanıyorsun çay ve susuz. Ben uyanıksam mutlaka çay içiyorum. Çok iyi geliyo çay içmek kışın özellikle.
Kilon ve boyun iyi bence kaç kg olmayı hedefliyorsun?

Benim boyum 168 kilomda bugün 62.7 çıktı
Hedefim 60 kg idi ama
Şubat ayı gibi 58leri hedefliyorum
İnşallah görürüm

Sadece karın bölgeden çok şikayetçiyim doğumdan sonra baya kaldı
Ne kadar versemde derim de baya gevşetici için kötü gozukuyor. Karın egzersizleriyle gider mi acaba? Hiç vaktim de olmuyor ya.
53-55 lerde olunca iyi hissediyorum🌸 senin boyun uzunmus gayet iyi gorunuyorsundur😎😍 ben de sezeryanla dogum yapmistim surekli de spor yapan birisiyim ustunden 18 sene gecti o alt karindaki cikintim gitmiyor😌

Nasıl dayanıyorsun çay ve susuz. Ben uyanıksam mutlaka çay içiyorum. Çok iyi geliyo çay içmek kışın özellikle.
Kilon ve boyun iyi bence kaç kg olmayı hedefliyorsun?

Benim boyum 168 kilomda bugün 62.7 çıktı
Hedefim 60 kg idi ama
Şubat ayı gibi 58leri hedefliyorum
İnşallah görürüm

Sadece karın bölgeden çok şikayetçiyim doğumdan sonra baya kaldı
Ne kadar versemde derim de baya gevşetici için kötü gozukuyor. Karın egzersizleriyle gider mi acaba? Hiç vaktim de olmuyor ya.
Ooo süpersin maşaAllah 🤌🏼
Ben bikaç ay pilates yapmıştım, karın, göbek için muhteşem.
Zaten göbeğim pek yok, o dönem dümdüzdü, üstelik 70 li kilolarda.
Yürürken, otururken karın ve mide kısmını salma, içine çek ve durabildiğin kadar dur, onunda faydasını göreceksin, üstelik vakit ayırmak zorunda değilsin, ayaktayken, otururken, aklına düştükçe yap.
Akşam yatağa girince bikaç kez karnını içine çekerek doğrulma yap.
Alışkanlık yaparsan düzelir inşaAllah🥰

Aslında bulabilirsen kuru incir veya incir hoşafı, reçeli ne olursa birkaç kaşık yiyip üzerine bir bardak su içince biraz zaman sonra seni rahatsız etmeye başlıyor bağırsakların 🙊
Çok yöntem varda, hoşaf, reçel yasak, katı, sıvı ayrımı da yapıyoruz, herşeyi de yiyemiyoruz.
Bugün farklı bir seviyeye geçtik, biraz karışık, iyice anlayana kadar okumam lazım, bakalım nası ilerleyeceğim 🥰

günaydınnn :KK60:

deli yoğun bir haftasonu geçirdim, büyük kızımın gözü enfeksiyon kaptı koskocaman ve kıpkırmızı, onunla ayrı cebelleştik yavrumla :KK43: inşallah köpekten alerji olmamıştır :KK43: ben de grip aşısı oldum o da bir halsizlik ve ağrı yaptı, yine şahane dinlenemeden bir haftaya başladım yani :işsiz:
Çok geçmiş olsun canım benim❤️

Rakibini bilmem de ben ne yapıyorum bilmiyorum, elimden geldiğince adımları da atmaya çalışıyorum, 2 gündür iyi artı gördüm 😔
Dönem dönem oluyor canım haftaici benim de tartı ya oynamıyor ya da arti cikiyor bazen ama sonra düşüyor çok şükür . Ben yürüyüşten gelince bariz bir şekilde elim ve ayağım şişiyor saatler sonra iniyor tam olarak . Yürüyüş sende de ödem yapıyordur belki başta.

Dönem dönem oluyor canım haftaici benim de tartı ya oynamıyor ya da arti cikiyor bazen ama sonra düşüyor çok şükür . Ben yürüyüşten gelince bariz bir şekilde elim ve ayağım şişiyor saatler sonra iniyor tam olarak . Yürüyüş sende de ödem yapıyordur belki başta.
Bana herşey ödem yapıyor, sular gitmemek için herşeyi bahane ediyor, ama oğlak burcuyum, inadım inat
Cumaya düz 75 buraya gelecek 💪🏼

Çok yöntem varda, hoşaf, reçel yasak, katı, sıvı ayrımı da yapıyoruz, herşeyi de yiyemiyoruz.
Bugün farklı bir seviyeye geçtik, biraz karışık, iyice anlayana kadar okumam lazım, bakalım nası ilerleyeceğim 🥰
Kaçıncı seviyesin
Çarşamba açlığa başlayacam ben son ogunumle . Perşembe bir sey yemeyecem cuma okuldan gelip tartildiktan sonra limonlu su sonrasında salata ile devam edecem inşallah . Yine güzel veririz inşallah ❤️
Ben perşembe başlicam açlığa
Programdan kopamıyorum yoksa bende erkene çekerdim
Evet ya.

X