Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Haftasonumu yok etmek istiyorum :KK43: ben galiba beceremeyecegim bu işi ya . Motivasyonum 2 gün anca sürüyor , burda fazlalık gibi hissediyorum
Kilom 65.9
başladığım nokta, çünkü yedim. Keyifsizim Z menü yazmaya bile utanıyorum
Elhan Elhan @Busra196
Boşver bari yemişsin yemeyen artı olanda var Yani ben :KK53::skandal:
Hergun yeni bir başlangıç :KK54:

günaydınnn :KK60:

deli yoğun bir haftasonu geçirdim, büyük kızımın gözü enfeksiyon kaptı koskocaman ve kıpkırmızı, onunla ayrı cebelleştik yavrumla :KK43: inşallah köpekten alerji olmamıştır :KK43: ben de grip aşısı oldum o da bir halsizlik ve ağrı yaptı, yine şahane dinlenemeden bir haftaya başladım yani :işsiz:

günaydınnn :KK60:

deli yoğun bir haftasonu geçirdim, büyük kızımın gözü enfeksiyon kaptı koskocaman ve kıpkırmızı, onunla ayrı cebelleştik yavrumla :KK43: inşallah köpekten alerji olmamıştır :KK43: ben de grip aşısı oldum o da bir halsizlik ve ağrı yaptı, yine şahane dinlenemeden bir haftaya başladım yani :işsiz:
Günaydın Gecmis olsun 😊

Haftasonumu yok etmek istiyorum :KK43: ben galiba beceremeyecegim bu işi ya . Motivasyonum 2 gün anca sürüyor , burda fazlalık gibi hissediyorum
Kilom 65.9
Elhan Elhan @Busra196
Sen eşittir ben demektir. 🥹

Gunaydin🌸
Cuma günü 58.5 cikan ben
Bugün 59.0 ciktim iyi mi
Bir de dün 58.3 cikmistim bi atak yapiyim 57 yi goreyim diye cabaladim aksine cikmis :) pazartesiler bana düşman 😂

IMG_20231225_094908.jpg

Kilom 65.9
Elhan Elhan @Busra196
Düzeltirsin canım üzülme 😘 böyle böyle düzgün beslenmeyi öğreneceğiz.
Utanılacak birşey yok 🥰

X