Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende okuldayim canım . Bir de nöbet 🫡 Allah yardımcımız olsun❤️ ödem için varsa çayın iç etki eder inşallah❤️
Sağol kaptanım Allah sana da yardimci olsun öğretmensiniz değil mi 🥰
Hala iyileşemedim raporu uzatabilir miydim
üstümde yorgunluk ! İlaç içtim gece yatmadan ama hastalığımı etki etmedi ilaçlarda ödem yaptı içmeseydim keşke 😕 acayip uykum var

Rakibem napiyor bilmiyorum ki 😂 Umarım kaybetmem seni ,Akrep' i de alırız takima . Tadından yenmez😍🥰 . Bakalım hayirlisi . Ben çok dikkat ettim . Bir anda 8 kilom gitti . Vermem durmamistir inşallah❤️
Rakibini bilmem de ben ne yapıyorum bilmiyorum, elimden geldiğince adımları da atmaya çalışıyorum, 2 gündür iyi artı gördüm 😔

Gunaydin🌸
Cuma günü 58.5 cikan ben
Bugün 59.0 ciktim iyi mi
Bir de dün 58.3 cikmistim bi atak yapiyim 57 yi goreyim diye cabaladim aksine cikmis :) pazartesiler bana düşman 😂

Eki Görüntüle 3357735
500 gramdan bir şey olmaz verirsiniz. Boyunuz kaç acaba? Ben de çok heyecanlıyım bu kiloya gelmeme sadece 3 kg kaldı. Citirlar ligine giricem inşallah ben de :)

Eskiden zor sorardım artık cesaret edemiyorum seviye inanılmaz düşük ne yazık ki, aslında kolay sormak öğrenciye ihanettir ama yapacak bir şey yok
Evet, öğrencilik yıllarımda bazı haylaz çocuklar sokakta oyun oynamaktan ders yapmaya fırsat bulamazdı ama kafaları zehir gibi çalışırdı, şimdikiler evde, temiz hava yok, temiz beslenme yok, hareket yok, anlamaları kıtlaştı 😔
Nesil nerelere gidiyor 😔

Öyle kolay soruyoruz ki inan . Okulumun seviyesi maalesef ki iyi değil canım . Elimizden geldiğince basitlestiriyoruz zumrelerimle. Gel gör ki 10 lar 20 ler var . İngilizce sıkıntı . Çoğu anadil olarak Kürtçe yi edinmiş . Okulda Türkçeyi ogreniyorlar . Türkçe öğrendim ,yetmez mi hocam ,İngilizceyi napcaz ki biz diyorlar . Öyle işte nasıl dertliysem bir dokundun bin ah işittin🙈
Çok yazık, onların şimdi herşeyi öğrenmek için can atmaları gerekiyor oysa😔

500 gramdan bir şey olmaz verirsiniz. Boyunuz kaç acaba? Ben de çok heyecanlıyım bu kiloya gelmeme sadece 3 kg kaldı. Citirlar ligine giricem inşallah ben de :)
boyum 1.60 :) akşam misafirimiz vardı onlarla 3 bardak çay içtim bir de 400 ml su.. normalde ben aksam yemeğinden sonra su çay vs içmem gece uyanmayım diye onlar etkilemiş olabilir :KK45::eek: hadi biran önce gel beraber eksilelim aynı rakamlardan :KK36:

Sağol kaptanım Allah sana da yardimci olsun öğretmensiniz değil mi 🥰
Hala iyileşemedim raporu uzatabilir miydim
üstümde yorgunluk ! İlaç içtim gece yatmadan ama hastalığımı etki etmedi ilaçlarda ödem yaptı içmeseydim keşke 😕 acayip uykum var
Bende de uyku yapıyor ilaçlar canım 🥺 evet öğrenmenin canim

KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı )ceeeeeee
YAŞINIZ: 36
BOYUNUZ: 1.69
KİLONUZ: 69,55
HEDEF KİLONUZ: 60
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: Eğitmen
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Oburluk
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Kiloyu sevmiyorum
Bir öğretmen gördüm sanki 🥰🥰🥰

boyum 1.60 :) akşam misafirimiz vardı onlarla 3 bardak çay içtim bir de 400 ml su.. normalde ben aksam yemeğinden sonra su çay vs içmem gece uyanmayım diye onlar etkilemiş olabilir :KK45::eek: hadi biran önce gel beraber eksilelim aynı rakamlardan :KK36:
Nasıl dayanıyorsun çay ve susuz. Ben uyanıksam mutlaka çay içiyorum. Çok iyi geliyo çay içmek kışın özellikle.
Kilon ve boyun iyi bence kaç kg olmayı hedefliyorsun?

Benim boyum 168 kilomda bugün 62.7 çıktı
Hedefim 60 kg idi ama
Şubat ayı gibi 58leri hedefliyorum
İnşallah görürüm

Sadece karın bölgeden çok şikayetçiyim doğumdan sonra baya kaldı
Ne kadar versemde derim de baya gevşetici için kötü gozukuyor. Karın egzersizleriyle gider mi acaba? Hiç vaktim de olmuyor ya.

günaydınnn :KK60:

deli yoğun bir haftasonu geçirdim, büyük kızımın gözü enfeksiyon kaptı koskocaman ve kıpkırmızı, onunla ayrı cebelleştik yavrumla :KK43: inşallah köpekten alerji olmamıştır :KK43: ben de grip aşısı oldum o da bir halsizlik ve ağrı yaptı, yine şahane dinlenemeden bir haftaya başladım yani :işsiz:
Çok geçmiş olsun canım
A.ı neden yaptırdın, olanlar daha zor geçirdiklerini söylüyor 😔

Bende kaç gündür zencefil, limon içiyorum, alıştı mı nedir içerde rahat rahat duruyor, gitmiyorlar
Aslında bulabilirsen kuru incir veya incir hoşafı, reçeli ne olursa birkaç kaşık yiyip üzerine bir bardak su içince biraz zaman sonra seni rahatsız etmeye başlıyor bağırsakların 🙊

X