Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kiviyi çok severim ama alerjim var ağzım dilim param parça oluyor tadına bile baksam 🥺 karniyarik otunu hiç duymadım. Elma sirkesinin bağırsak çalıştırdığı söyleniyor ben unutuyorum sabahları hep içmeyi😊
Aa baya kötü yapiyor seni Allah korusun Ben de son dönem duydum Takip ettiğim pek çok kişi kullanıyor öneriyor diyetisyen filan da var aralarında Yine de yanlış bilgi vermek istemem canım Netten arastirabilirsin Ben bugün sipariş veriyorum bakalım Şifa olur umarım 😊

Günaydın
2-3 saat uykuya duruyorum 🤦🏻‍♀️ gece 2 de yattım
tok gibi uyandım ödem oluştu vücudumda leptini alamadim .
Çok yorgunum
Hasta hasta işe geldim şimdi masamda evrak birikti eleman yapmamiş tabi
Allah kolaylık versin canım bugün zor akşam olur sana
Yüzüm gözüm parmaklarım tamamen şiş. Ödem kadın olarak uyandım 🤦

69.8
+300 gram

Hamburgerden olduğunu düşünmüyorum, cumaya eksi geleceğim kaptanım.

Busra196 Busra196 Elhan Elhan minerva1988 minerva1988
Suyunaz mı içtin acaba ondan mı çok şiş uyandın ki

KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı )ceeeeeee
YAŞINIZ: 36
BOYUNUZ: 1.69
KİLONUZ: 69,55
HEDEF KİLONUZ: 60
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: Eğitmen
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Oburluk
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Kiloyu sevmiyorum
Hayırlı olsun cecim :KK68: İstediğin kiloya sağlıkla ve keyifle ulasmani dilerim. :dua:Tekrar aramıza hoş geldin ❤️

Haftasonumu yok etmek istiyorum :KK43: ben galiba beceremeyecegim bu işi ya . Motivasyonum 2 gün anca sürüyor , burda fazlalık gibi hissediyorum
Kilom 65.9
başladığım nokta, çünkü yedim. Keyifsizim Z menü yazmaya bile utanıyorum
Elhan Elhan Busra196 Busra196
Her gün % 100 motivasyon zor bitanem. Biz sabirliyiz sen de sabırlı ol. :dua::KK60:Duse kalka ilerleyeceğiz buradan ayrılmayı aklına getirme. Kendi kendinle baş başa kalman daha kötü olur . Allah korusun bunu istemeyiz. :KK200:

Günaydın
2-3 saat uykuya duruyorum 🤦🏻‍♀️ gece 2 de yattım
tok gibi uyandım ödem oluştu vücudumda leptini alamadim .
Çok yorgunum
Hasta hasta işe geldim şimdi masamda evrak birikti eleman yapmamiş tabi
Bende okuldayim canım . Bir de nöbet 🫡 Allah yardımcımız olsun❤️ ödem için varsa çayın iç etki eder inşallah❤️

Aa baya kötü yapiyor seni Allah korusun Ben de son dönem duydum Takip ettiğim pek çok kişi kullanıyor öneriyor diyetisyen filan da var aralarında Yine de yanlış bilgi vermek istemem canım Netten arastirabilirsin Ben bugün sipariş veriyorum bakalım Şifa olur umarım 😊
İnşallah canım benim . Bir gözlemle bakalım sen ❤️

X