Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün çok yoğun geçti Menüm
Sabah 09.00 1 sahanda yum. 2 çatal peynir yarım dilim ekmek
Öğlen 14.00 5 kaşık oy kavurması içine 1 yumurta kırdım 1 dlm ekmek,2 kaşık yulaflı smoothie 1 mandalin
Akşam 2 kepçe tarhana çorbası 4 kaşık kuru fasulye yoğurt turşu yarım dilim ekmek

Su 1 lt
Spor yarım saat yürüyüş,40 dk yüzme yüzme

Regliyim aklımdan çok fena şeyler geçiyor
Kocabey de yanımda sütlaç yiyor

Beth18 Elhan

Ben bir şeyden bahsetmek istiyorum arkadaşlarim. Şu sıralar su orucu hakkında çok övgü duyuyorum. Sağlık için , hasta hücrelerin ölmesi için kullanılan bir yontem ama çok ciddi kilo da verdiriyor. Hem sağlığımızı tazelemis hem de zayıflamış oluyoruz yani anlayacağınız . İlgilenen olursa okuduğum yazıları, faydalarını detaylı atarım buraya da . Acaba ara ara 2 günlük sonra vücut alışınca 1 haftalık yapsak nasıl olur? Düşüncelerinizi merak ediyorum çünkü ben bu ara bayağı düşünüyorum yapmayı.

Normal bizim bildiğimiz orucu tut daha faydalı bence hiç bulaşma bu işe

Afiyet olsun bademim.
Ekmeklerini sayacagimi biliyordun değil mi
İki dilim

Hurma, üzüm, dut kurusu veya bitter iki kare varsa evde ye kuzum...Bir kaşıkla durabilecegine inanıyorsan sütlaç ye. Regl zamanı tatlı krizine çözüm bulmalısın.

Ah ne güzel ben bir tek burda mahcup olmayayim diye 12 günlük bı diyet yapmıştım başka da yapamadım hiç . İradesizlik sanırım tam olarak adı. Ama bu defa inancım tam . Bu ekip bana çok iyi geliyor. Buraya yazmak ,elime bı şey alınca yeme bak sonra menune yazamazsin ayarını çektiriyor bana özetle

Afiyet olsun canım Çok güzel bir menü. spor da harika .
Teşekkürler kankişim senin menun kadar olmasada sağol canım benim
Hadi ozaman yarın başlayalım yürüyüşü günlük rutin yapalım 10.000 adim hedef ne az ne çok simdilik :)
Yarın burada kuvvetli yağış var uyarı veriliyor ama evde leslie yapmaya çalışırım etiket yaparız birbirimizi
Kahvaltıda zararlı karbonhidrat yediysem mutlaka erken acikiyorum kuzum. Sen de acıkmış bisküviye sarmişsin doğal olarak.
Bende denedim test ettim çok doğru
Her şeye de atliyo gibi oluyorum ama çok istiyorum doğumdan önceki 58 kilo olduğum halimi ben de 10bin adım atmak istiyorum
Gel gel sende katil aramıza Elhan Sende varsin demi yürüyüşe
Bugün buraya gelmeye pek yüzüm yok
Pek sağlıklı bir gün değildi
Sanırım çok kansız kaldım yine hem halsizim hem çok tatlı istiyistiyorum
geçmiş olsun canım pekmez ic hayatım hem sagliksiz şeyler yememiş olursun kuru erik kuru kayisi vs

(3 yasindaki kizimi ) Bizi hastaneye yatırdılar şu gruba girdigimden beri sıkıntılardan kurtulup buraya odaklanamadim kusura bakmayın =( ins sorunlarimi halledip içinize dönerim.
Kızın nasıl oldu canım?
Fikrim yok canım.bir rahatsızlığın mı var şifa olsun diye istersen anlarım ama sadece zayıflamak içinse eziyet gibi yaw.
Kansiz kalınca tatlı mı istiyor canın ilk defa duydum

Gel gel sensiz olmazzzzz
Ehhehe şimdi kendimi anladım

Fikrim yok canım.bir rahatsızlığın mı var şifa olsun diye istersen anlarım ama sadece zayıflamak içinse eziyet gibi yaw.
İkinci gebeligimde gizli şeker çıktı . Doğumdan sonra değer düştü ama yine olması gerekenin üstünde . Diyabeti araştırırken çıkmıştı karşıma ilk su orucu. Sonra yapanları şifa bulanlari okuynca çok ciddi kilo verdiklerini de gördüm . E kilo vermeyi zaten istiyorum . Diyabetimi de toparlayacaksa neden olmasın diye düşündüm.size danışmak istedim canmm

İvet
Teşekkür ederim elhancım.

Diyetisyene gidiyorsun bir kişiye sorumlusun burada 20-25 kişi bizimle ilgileniyor. Bu avantajı çok iyi değerlendirmek lazım canım. Azmin , inancın , iraden kuvvetli olsun. İnşallah istediğimiz kiloya ineriz.

Sen bilirsin canım. Şifa olsun o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…