Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Minik minik deneyerek başla ama ...

Teşekkür ederim canım benim

Minik minik deneyerek başla ama ...
2 gün yapıp ara verip 4 gün daha sonra 1 haftalık yapıp bitirmek düşüncem de ben sabah gözünü açınca yiyeceğim yemekleri düşünüp sevinen , öğünleri gelince heyecanlanan biri olarak yapabilir miyim bilmiyorum . Henüz düşünce aşamasındayım

Yemek yemekten güzel ne varki ama keşke yiyip yiyip kilo almasaydık ancak böyle bir dünyada yok olsun sağlık olsun yedik mi evet ama şimdi eritme zamanı

Peki iftarli oruç mu iftarsiz mi ? Benim bahsettiğim de yemek yokmuş
Yemeksiz olur mu günlük vücudun vitaminlerin almadan benim aklım pek almadı 2 gün desen neyse ama uzun süre çok sağlıklı gelmedi açıkçası sen bilirsin tabi vucudu geri donusu olmayan yollara sokmadan daha keyifli olur bence

Yüksek kalori tüketmişsin o kiloda kalman çok normal,daha düşük kalori almaya bak protein tüketmeye çalış bu arada.
Tamam abla yarın protein alacagim
genelde çorba ile mideyi yormamak için 42 saatin sonunda bir kase tarhana çorbası içtim ve asırı tokum şuan müde küçülüyor galiba
Olabilir. Bende uzun oruçların sonunda çok fazla şey yersen midem alt üst oluyor
İnşallah canım
Kim bu Fenomen ismini yazsanız
Şimdi kaçsın kaç olmayı hedefliyorsun Bir de uzman Hoca haftada kaç gün yapıyorsun Ben kafama göre yapıyorum eğer o hafta birkaç gün çok fena yediysem ertesi günler uzun oruç yapıyorum
12.30 da bir kase tarhana çorbası
başka bişi yok günü kapattım bu hafta artık eksilerin gelmesi lazım
Elhan Beth18
Ne kadar az yemişsin maşallah hala Oruç musun
Akşam öğününü de yapmış bulunmaktayım.
Yağ yakıp üzerine sos şeklinde döktüm. Azıcık gözüme Güzel görünsün istedim@Elhan @HanimKelesimiGetir
Afiyet olsun rakibem
17:00

2 kase ayranaşı (yağlı, biberli, sinamekili)
Domates,salatalık, çok az peynir ve ceviz

1,5 lt su ( yarım lt si dukan)
3 kupa kahve

Elhan Beth18 @HanimKelesimiGetir
Afiyet olsun Ayran Aşı diyetinde tek öğün mu yapılıyor
Akşamki menünde kalanı mı yedin diyetisyenle devam mı ediyorsun
Bugün buraya gelmeye pek yüzüm yok
Pek sağlıklı bir gün değildi
Sanırım çok kansız kaldım yine hem halsizim hem çok tatlı istiyorum
Olmadı yar su testisine dolmadı Yar
Afiyet olsun sütlactan yedin mi
Ben bu Diyeti 7 gün yapan birini tanıyorum Benim de hamilelikte şekerim çıkmıştı ve genetik olarak yatkınım ancak Gebelikten sonra şekerim düzeldi su orucundan açıkçası biraz korkuyorum

İyiyim kaptan .
Ama bugün çok yoğundu her hafta salı günü kendimden geçiyorum da biraz sen nasılsın ?
İyiyim ben de ben hafta sonu kendimden geçip cumaya kadar duruluyorum
Ay ben de renkli zamana çok fazla tatlı canım istiyor hocam Ne yapabiliriz bu tatlı isteklerine karşı bir de ben nasıl olsa tatlı yedim deyip bir sürü şey yiyorum arkasına

Zamanın olduğunda bir internetten baksana canım faydalarına . Kanser hücrelerine kadar öldürdüğü bilimsel olarak kanıtlanmış. Aslında aksine sağlıklı bir şey 21 gün 40 gün yapan bile var ciddi hastalıklar için.

83' lü bir kilon var. Sağlıklı beslenerek yavaş ama keyifli gayet güzel kilo verebilirsin canım. Yetişecek bir düğünün yok sanki zamanı değil gibi geliyor bana. Vücudunun nasıl tepki vereceğini bilmiyorsun sana ihtiyacı olan iki küçük çocuk var risk alma kuzum ya...Ayran aşi besleyici bir çorba. Bizi gözlemle kayda değer bir sonuç alırsak sen de yaparsın. İki gündür gayet enerjik sağlıklı hissediyorum bir şeylere saldırma durumu da olmadı . Sen yine de öbürünü düşünmeye devam et hayata geçirme canim.

Tamam Elhan cim . Şimdilik rafa kaldırdım sizin tariften devam

Kaptanım sana çok güzel bir sütlaç tarifi vereceğim.
Dört kaşık yulaf ezmesi
İki bardak süt, hassasiyetin varsa laktozsuz
Bu ikisini haşla lapa kıvamına gelsin. Sonra bir kaşık bal ekle . Üzerine varsa çığ fındık, ceviz ekle biraz da tarçın... bayilacaksin.

Zaten tutmusken orucumu da tutarim. Ezandan sonraları su içerim

Henüz demiyorum tek başarabilir miyim onu da bilmiyorum . O yüzden yandaş arıyorum
O ben değilim inan
Bu ben değil miydi yaaa ohh bırda bemden çok var niden acaba
Yemek yemekten güzel ne varki ama keşke yiyip yiyip kilo almasaydık ancak böyle bir dünyada yok olsun sağlık olsun yedik mi evet ama şimdi eritme zamanı
Aynen tatlım
1 çay kaşığı yedim. Zaten tutturamamışım pek koyu kıvamlı olmuş bu sefer . Normalde güzel olurdu. Neyse artık ben de yemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…