Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun safişim.
Ton balıklı salata iki öğüne özellikle mi yazıldı ..

12.00 da 2 sigara böreği, bir domates , bir dilim peynir
16.00 çok acıktım tutamadım kendimi bir paket saklioy çikolatalı bisküvi
19.00 etli taze fasulye ,bir kase yoğurt,3 YK bulgur pilavı

2 litre su
Spor yok ( 2 küçük ikiz gibi büyüttüğüm çocukların peşinden koşuyorum akşama kadar spor sayılır mı ki ) Elhan

Çocukların peşinden koşmak ×2 spor sayılır
Afiyet olsun canım Güne yumurta ile başlayanlarin canı cisss cekmiyormuş mesela

Harika çok güzel bir menü
İzinde olup böyle beslenen bir arkadaşa hayranliktan başka ne beslenir
Sporun da muhteşem.
Afiyet olsun bitanem gurur kaynagim
Emeğin çok canım her zaman motive ediyorsun beni ben bu hafta ki yoğunluğum ,iş durumumdan belki stres olup diyet yapamam yada buraya da vakit bulamam diye izin istedim ama napıp edip buraya giriyorum üstelik stres olup iştahımda açılmadı . kutlama günümüz dışında hep diyetteydim canım izin almama hiç gerek yokmuş . sizlerin enerjisini gördükce de iyice hevesleniyorum Cuma beni de ekleyin yarışlara

Son düzenleme:
Bir daha aklımdan izin almak geçerse seni ve menülerini hatırlayacağım
Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandığın için izin falan fark etmedi senin için.
Tatlım cuma takımlara girecek olman heyecan verdi.

Ayran aşı detoksu yapıyoruz canım.
Muhteviyatı
Aşurelik bugday
Nohut
Yeşil mercimek
Yoğurt

Üç günlük bir program. Normal kahvaltıni yaptıktan sonra bu çorbayı öğün yerine içiyorsun.
Yaa çok güzelmiş ben de katilayim o zaman size kaç gündür yapiyorsunuz ve ne zaman bitirecek siniz?

Ben aslında bunu çok uzun zaman önce fark ettim biliyo musun canım ? Sonra araştırınca haklı oldugumu da gördüm de işte nefsimi tokatlayaskm geliyor bazen
Kendimize eziyetten keyif alıyoruz ben de senin gibiyim. ödül günü hayal ettiğimde aklıma simit , börek geliyor
Tartıyı düşünüp vazgecebilmek de mutluluk verici o yüzden zayıflığı tercih ediyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…