Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Acı bı tecrübe oldu benim için. Aslında böyle olacağını bilseydim asla düşük kalorili beslenmezdim. Ama olan oldu. Artık bilinçlendim ve bı şekilde vücut alışacak yeni düzene. Alışana kadar da bu artıları takmamaya calisicam.

Yanlız benim hissettiğim 45 in artık hayal olduğu. 48 se belki diyorum. Çünkü 50 kg da gelip gideceğim gibi duruyor. Olsun sonuçta 70 den indim 6 aydır da devam ediyorum kendi kendime moral verdim bugün tartı sonrası göbek attım müzik açıp yoksa ağlardım hahahaha

Bir sefer yoruluyorum, bir hafta rahat ediyorum (salata konusunda)
Sebze uzun süreli rahatlatıyor

Ben bu kararı 48 yaşında aldım, olsun, zararın neresinden dönersek kâr, ya hâlâ akıllanmamış olsaydım

Hiç şansın yok, benim yolum biraz uzun sadece, senin mezuniyet yakın

Düzelteceğim canım inşallah bugün artı görürüm ama cumartesi eksiye geçerim inşallah

canım yaşadıkça tecrübe evet.. bak şimdi sana ne diyeceğim 50 kilo iken yağ oranım 8 miş şimdi 49 kilo olarak çıktım diyetisyenden yağ oranım 9 olmuş yani giden bir kilo kas kaybı yaşamışım rakamlara takılmamak lazımmış bak ben zayıfladım desem de giden yağ değil kasmış. üzüldüm haliyle ama ameliyat üstüydü yiyemedim haliyle şimdi onu toparlayayım diyorum bende mesela :)

Böyle durumlarda birbirimizi tembihleyelim. Ben leylayi tembihlerdim yada Leyla beni tembihlerdi. Özelden görüşüyoruz. Yazamazsam senin haberin olsun diye. Ani durumlarda zaten gözümüz birşey görmüyor

Sizin bu paylaşımlarınız benim için çok önemli
Bu hafta bende gelmeye çalışıyorum inşallah

Kombo olmuş canım regl olup bitince düzelir normal düzenden devammm moral bozmak yokk
Günaydınnnnn ay 1 kilom gitmiş bile inanamamaktayım
Çok tebrik ederim canım
Canım tebrik ederim güzel eksi gelmiş
Tebrik ederim canım kolay gelsin güzel sonuçlar çıkar inşallah

LenaG dolar milyoneri
cumartesi 76.90
bu gün 76.60
fark-0.300
ben cok daha fazla eksi bekliyordum. hem menülerim hem sporum olmak üzere baya bir umutluydum ama regl ödemine bağlıyorum buna da şükür
Tebrik ederim canım az gibi geliyor sana ama düzenli olarak eriyorsun kııaazzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…